Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι εννοεις ? ιδια τιμη ειναι !

Λέει ότι είναι available in the European warehouse πανω στην εικόνα στο merimobiles, αν όμως πατήσεις το μπλε εικονίδιο θα σε παει σε άλλη σελίδα που λέει 40$
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία ακουστικά... τα Sony MH1 όμως παίζουν τελικά καλύτερα... τα Sony έχουν καλύτερο μπάσο και στερεοφωνική εικόνα. Τα xioami παίζουν λίγο πιο δυνατά, έχουν λίγο πιο τονισμένα πρίμα και έχουν καλύτερη κατασκευή. Στο σύνολο κερδίζουν τα Sony όμως.

 

Καρασαρδελη, προσωπικα και παντα για τα δικα μου αυτια, ισχυει το αντιθετο οσον αφορα την στερεοφωνικη, αλλα και την συνολικη εικονα των Xiomi. Ειναι οτι καλυτερο εχω ακουσει εως τωρα, οντως παιζουν ποιο δυνατα, ειναι ποιο κρυσταλλινα και αντιλαμβανομαι περισσοτερο βαθος και ποιο ανοιχτο ευρος.

Ελπιζω να μην κανω τοσο λαθος, οπως ελπιζω να μην ειναι χρωματισμενα τα συγκεκριμενα ακουστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέει ότι είναι available in the European warehouse πανω στην εικόνα στο merimobiles, αν όμως πατήσεις το μπλε εικονίδιο θα σε παει σε άλλη σελίδα που λέει 40$

παρα ταυτα ειναι 20$ οταν μπεις στο link του warehouse

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλεινε μηνας και ακομα δεν ηρθαν σε κανα 5νθημερο αν δεν θα τους ανοιξω dispute την αλλη φορα που το αφησα δεν ηρθε τιποτα και εχασα το ποσο στο τελος αλλα τωρα δεν θα τους χαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πάρει tracking number απο merimobiles 10/9 και εχω πληρώσει με prepaid.Πως μπορω να κάνω dispute και να πάρω το ποσό πισω? Οποιος γνωρίζει ας απαντήσει...(Στο order status λεει shipped...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 μέρες είναι ρε φίλος, τι dispute να κάνεις;

ένα νορμαλ transit time από Ασία μεριά είναι 30+ μέρες.

 

Εγώ στις 40 μέρες συνήθως ανοίγω dispute για να έχει και λίγο βάση το θέμα αλλά και για έχει περιθώριο να εκμεταλλευτείς τις έξτρα μέρες ασφάλειας που σου παρέχει (ελαττωματικό προϊόν κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν σου έδωσαν συγκεκριμένο tracking number δεν μπορείς. Μόνο αν έκανες account στο site τους (πχ στο meri σου το κάνει με το στανιό) οπότε μπορείς να δεις αν έφυγε ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Πως μπορώ να δω που βρίσκεται η παραγγελία και σε τι στάδιο είναι?</p>

 

<p>Επειδή έχω tracking link,που μπορώ να δώ που βρίσκεται η παραγγελία ?</p>

 

Θα κοιταξεις ατην σελιδα της εταιρειας αποστοκης

Ολα τα ψαχτηρια σαν και αυτο που σου παρεθεσαν παραπανω τα παιδια, ενημερωνεται απο την σελιδα της εκαστοτε εταιρειας αποστολης

 

Από Κίνα ρε παιδιά κάνει 13 εργάσιμες, περίπου 3 βδομάδες από τότε που σε το στέλνουν

Δεν ειναι σε καμια περιπτωση κανονας αυτο που αναφερεις...

Εξαρταται πρωτα απ'ολα απο τον τροπο αποστολης, αν ειναι δλδ registered mail ή οχι, απο την εταιρεια αποστολης και φυσικα απο τον φορτο στα ελληνικα ταχυδρομεια

 

Εχω παραλαβει σε 14 ημερολογιακες ημερες (μεσα στο Πασχα), εχω παραλαβει και σε 45-50...

Μιλαω και για συστημενα, αλλα και απλα.

 

Αυτη τη στιγμη περιμενω πακετο με απλο ταχυδρομειο, που εφυγε απο Κινα στις 10/8 και ενα συστημενο που εφυγε στις 11/9 και δεν εχει ερθει κανενα μεχρι στιγμης

 

Σορρυ για το οφφτοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρα ταυτα ειναι 20$ οταν μπεις στο link του warehouse

Όταν βάλεις στο καλάθι όμως τα ακουστικά και διαλέξεις τρόπο αποστολής από European Warehouse είναι περίπου 20$ τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...