Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σεβαστή η γνώμη σου. Βασικά η λέξη μαγκιά είνια λάθος απλά δεν μπορώ να βρώ κάποια καλύτερη. Απλά το ανέφερα σε σχέση με τα περί τιμιότητας των κληρώσεων που αναφέρθηκε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ότι είναι στημένο ισχύει, το λένε όλοι

Πριν τη κλήρωση μερικοί ψαγμένοι στο προποτζίδικο έλεγαν ότι τα λεφτά τα κρατάνε για να τα δώσουν σε ένα μεγάλο τζακ ποτ κατα τη ΔΕΘ

 

Προφανώς κάποιο λάθος υπήρχε στο λογισμικό και βγήκε νικητής νωρίτερα αλλά να δείτε πως θα έχει και άλλο τζακ ποτ μέχρι να τελειώσει η ΔΕΘ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι είναι στημένο ισχύει, το λένε όλοι

Πριν τη κλήρωση μερικοί ψαγμένοι στο προποτζίδικο έλεγαν ότι τα λεφτά τα κρατάνε για να τα δώσουν σε ένα μεγάλο τζακ ποτ κατα τη ΔΕΘ

 

Προφανώς κάποιο λάθος υπήρχε στο λογισμικό και βγήκε νικητής νωρίτερα αλλά να δείτε πως θα έχει και άλλο τζακ ποτ μέχρι να τελειώσει η ΔΕΘ

 

Ε αυτό που κατάλαβα εγώ είναι πως όταν περιμένουν να έρθει τζακ ποτ, αντί να ρίξουν και να παίξουν τα λεφτά τους, τα μαζεύουν όλα και γίνεται το μεγάλο "ρίξιμο" όταν θα έχει το τζακ ποτ. Απλά αυξάνουν ελάχιστα τις μαθηματικές πιθανότητες να κερδίσουν παίζοντας περισσότερα δελτία ή περισσότερα νούμερα ανα δελτίο οπότε και αυξάνεται το κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

για να ξερουμε οτι οντως δινει τα λεφτα καπου και δεν ειναι μουφες .....( χρειαζεται πολυ μυαλο φιλε the colonel  για να  καταλαβουν

 

μερικοι πανεξυπνοι εδω μεσα  :devil:

 

 οτι μόνο ετσι θα αποδειξει ο οπαπ οτι οι κληρωσεις ειναι κ τιμιες κ πραγματι τα λεφτα πηγαινουν σε κερδισμενους κ οχι σε δικες τους

 

τσεπες .... )  :X

και έτσι θα γίνει στόχος κάποιος, για να μας πείσει ο ΟΠΑΠ...

 

που να μην σώσουμε να το μάθουμε όμως, αν είναι να διακινδυνεύσει κάποιος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και έτσι θα γίνει στόχος κάποιος, για να μας πείσει ο ΟΠΑΠ...

 

που να μην σώσουμε να το μάθουμε όμως, αν είναι να διακινδυνεύσει κάποιος...

Και δεν υπάρχει και κανένας λόγος, ούτε αποδεικνύει και τίποτα. Δηλαδή αν πουν κέρδισε ο τάδε, θα ψάξουμε να δούμε αν υπάρχει, ποιος είναι και τι σχέση μπορεί να έχει με τον ΟΠΑΠ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Όποιος πιστεύει ότι είναι στημένο, απάτη, ή ότι τον κλέβουνε ας μην παίξει! Οι περισσότεροι πάντως όλο και ξέρουμε από κάποιον στο ευρύτερο περιβάλλον μας που έχει κερδίσει σημαντικά ποσά σε τυχερά παιχνίδια. Άσε που δε συμφέρει να τα στήνουν, βγάζουν περισσότερα αν είναι καθαρές οι κληρώσεις

 

 

2.Basilhs23, στο θέμα με τα νούμερα και τα ποσά συνεχίζω να διαφωνώ, δε νομίζω ότι είναι πιο "μάγκας" αυτός που έπαιξε 1€ και κέρδισε από αυτόν που έπαιξε 1000€! Απλά πιο τυχερός!

