Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια δωστε λινκ για panda γιατι βρηκα τον κωδικο στην πειπαλ!!!!!!edit το βρήκα με δείχνει ότι είναι 16.89 άλλαξαν τιμή;

Επεξ/σία από vrwmiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν συντομία χωρίς να μας νοιάζει καθόλου ο χρόνος παράδοσης μόνο το προϊόν

απο που ειναι προτιμότερο να τα παραγγείλουμε?

αποψη μου merimobiles

super αξιοπιστια..πιο χαμηλη τιμη (εγω το πηρα pandawill γιατι ειχα κωδικο-κουπονι) και υπαρχει στο ευρωπαικο warehouse αρα θα ρθει γρηγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποψη μου merimobiles

super αξιοπιστια..πιο χαμηλη τιμη (εγω το πηρα pandawill γιατι ειχα κωδικο-κουπονι) και υπαρχει στο ευρωπαικο warehouse αρα θα ρθει γρηγορα

Από το European warehouse είναι διπλάσια τιμή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν συντομία χωρίς να μας νοιάζει καθόλου ο χρόνος παράδοσης μόνο το προϊόν

απο που ειναι προτιμότερο να τα παραγγείλουμε?

 

Pandawill και merimobiles έχουν το ίδιο προϊόν, ίδιο χρόνο παράδοσης (απ'ότι έχω διαβάσει εδώ παίζει το meri να είναι και λιγάκι πιο αργό) και στα panda με το κουπόνι που λέει στην αρχική σελίδα είναι φθηνότερα. Οπότε δεν τίθεται δίλημμα. Pandawill χωρίς δεύτερη σκέψη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν γράφτηκε σε προηγούμενη σελίδα απλά να σημειώσω ότι τα κουμπιά αυξομείωσης έντασης δε λειτουργούν σε iPhone 4. Το κουμπί για Play/Pause λειτουργεί κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το panda στέλνει τα 2.1 ?

 

Έλεος ρε παιδιά 100 φορές τα ίδια πράγματα να γεμίζει το θέμα... Ναι στέλνει τα 2.1, ναι είναι αυθεντικά, ναι κάνουν πολύ καιρό να έρθουν, όχι δεν αξίζει να τα πάρεις από κάπου αλλού, αφού είναι ίδια ακουστικά, ίδιος χρόνος παράδοσης, ακριβότερες τιμές. Καλύτερα μην ρωτάτε τίποτα από δω και κάτω ώστε να σταματήσουμε επιτέλους να ανακυκλώνουμε τα ίδια και τα ίδια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν γράφτηκε σε προηγούμενη σελίδα απλά να σημειώσω ότι τα κουμπιά αυξομείωσης έντασης δε λειτουργούν σε iPhone 4. Το κουμπί για Play/Pause λειτουργεί κανονικά.

ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλε και έλεγα να τα πάρω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...