Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιοι με ρώτησαν αν θέλω iban ή άλλο τρόπο.

Φτηνά όντως, να μοιράζεις λεφτά και να μην έχεις ανταπόκριση. Καλά αν το τραβούσα πιστεύω θα λάμβανα πάρα πολλά pm.

 

Η μουφία φάνηκε στο edit μια σελιδα πριν και στη φωτο που δεν εκρυωες τον αρ. δελτιου... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάποιοι με ρώτησαν αν θέλω iban ή άλλο τρόπο.

Φτηνά όντως, να μοιράζεις λεφτά και να μην έχεις ανταπόκριση. Καλά αν το τραβούσα πιστεύω θα λάμβανα πάρα πολλά pm.

Αν δεν είχες επεξεργαστή το μήνυμα με τα νούμερα που είπες ότι θα βγούν,δεν έχει σημασία έπαιξες πολλά δελτία..και έκρυβες όλους του κωδικούς από το δελτίο τότε να δεις τι θα γινόταν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι με ρώτησαν αν θέλω iban ή άλλο τρόπο.

Φτηνά όντως, να μοιράζεις λεφτά και να μην έχεις ανταπόκριση. Καλά αν το τραβούσα πιστεύω θα λάμβανα πάρα πολλά pm.

 

large.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κάποιοι με ρώτησαν αν θέλω iban ή άλλο τρόπο.

Φτηνά όντως, να μοιράζεις λεφτά και να μην έχεις ανταπόκριση. Καλά αν το τραβούσα πιστεύω θα λάμβανα πάρα πολλά pm.

Καλα εδω που τα λεμε περισσοτερες πιθανοτητες εχεις να σου δωσει χρηματα καποιος που κερδισε στο τζοκερ παρα να κερδισεις στο τζοκερ. Οποτε... κι αν σου κατσει? :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 ευρώ δελτίο? Έχω χρόνια να παίξω, αλλά υποθέτω θα συμπλήρωσε παραπάνω νούμερα αυτός οπότε αυξάνεται και η αξία του δελτίου. Η μαγκιά για εμένα είναι να παίξεις κανονικά με 5 νούμερα + 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Basilhs23___, on 25 Aug 2014 - 8:45 PM, said:

50 ευρώ δελτίο? Έχω χρόνια να παίξω, αλλά υποθέτω θα συμπλήρωσε παραπάνω νούμερα αυτός οπότε αυξάνεται και η αξία του δελτίου. Η μαγκιά για εμένα είναι να παίξεις κανονικά με 5 νούμερα + 1.

ποια μαγκια φίλε μου για τζόκερ μιλάμε όχι πως να ρίξεις το γκομενακι στο μπαρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια μαγκια φίλε μου για τζόκερ μιλάμε όχι πως να ρίξεις το γκομενακι στο μπαρ

 

Τι σχέση αυτό; Εντελώς άσχετο. Δεν μιλάμε ούτε για προπο ούτε για στοίχημα εδώ. Αν είναι έτσι συμπλήρωσε όλα τα νούμερα και να σου κοστίσει το δελτίο 1000000 ευρώ να το ρίξεις και λίγα λέω. Η πλειοψηφία των ατόμων που ρίχνουν χρησιμοποιεί το 5+1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση αυτό; Εντελώς άσχετο. Δεν μιλάμε ούτε για προπο ούτε για στοίχημα εδώ. Αν είναι έτσι συμπλήρωσε όλα τα νούμερα και να σου κοστίσει το δελτίο 1000000 ευρώ να το ρίξεις και λίγα λέω. Η πλειοψηφία των ατόμων που ρίχνουν χρησιμοποιεί το 5+1.

Υπάρχουν διάφοροι τύποι παιχτών. Δεν είναι τρελό να παίξει κάποιος 50€ για να αυξήσει τις πιθανότητες να κερδίσει τόσα λεφτά πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση αυτό; Εντελώς άσχετο. Δεν μιλάμε ούτε για προπο ούτε για στοίχημα εδώ. Αν είναι έτσι συμπλήρωσε όλα τα νούμερα και να σου κοστίσει το δελτίο 1000000 ευρώ να το ρίξεις και λίγα λέω. Η πλειοψηφία των ατόμων που ρίχνουν χρησιμοποιεί το 5+1.

Για να ξερεις,η πλειοψηφια των ατομων που παιζουν 5 +1,ειναι επειδη δεν υπαρχει το χρημα πλεον..Απο το 2000-2006 περιπου.ξερεις τι ποσα παιζονταν σε μεγαλα τζακ ποτ οπως το χθεσινο? Δελτιο κατω απο 10 ευρω δεν υπηρχε παρα ελαχιστα..

