Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου πιστεψε με, αυτος πηρε 7.500.000 ευρω τοτε ,πριν εναμιση χρονο κερδισαν ενα Λοττο 1.400.000 ευρω και δεν ξερω ποσες φορες εχουν κερδισει ποσα απο 50.000 εως 200.000 ευρα , κανενας απο αυτους δεν αφησε τιποτα.Αντιθετως καθημερινα απο το Κινο πιανει ο αλλος 450 και αφηνει τα 50....τι να πεις :)

 

Αδερφέ αν ήμουν στην θέση σου η ευχή "στους γιατρούς να τα φανε" θα μου έβγαινε αυτόματα!!! Πόσο τσιγκούνης στην ψυχή πρέπει να είσαι για να κερδίζεις τέτοια λεφτά και να μην αφήσεις λίγα χιλιάρικα για το καλό? Αν υπάρχει κάρμα ο τύπος την έχει κάτσει άσχημα! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχαχα, το 'πε και το 'κανε λες?? Θα ποστάρει από το learjet σε λίγο :P :D

E τώρα λογικά θα είναι στα μπουζούκια και θα ανοίγει σαμπάνιες μεγάλης αξιας http://www.diaforetiko.gr/mikonos-makelio-me-sampanies-sto-nammos/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E τώρα λογικά θα είναι στα μπουζούκια και θα ανοίγει σαμπάνιες μεγάλης αξιας http://www.diaforetiko.gr/mikonos-makelio-me-sampanies-sto-nammos/

Είναι και μαυρισμένος, θα το παίζει Άραβας τώρα! :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς μπακαλίστικα...
Σύνολο στηλών: 13.437.140 * 0,50ε = 6.718.570,00 € μείον και το ΦΠΑ 23% = 5.462.252,03 €
Τρελά κέρδη...
Αναρωτιέμαι τι κέρδος έχει ένα πρακτορείο ανά στήλη.
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν φπα τα τζοκερ λαχεία κτλ;

Άρθρο 22 § 1.κζ του Κώδικα ΦΠΑ:

Απαλλάσσονται από το φόρο: [...] τα κρατικά λαχεία και τα τυχερά παίγνια και στοιχήματα που διεξάγονται από τις εταιρίες Ο.Π.Α.Π. Α.Ε. και Ο.Δ.Ι.Ε. Α.Ε., καθώς και τα τυχερά παίγνια που διεξάγονται με παιγνιομηχανήματα ή μέσω διαδικτύου, με βάση τις σχετικές διατάξεις του νόμου «Ρύθμιση της αγοράς παιγνίων».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...