Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως τα λεει ο Porg ειναι...

 

Ειχα ακουσει παλια απο ενα γνωστο στο χωριου μου που ηταν γνωστης της καταστασης που επικρατουσε και επικρατει σημερα στον πλανητη οτι τα λεφτα απο το τζοκερ μπαινουν αυτοματα σε λογαριασμους κροίσων παγκοσμίας εμβέλειας και εδώ στην Ελλάδα πληρώνουν απλά τον πρακτορείο για να δηλωσει και καλα οτι παιχτηκε εκει το τυχερο δελτιο. Φυσικα ο τελευταιος τα παιρνει πολύ χοντρα και ετσι το στησιμο καλυπτεται...

 

Δυστυχως ο κοσμακης συνεχιζει να παιζει ακομα! Ξυπνηστε βρε σας παιρνουν τα λεφτα οι μασωνοι!!!

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οτι ναναι. Δλδ οι κρισοι εχουν αναγκη τα ψωροδιφραγκα του τζοκερ στην Ελλαδα;;;;; Μπααααα.... Εξαλλου το καθετι πλεον εχει μοναδικο barcode και οσο και να χτυπιεται ο προποτζης, ο ΟΠΑΠ ξερει τι παιχτηκε και που.. Παντως για συμπαρουσιαστης του Λιακοπουλου καλος εισαι. Αν το χεις και με τις τηλεπωλησεις, εισαι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ναναι. Δλδ οι κρισοι εχουν αναγκη τα ψωροδιφραγκα του τζοκερ στην Ελλαδα;;;;; Μπααααα.... Εξαλλου το καθετι πλεον εχει μοναδικο barcode και οσο και να χτυπιεται ο προποτζης, ο ΟΠΑΠ ξερει τι παιχτηκε και που.. Παντως για συμπαρουσιαστης του Λιακοπουλου καλος εισαι. Αν το χεις και με τις τηλεπωλησεις, εισαι κομπλε

Ο Λιακόπουλος δεν μπορεί να έχει συμπαρουσιαστή! Η κάμερα είναι μόνο σ'αυτόν!

 

"κάμερα σε μένα!"

 

Μεγάλε Λιακό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι λέτε συνωμοσιολογο τον λιακόπουλο αλλα δεν είναι καθόλου,ότι δεν σας αρέσει δεν κάνει με τι πραγματικότητα σας λέτε έλα μωρέ συνωμοσίες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι λέτε συνωμοσιολογο τον λιακόπουλο αλλα δεν είναι καθόλου,ότι δεν σας αρέσει δεν κάνει με τι πραγματικότητα σας λέτε έλα μωρέ συνωμοσίες...

Εγώ δεν το έγραψα ειρωνικά το "μεγάλε Λιακό" πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι λέτε συνωμοσιολογο τον λιακόπουλο αλλα δεν είναι καθόλου,ότι δεν σας αρέσει δεν κάνει με τι πραγματικότητα σας λέτε έλα μωρέ συνωμοσίες...

 

Ασ' τους να στάζουν χολή για το Δημοσθέναρο, οι ζηλιάρηδες, αγόρι μου! Μόνοι τους ξεβρακώνονται. Λες και αν δεν ήταν εκείνος, θα μαθαίναμε ποτέ περί εσωγήινων, νεφελίμ, ελοχίμ, καραμπιμπερίμ και αποικισμένης σελήνης. Στο σκοτάδι θα ζούσαμε... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακομα δεν καταλαβα,για ποιο λογο αν εγω κερδισω 1εκ ευρω σε παιχνιδι του ΟΠΑΠ πρεπει να με μαθει ολη η Ελλαδα? Μηπως να δινουμε και συνεντευξη τυπου? Λες και αν γινοταν αυτο,θα ξεραμε σιγουρα οτι οντως ειναι ο νικητης ή οτι τα πηρε τα λεφτα.

Πραγματικα απορω,θελουν και τα λενε αυτα καποιοι ή φταιει ακομα που εχουμε Αυγουστο?

 

Υ.Γ Ξαναλεω,το καθε πρακτορειο ΜΠΟΡΕΙ να βγαλει αντιτυπο σε καθε δελτιο που παιζεται αν θελει,οπως επισης να βλεπει μεσω της σελιδας του ΟΠΑΠ ποσα και ποια δελτια εχουν παιχτει απο το τερματικο του.Επισης,μπορει το καθε τερματικο να βγαζει αν καποιο δελτιο κερδισε τις 3 πρωτες μεγαλυτερες κατηγοριες κερδων απο ολα τα παιχνιδια του ΟΠΑΠ (Τζοκερ,Λοττο,Κινο,Προπογκολ κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακομα δεν καταλαβα,για ποιο λογο αν εγω κερδισω 1εκ ευρω σε παιχνιδι του ΟΠΑΠ πρεπει να με μαθει ολη η Ελλαδα? Μηπως να δινουμε και συνεντευξη τυπου? Λες και αν γινοταν αυτο,θα ξεραμε σιγουρα οτι οντως ειναι ο νικητης ή οτι τα πηρε τα λεφτα.

Πραγματικα απορω,θελουν και τα λενε αυτα καποιοι ή φταιει ακομα που εχουμε Αυγουστο?