 

1. Επομένως μπορεί ο οποιοσδήποτε να στήνει τυχερά παιχνίδια και να δουλεύει τον κόσμο και απλά όσοι δεν τον πιστεύουν να μην παίζουν?

 

2. Αυτός που έπαιξε 1000 δεν είναι λιγότερο μάγκας σίγουρα. Είναι περισσότερο μαλάκας. Έδωσε ένα τέτοιο ποσό για να αυξήσει λίγο τις ήδη απειροελάχιστες πιθανότητες του.

 

Το ότι είναι στημένο ισχύει, το λένε όλοι

Πριν τη κλήρωση μερικοί ψαγμένοι στο προποτζίδικο έλεγαν ότι τα λεφτά τα κρατάνε για να τα δώσουν σε ένα μεγάλο τζακ ποτ κατα τη ΔΕΘ

 

Προφανώς κάποιο λάθος υπήρχε στο λογισμικό και βγήκε νικητής νωρίτερα αλλά να δείτε πως θα έχει και άλλο τζακ ποτ μέχρι να τελειώσει η ΔΕΘ

 

Το λέει κι ο μπάμπης ο σουγιάς μήπως?

Α έγινε λάθος στο λογισμικό, και με αυτό το στοιχειοθετημένο γεγονός εξηγείται η αστοχία του τρομερά στηριγμένου σεναρίου σου.

Όταν βλέπω τα ποστ σου καταλαβαίνω τον χίλτερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

1. Επομένως μπορεί ο οποιοσδήποτε να στήνει τυχερά παιχνίδια και να δουλεύει τον κόσμο και απλά όσοι δεν τον πιστεύουν να μην παίζουν?

επομένως αθώος μέχρι της αποδείξεως του εναντίου...

 

οπότε όποιος νομίζει ότι έχει αποδείξεις υπάρχουν και τα δικαστήρια...

 

βέβαια μετά υπάρχει κι η περίπτωση της μήνυσης για συκοφαντική δυσφήμιση κτλπ κτλπ...

 

Όταν βλέπω τα ποστ σου καταλαβαίνω τον χίλτερ.

it's a art...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επομένως αθώος μέχρι της αποδείξεως του εναντίου...

 

οπότε όποιος νομίζει ότι έχει αποδείξεις υπάρχουν και τα δικαστήρια...

 

βέβαια μετά υπάρχει κι η περίπτωση της μήνυσης για συκοφαντική δυσφήμιση κτλπ κτλπ...

 

Προφανώς και η λύση των δικαστηρίων δεν είναι πρακτικά εφαρμόσιμη.

Από την άλλη, μου φαίνεται προκλητικό και γελοίο να μην διασφαλίζεται έστω και τυπικά η απόλυτη διαφάνεια της κλήρωσης.

Αν υπήρχε βούληση θα ήταν εφικτό.

Τώρα έτσι που το κάνουν, και συνυπολιγισμένων των τεράστιων ποσών, δεν μου δίνουν κανέναν λόγο να μην πιστέψω πως είναι ηθικοί και δεν τα δίνουν σε καποιον απ την κλίκα.

Τι θες να πεις;

 

Τίποτα, έχουμε πει πως είμαι όργανο της μασονονεφελιμοσιωνιστικής παραπληροφόρισης, μη μου δίνεις σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Επομένως μπορεί ο οποιοσδήποτε να στήνει τυχερά παιχνίδια και να δουλεύει τον κόσμο και απλά όσοι δεν τον πιστεύουν να μην παίζουν?

 

2. Αυτός που έπαιξε 1000 δεν είναι λιγότερο μάγκας σίγουρα. Είναι περισσότερο μαλάκας. Έδωσε ένα τέτοιο ποσό για να αυξήσει λίγο τις ήδη απειροελάχιστες πιθανότητες του.