 

Και κατι ακομα.να ξερετε οτι υπαρχουν πολλες φορες που παιζονται δελτια αξιας 500+χιλ ευρω απο ομαδες επιχειρηματιων κτλ.. Μην το παιρνετε σαν μαγκια κτλ..Δεν ειναι γκομενακι οπως ειπε και ο φιλος παραπανω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά στο ελλαντα ειμαστε πολυ προχωρημενοι  πολυ πολυ μπροστα :devil: .... σιγα μην μοιαζουμε με τους χαζοαμερικανους -

 

χαζοαγγλους κλπ κλπ 

 

  , εκει βγαζουν τον η τους νικητες  με ονοματεπωνυμο  με foto κ με την επιταγη στα χερια γιατί ΔΕΝ κρυβουν ΤΙΠΟΤΑ κ μιλαμε για

 

τεραστια ποσά , εδω γιατι εχουμε τοσο  ΜΥΣΤΙΚΟΠΑΘΕΙΑ ;;; κρυβει τιποτα ο ΟΠΑΠ ;; ειναι μουφα οι κληρωσεις ;;  για απαντησε μας

 

Κε ΟΠΑΠ τι φοβασαι ;; κ απλα λες 2 δελτια κ τελειωσε - μην πει καποιος για εγκληματικοτητα κ ασφαλεια του παικτη ... στην αμερικη -

 

αγγλια π.χ. η εγκληματικοτητα ειναι μηδέν ;; :shock:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά στο ελλαντα ειμαστε πολυ προχωρημενοι  πολυ πολυ μπροστα :devil: .... σιγα μην μοιαζουμε με τους χαζοαμερικανους -

 

χαζοαγγλους κλπ κλπ 

 

  , εκει βγαζουν τον η τους νικητες  με ονοματεπωνυμο  με foto κ με την επιταγη στα χερια γιατί ΔΕΝ κρυβουν ΤΙΠΟΤΑ κ μιλαμε για

 

τεραστια ποσά , εδω γιατι εχουμε τοσο  ΜΥΣΤΙΚΟΠΑΘΕΙΑ ;;; κρυβει τιποτα ο ΟΠΑΠ ;; ειναι μουφα οι κληρωσεις ;;  για απαντησε μας

 

Κε ΟΠΑΠ τι φοβασαι ;; κ απλα λες 2 δελτια κ τελειωσε - μην πει καποιος για εγκληματικοτητα κ ασφαλεια του παικτη ... στην αμερικη -

 

αγγλια π.χ. η εγκληματικοτητα ειναι μηδέν ;; :shock:

Αυτο ειναι ενα θεμα αλλα δεν μπορει να αναγκασει κανεις καποιον να μαθει ολη η Ελλαδα ποιος ειναι ο νικητης.

Και εγω αν τα κερδιζα,δεν θα ηθελα να βγει προς τα εξω..

 

Και επιπλεον,το καθε πρακτορειο μπορει να βγαλει απο το τερματικο του αν το κερδισμενο δελτιο εχει παιχτει στο πρακτορειο του,οποτε δεν μπορει να ειναι μουφα οι κληρωσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά στο ελλαντα ειμαστε πολυ προχωρημενοι  πολυ πολυ μπροστα :devil: .... σιγα μην μοιαζουμε με τους χαζοαμερικανους -

 

χαζοαγγλους κλπ κλπ 

 

  , εκει βγαζουν τον η τους νικητες  με ονοματεπωνυμο  με foto κ με την επιταγη στα χερια γιατί ΔΕΝ κρυβουν ΤΙΠΟΤΑ κ μιλαμε για

 

τεραστια ποσά , εδω γιατι εχουμε τοσο  ΜΥΣΤΙΚΟΠΑΘΕΙΑ ;;; κρυβει τιποτα ο ΟΠΑΠ ;; ειναι μουφα οι κληρωσεις ;;  για απαντησε μας

 

Κε ΟΠΑΠ τι φοβασαι ;; κ απλα λες 2 δελτια κ τελειωσε - μην πει καποιος για εγκληματικοτητα κ ασφαλεια του παικτη ... στην αμερικη -

 

αγγλια π.χ. η εγκληματικοτητα ειναι μηδέν ;; :shock:

 

Εγώ λέω καλύτερα όταν θα βγεί το όνομά σου στα κανάλια και γίνεις διάσημος να σου ανοίξουν και λογαριασμό στο facebook. Πλέον με κάθε νικητή σε τζακ ποτ ανοίγουμε και νέο fb account, με την εγγύηση του ΟΠΑΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω καλύτερα όταν θα βγεί το όνομά σου στα κανάλια και γίνεις διάσημος να σου ανοίξουν και λογαριασμό στο facebook. Πλέον με κάθε νικητή σε τζακ ποτ ανοίγουμε και νέο fb account, με την εγγύηση του ΟΠΑΠ.

 

 ... επειδη φαινεσαι αετός .... ο οπαπ γιατι δεν δημοσιοποιει τους νικητές κατά την γνωμη σου ;; γιά απαντησε

 

κ ασε τις .... @@λακιες ...εκτος αν εισαι κατω απο 12 οποτε δικαιολογεισαι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...