Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλοι λέτε συνωμοσιολογο τον λιακόπουλο αλλα δεν είναι καθόλου,ότι δεν σας αρέσει δεν κάνει με τι πραγματικότητα σας λέτε έλα μωρέ συνωμοσίες...

 

Ο μακαρίτης ο πατέρας μου είχε παίξει Τζόκερ και είχε κερδίσει, με την ΜΟΝΗ διαφορά ότι δεν το είχε ρίξει ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Μήπως του έκαναν mindcontrol τα Νεφελίμια και δεν το έριξε τελικά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο μακαρίτης ο πατέρας μου είχε παίξει Τζόκερ και είχε κερδίσει, με την ΜΟΝΗ διαφορά ότι δεν το είχε ρίξει ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Μήπως του έκαναν mindcontrol τα Νεφελίμια και δεν το έριξε τελικά??

Πάρε καμια τριλογία από τον λιακόπουλο να μάθεις τίποτα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε καμια τριλογία από τον λιακόπουλο να μάθεις τίποτα

 

Λες να μιλάει και την νεκρανάσταση? Γιατί με ενδιαφέρει και η επαναφορά του πατήρ μου!

 

Πόσο κοστίζει η τριλογία σε hard cover παρακαλώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο κοστίζει η τριλογία σε hard cover παρακαλώ!

 

Δεν υπάρχει λόγος να ξοδευτείς. Θα σού στείλω τα δικά μου. Αφενός τα έχω διαβάσει, αφετέρου είναι πια παιδικά για το επίπεδο γνώσης στο οποίο έχω φτάσει. Πλέον έχω εντρυφήσει στη βιβλιογραφία τής Λίτσας Πατέρα. Τι να μού πει ο Δημοσθένης εμένα;...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά δεν πιστεύω ότι αυτό το άτομο βγάζει λεφτά ...απλά δεν μπορεί να το χωρέσει ο νους μου!

Βγάλε και εσύ ιστορίες για Source.png Πηγή:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη λεβεντη μου εχουμε π.χ. 2 εταιρειες την  Α κ Β  με κληρωση lotto - joker  κ οι 2 , η Α σε υποχρεωνει αν κερδισεις να βγεις

 

μαζι τους foto με την επιταγη στο χερι για λογους διαφημιστικους κ εγκυροτητας  κ  διαφανειας των κληρωσεων - η Β απλως λεει

 

βρεθηκαν  2 δελτια το ενα στην κρητη κ το αλλο στην πατρα  κ κερδιζει εκαστο 2.000.000 euro π.χ.  - εσυ παλικαρι μου ...

 

σε ποια απο τις 2 εταιρειες θα επαιζες τα λεφτα σου εστω 1 euro στην Α η στην Β εταιρεια ;;;;;  :mrgreen:

 

δηλαδη λεβεντη μου εχουμε π.χ. 2 εταιρειες την  Α κ Β  με κληρωση lotto - joker  κ οι 2 , η Α σε υποχρεωνει αν κερδισεις να βγεις

 

μαζι τους foto με την επιταγη στο χερι για λογους διαφημιστικους κ εγκυροτητας  κ  διαφανειας των κληρωσεων - η Β απλως λεει

 

βρεθηκαν  2 δελτια το ενα στην κρητη κ το αλλο στην πατρα  κ κερδιζει εκαστο 2.000.000 euro π.χ.  - εσυ παλικαρι μου ...

 

σε ποια απο τις 2 εταιρειες θα επαιζες τα λεφτα σου εστω 1 euro στην Α η στην Β εταιρεια ;;;;;  :mrgreen:

Και στις 2 θα επαιζα.. Ποιος σου ειπε οτι η φωτογραφια και η δημοσιοποιηση κανει την κληρωση εγκυρη κτλ? Εσυ που ξερεις οτι εγω που φωτογραφιθηκα και ποζαρω με την 2μετρη επιταγη εχω κερδισει οντως τα λεφτα και δεν με επιασε ο αλλος και μου ειπε,παρε 500 ευρω για διαφημιστικους λογους? Και που ξερεις οτι αυτο το ατομο ειναι οντως καποιος πολιτης και οχι καποιος υπαλληλος του ΟΠΑΠ?

 

Σου ειπα ξανα,θα του ζητησεις το IBAN να δεις αν οντως εχει κερδισει τα λεφτα? Να σου φερω ενα παραδειγμα,πριν καποια χρονια,φιλικο μου προσωπο το οποιο εχει πρακτορειο προπο ειχε στο πρακτορειο του ενα τυχερο δελτιο απο τα 6 συνολικα της μεγαλης κατηγοριας.Ο νικητης βρεθηκε και μαλιστα του αφησε και 10χιλ "παραδακι"

 

Καταλαβε και εσυ και ολοι οσοι εχουν την ιδια αντιληψη με σενα,οτι η δημοσιοτητα του νικητη δεν κανει περισσοτερο ουτε κατα 1% εγκυροτερη την κληρωση και την διανομη χρηματων. Σου ξαναπα,ολα τα δελτια που παιζονται στα πρακτορεια καταγραφονται και ο καθε ενας πρακτορας μπορει να τυπωσει ενα ενα τα δελτια που παζονται με οτι συνεπαγεται αυτο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη λεβεντη μου εχουμε π.χ. 2 εταιρειες την  Α κ Β  με κληρωση lotto - joker  κ οι 2 , η Α σε υποχρεωνει αν κερδισεις να βγεις

 

μαζι τους foto με την επιταγη στο χερι για λογους διαφημιστικους κ εγκυροτητας  κ  διαφανειας των κληρωσεων - η Β απλως λεει

 

βρεθηκαν  2 δελτια το ενα στην κρητη κ το αλλο στην πατρα  κ κερδιζει εκαστο 2.000.000 euro π.χ.  - εσυ παλικαρι μου ...