 

 

 

1. Τι άλλο μπορείς να κάνεις δηλαδή? Ποιο πολύ το είπα γιατί μου φαίνεται υπερβολικό το να είναι στημένοι οι διαγωνισμοί.

 

2. Ο καθένας παίζει ανάλογα με τις δυνατότητες του. Αν τα 1000€ είναι ένα ποσό που είχε για να πληρώσει ενοίκιο, λογαριασμούς και σούπερ μάρκετ τότε συμφωνούμε :-)  Αν είναι ποσό που μπορούσε να τζογάρει χωρίς να "ματώσει" είναι αλλιώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ποιον τρόπο? δημοσιοποίηση των ονομάτων των νικητών?

 

Υπάρχει μαθηματικά τρόπος να διασφαλίσεις ότι κανένας (όταν λέω κανένας εννοώ ούτε όλο το προσωπικό του ΟΠΑΠ σε συνεργασία) δε μπορεί να προβλέψει τα αποτελέσματα της κλήρωσης, κανένας δε μπορεί να προκαλέσει συγκεκριμένο αποτέλεσμα στην κλήρωση και οποιοσδήποτε μπορεί να επαληθεύσει κατόπιν εορτής ότι τα αποτελέσματα είναι αυτά που δημοσιεύθηκαν.

 

Νομίζω ότι με τις παραπάνω εγγυήσεις δε χρειάζονται ονόματα για να πειστείς για τίποτα -- κι εξάλλου και με τα ονόματα τι έγινε? αν σου πουν ότι νίκησε ο Μήτσος Παπαδόπουλος πείστηκες για κάποιο λόγο ότι όλα εντάξει?

 

Γιατί δεν το κάνουν; LOL, γιατί να το κάνουν; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως τα λεει ο Porg ειναι...

 

Ειχα ακουσει παλια απο ενα γνωστο στο χωριου μου που ηταν γνωστης της καταστασης που επικρατουσε και επικρατει σημερα στον πλανητη οτι τα λεφτα απο το τζοκερ μπαινουν αυτοματα σε λογαριασμους κροίσων παγκοσμίας εμβέλειας και εδώ στην Ελλάδα πληρώνουν απλά τον πρακτορείο για να δηλωσει και καλα οτι παιχτηκε εκει το τυχερο δελτιο. Φυσικα ο τελευταιος τα παιρνει πολύ χοντρα και ετσι το στησιμο καλυπτεται...

 

Δυστυχως ο κοσμακης συνεχιζει να παιζει ακομα! Ξυπνηστε βρε σας παιρνουν τα λεφτα οι μασωνοι!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως τα λεει ο Porg ειναι...

 

Ειχα ακουσει παλια απο ενα γνωστο στο χωριου μου που ηταν γνωστης της καταστασης που επικρατουσε και επικρατει σημερα στον πλανητη οτι τα λεφτα απο το τζοκερ μπαινουν αυτοματα σε λογαριασμους κροίσων παγκοσμίας εμβέλειας και εδώ στην Ελλάδα πληρώνουν απλά τον πρακτορείο για να δηλωσει και καλα οτι παιχτηκε εκει το τυχερο δελτιο. Φυσικα ο τελευταιος τα παιρνει πολύ χοντρα και ετσι το στησιμο καλυπτεται...

 

Δυστυχως ο κοσμακης συνεχιζει να παιζει ακομα! Ξυπνηστε βρε σας παιρνουν τα λεφτα οι μασωνοι!!!

Μας άνοιξες τα μάτια φίλε μου! Που ήσουν πιο νωρίς, πριν παίξουμε το μισό μας ευρώ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά γράφτηκε για να τρολάρει ο άλλος.

 

Πως και φαίνεται ο άσχετος με το αντικείμενο όμως ε, ανάγκη έχουν να πληρώσουν το πράκτορείο; Που να θυμάτε τι νμ έπαιξαν τόσος κόσμος που περνάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...