 

Υ.Γ Ξαναλεω,το καθε πρακτορειο ΜΠΟΡΕΙ να βγαλει αντιτυπο σε καθε δελτιο που παιζεται αν θελει,οπως επισης να βλεπει μεσω της σελιδας του ΟΠΑΠ ποσα και ποια δελτια εχουν παιχτει απο το τερματικο του.Επισης,μπορει το καθε τερματικο να βγαζει αν καποιο δελτιο κερδισε τις 3 πρωτες μεγαλυτερες κατηγοριες κερδων απο ολα τα παιχνιδια του ΟΠΑΠ (Τζοκερ,Λοττο,Κινο,Προπογκολ κτλ)

Τα λένε μάλλον επειδή δεν τα κερδίσανε αυτοί! Αφού τα κέρδισαν άλλοι, τους φταίνε οι άλλοι, ο ΟΠΑΠ και ψάχνουν να βρουν συνωμοσίες. Αν τα κερδίζανε αυτοί σιγά μη θέλανε να μαθευτούν τα στοιχεία τους :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λένε μάλλον επειδή δεν τα κερδίσανε αυτοί! Αφού τα κέρδισαν άλλοι, τους φταίνε οι άλλοι, ο ΟΠΑΠ και ψάχνουν να βρουν συνωμοσίες. Αν τα κερδίζανε αυτοί σιγά μη θέλανε να μαθευτούν τα στοιχεία τους :-)

Μα η πλάκα ειναι οτι και να τους ανακοινωναν,πως ηξεραν οτι οντως τα πηρανε? Θα εβγαζαν μηπως και το IBAN του λογαριασμου τους?

 

Και μαλιστα επιχειρημα θετουν τις φωτο με την επιταγη που βγαζουν στο Αμερικα.Επιταγη μεγεθους 2 μετρων.Λες και ειναι η επισημη επιταγη αυτη που θα πανε να εισπραξουν το χρημα..Οτι να ναι πραγματικα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ωραία αυτά που λέτε αλλά...Ο MAUS MAUS.που στο διάολο είναι. Μην μου πείτε ότι αυτός κέρδισε τα φράγκα γιατί θα πάω από καρδιά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ωραία αυτά που λέτε αλλά...Ο MAUS MAUS.που στο διάολο είναι. Μην μου πείτε ότι αυτός κέρδισε τα φράγκα γιατί θα πάω από καρδιά!

Όσο περνάνε οι μέρες τόσο πιο πιθανό φαίνεται! :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ποστάρει κάτι του τύπου:

 

"Γεια σε όλους!
Σας στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου από τα νησιά Cayman. Είναι ωραία εδώ.

Σύντομα θα οργανώσω και πάρτυ, είστε όλοι καλεσμένοι. (Αλλά τα έξοδα δικά σας για νά'ρθετε.)

Αν έχει κάποιος μεγάλη ανάγκη για δουλειά, προσλαμβάνω 1 άτομο για να ξεσκατίζει τα 5 σκυλιά μου και τις 10 κατσίκες μου. Αποστολή βιογραφικών και συστατικών επιστολών σε pm.

Τέλος, πληρώνω για custom title. Οι mods ας μου πούνε πόσα ζητάνε. Πάντα σε pm.

Και στα δικά σας ρε! "

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα η πλάκα ειναι οτι και να τους ανακοινωναν,πως ηξεραν οτι οντως τα πηρανε? Θα εβγαζαν μηπως και το IBAN του λογαριασμου τους?

 

Και μαλιστα επιχειρημα θετουν τις φωτο με την επιταγη που βγαζουν στο Αμερικα.Επιταγη μεγεθους 2 μετρων.Λες και ειναι η επισημη επιταγη αυτη που θα πανε να εισπραξουν το χρημα..Οτι να ναι πραγματικα..

 

δηλαδη λεβεντη μου εχουμε π.χ. 2 εταιρειες την  Α κ Β  με κληρωση lotto - joker  κ οι 2 , η Α σε υποχρεωνει αν κερδισεις να βγεις

 

μαζι τους foto με την επιταγη στο χερι για λογους διαφημιστικους κ εγκυροτητας  κ  διαφανειας των κληρωσεων - η Β απλως λεει

 

βρεθηκαν  2 δελτια το ενα στην κρητη κ το αλλο στην πατρα  κ κερδιζει εκαστο 2.000.000 euro π.χ.  - εσυ παλικαρι μου ...

 

σε ποια απο τις 2 εταιρειες θα επαιζες τα λεφτα σου εστω 1 euro στην Α η στην Β εταιρεια ;;;;;  :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη λεβεντη μου εχουμε π.χ. 2 εταιρειες την  Α κ Β  με κληρωση lotto - joker  κ οι 2 , η Α σε υποχρεωνει αν κερδισεις να βγεις

 

μαζι τους foto με την επιταγη στο χερι για λογους διαφημιστικους κ εγκυροτητας  κ  διαφανειας των κληρωσεων - η Β απλως λεει

 

βρεθηκαν  2 δελτια το ενα στην κρητη κ το αλλο στην πατρα  κ κερδιζει εκαστο 2.000.000 euro π.χ.  - εσυ παλικαρι μου ...

 

σε ποια απο τις 2 εταιρειες θα επαιζες τα λεφτα σου εστω 1 euro στην Α η στην Β εταιρεια ;;;;;  :mrgreen:

Σε αυτή που θα είχε το μεγαλύτερο τζακ ποτ :-) (αν ήταν τα ίδια ποσά στη Β, γιατί δεν θα ήθελα να βγω φωτογραφία με την επιταγή αν κέρδιζα! :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...