 

σε ποια απο τις 2 εταιρειες θα επαιζες τα λεφτα σου εστω 1 euro στην Α η στην Β εταιρεια ;;;;;  :mrgreen:

 

Εγώ στην Β φυσικά γιατί δεν γουστάρω να βγούν δημοσίως τα στοιχεία μου. Και επίσης μεγαλύτερο ποσό ή ύπαρξη πολλών τζακ ποτ μαζί, δεν σημαίνει οτι θα κερδίσεις και περισσότερα χρήματα. Όσο ποιό πολλά χρήματα μαζεύονται τόσο περισσότεροι θα πάνε να παίξουν άρα τόσο αυξάνεται η πιθανότητα να μην κερδίσει μόνο 1 άτομο αλλά περισσότεροι και να μοιραστούν τα χρήματα, σπάνια υπάρχουν άτομα που σε τέτοιες περιπτώσεις κερδίζουν μεμονομένα όλα τα λεφτά της κατηγορίας, συνήθως υπάρχουν τουλάχιστον 2 ενώ στα μεγάλα τζακ ποτ με τα 10 εκ θυμάμαι 4 άτομα μια φορά. Φαντάσου τώρα στην εταιρία Α που κέρδισαν 2 άτομα από 3.2 εκ καθαρά από τα 6 εκ της 1ης κατηγορίας. Ενώ στην Β να υπήρχαν στην 1η κατηγορία 4 εκ ευρώ και να τα κέρδιζε μόνο 1 άτομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστευω οτι ειναι στημενο και το χρησημοποιουν για ξεπλημα χρηματος.

Αλλα εκτος απο το τι πιστευω εγω το 2009 απο τις 104 κληρωσεις μονο στις 22 βρεθηκαν τυχεροι η σταματησε να παιζει ο κοσμος η κατι βρομαει.

Και ειχα βρει και αυτο το ποστ οποτε ειπα να μην ξαναπαιξω ποτε

http://olympia.gr/2014/01/17/%CE%BA%CE%AC%CF%84%CE%B9-%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B5%CE%B9-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CF%84%CE%B6%CF%8C%CE%BA%CE%B5%CF%81/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έβγαζαν αύριο φωτό τύπου, με ονμ/μο, να, ορίστε ο κύριος Παπαρόπουλος με το κερδισμένο δελτίο και την επιταγάρα, θα ήταν πιο πιστευτό; 

 

Αν κέρδιζα κάποιο σεβαστό ποσό, θα έστελνα δικηγόρο. Σιγά που θα μοστράριζα τη φάτσα μου και το ονομ/μο σε κοινή θέα, ώστε να με φάει το μαύρο σκοτάδι, ή να με "θυμηθούν" ξανά "αγαπημένοι" φίλοι που με είχαν κλασμένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έβγαζαν αύριο φωτό τύπου, με ονμ/μο, να, ορίστε ο κύριος Παπαρόπουλος με το κερδισμένο δελτίο και την επιταγάρα, θα ήταν πιο πιστευτό; 

 

Αν κέρδιζα κάποιο σεβαστό ποσό, θα έστελνα δικηγόρο. Σιγά που θα μοστράριζα τη φάτσα μου και το ονομ/μο σε κοινή θέα, ώστε να με φάει το μαύρο σκοτάδι, ή να με "θυμηθούν" ξανά "αγαπημένοι" φίλοι που με είχαν κλασμένο. 

Εγω να σου πω οτι εχεις δικιο, αλλα απαντησε μου σε αυτο

Λαμβανοντας υποψη οτι στον ΟΠΑΠ ειναι τα μεγαλυτερα λαμογια , οτι οι γνωστοι αγνωστοι που στηνουν παιχνιδια εχουν ριζες εκει μεσα , και οτι δεν τους ελενγχει κανενας τι τους εμποδιζει να κανουν αυτο που ειπα πριν

Το κρατος που ολοι κανουν συμφωνιες κατω απο το τραπεζι για τα παντα?

Και μην ξεχναν οτι ο Μιλισσανιδης αγορασε με μιζες και συμφωνιες κατω απο το τραπεζι ΤΖΑΜΠΑ το ποσοστο του μια επιχειρηση με 505 εκ κερδη το 2012 δεν νοηται να ξεπουλιεται ετσι.

Και τα Δανεια τα για τον αγορασει με αυτα τα ψιχουλα επρεπε να επεμβει ο πρωθυπουργος ωστε να τα δωσουν οι τραπεζες.

Εκει μεσα ειναι το λαμογιο του λαμογιου ω λαμογιο, και εσυ πιστευεις οτι δεν συμβαινει τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...