Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχετε φαγωθεί πάντως.Το ότι έχει καθυστερήσει κάτι πάνω από 40 μέρες δε λέει και κάτι.Είναι μέσα στις πιθανές ημερομηνίες που δίνουν.Και δεν είναι θέματα του κάθε κινέζικου καταστήματος.Ευθύνη έχουν τα κινεζίκα ταχυδρομεία και μετά τα ελτά.Έχει τύχει δέμα μου να παραμένει στο ΚΔ αεροδρομίου μια βδομάδα(συστημένο μάλιστα).

Υπομονή.Αλλιώς μην παραγγέλνετε από κίνα.Το τοπικ είναι για εντυπώσεις σχετικά με τα ακουστικά και όχι για να κάνουμε παράπονα για το χρόνο αναμονής.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε φαγωθεί πάντως.Το ότι έχει καθυστερήσει κάτι πάνω από 40 μέρες δε λέει και κάτι.Είναι μέσα στις πιθανές ημερομηνίες που δίνουν.Και δεν είναι θέματα του κάθε κινέζικου καταστήματος.Ευθύνη έχουν τα κινεζίκα ταχυδρομεία και μετά τα ελτά.Έχει τύχει δέμα μου να παραμένει στο ΚΔ αεροδρομίου μια βδομάδα(συστημένο μάλιστα).

Υπομονή.Αλλιώς μην παραγγέλνετε από κίνα.Το τοπικ είναι για εντυπώσεις σχετικά με τα ακουστικά και όχι για να κάνουμε παράπονα για το χρόνο αναμονής.

δεν θα εκανα προβλημα αν αργουσαν ολα ετσι,οταν αντικειμενα παραλαμβανονται σε 20-25 μερες απο κινα τοτε το 40ημερο ναι φανταζει υπερβολικο ,οσο για τα παραπονα ειναι και αυτα στο νημα ,δεν λεει στο νημα απαγορευεται οποιοσδηποτε αλλος σχολιασμος ,εξαλου μιλαμε και για εμπειρια αναμονης η οποια περιλαμβανεται στην αγορα .

 προσωπικα απο κινα εχω αγορασει παμπολες φορες για να διακρινω αν προκειται να παραλαβω κατι η οχι,και ναι με κινεζομαγαζα δεν εχω την σιγουρια του αμαζον που αν δεν ερθει κατι σου στελλουν κατι αλλο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη το παίρνεις στραβά. Ευκαιρία ήταν να κάνεις και καμιά γνωριμία. Γιατί να παίρνουν οι πιτσαδόροι ολα τα τυχερά? :-( :-D :-( :-( :-D Ξέρεις πόσους ξέρω που παντρεύτηκαν απο τρακάρισμα?

Ok ειμαι ανυπαντρος ..αλλα η κυρια ηταν 55-60

Την ευχαριστω πολυ..αλλα μεχρι εκει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από pandawill Αποστολή 5 Σεπτεμβρίου ήρθαν σήμερα 3 Οκτωβρίου ,Όλα άψογα γνήσια, καινούργια version 2.1 .με μια λέξη καταπληκτικά.πήρα 2 τεμάχια.ποιότητα κατασκευής *****

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπερα μια απο τα ίδια παραγγελια απο pandawill 27/8 και τιποτα.

Το πιθανότερο να αργησαν να τα στειλουν απο panda.Σημερα παντως παρελαβα τα huawei honor που σαν εναλλακτική λύση ειναι αψογα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To meri έχει αργήσει πάρα πολύ. Ακόμη και με Τσαινα Ποστ που κανονικά σου βγάζουν τον αδόξαστο, στο τέλος έρχονται πιό γρήγορα. Με περιστέρι να τα είχαν στείλει θα είχαν φτάσει.

Είναι σαφέστατα μούφα το ότι μαρκάρουν το αντικείμενο ως απεσταλμένο και καλά. Έχω παραγγείλει άπειρα πράγματα από Ασία. Και είναι τόσο κόπανοι που δεν δίνουν ούτε καν τράκινγκ για να μπορούν να σου τη βγουν μετά, λες και θα μπούνε μέσα ή οι άλλοι που δίνουν ακόμη και για μικροποσά είναι μ@λ@κες (πχ βίκμαλ).

 

Πάντως δεν μπορώ να πω, ένα μεγάλο μπράβο από μένα, το κέρδισαν το dispute με το σπαθί τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ανοιξα online chat μολις τωρα και ενω με ρωταγε πως μπορει να βοηθησει κτλ. με το που του ειπα οτι υπαρχουν πολλα παραπονα απο Ελλαδα οτι καθυστερει το συγκεκριμενο προιον πανω απο 40 ημερες ενω οτιδηποτε αλλο απο Κινα μεσω ebay κτλ ερχεται μεσα σε το πολυ 3 εβδομαδες , απλα με εγραψε και δεν απαντησε ποτε..... Μεχρι που ρωτησα αν κοιμουνται και δεν γραφει, αλλα τιποτα.... Τα συμπερασματα δικα σας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασική αντιμετώπιση κινεζομάγαζου όταν σφίγγουν τα λουριά. Δικό τους πρόβλημα, χωρίς τράκινγκ να δω πώς μπορούν να σε πείσουν ότι θα τα πάρες (ή να αποδείξουν ότι δεν τα πήρες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι γραφουν στο status της παραγγελιας οτι εφυγε πχ 27/8 δεν λεει και τιποτα.Απο την στιγμη που δεν δινουν καποιο tracking number .Αρα μαθημα σε ολους μας ,καμια παραγγελια χωρις αριθμο .Εγω προσωπικά το θεωρώ απαραδεκτο να περιμενω 40-45 ημερες λες και τα φερνουν με καμηλες!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κινητό απο merimobiles και μου ήρθε μεταχειρισμένο αρα σε καμιά περίπτωση δεν αγοράζω απο αυτους.

ΠΡΟΣΟΧΉ με αυτούς σε προϊόντα laptop και κινητά που μπορεί να υπάρχουν επιστροφές γιατί μπορεί να σας το πασάρουν.

Απο την άλλη έχω διαβάσει αρκετά άσχημα λόγια και για το pandawill και θέλω να μην αγοράσω ούτε από αυτούς έτσι για συμπαράσταση.

Από που να τα πάρω γνήσια και 2.1 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κινητό απο merimobiles και μου ήρθε μεταχειρισμένο αρα σε καμιά περίπτωση δεν αγοράζω απο αυτους.

ΠΡΟΣΟΧΉ με αυτούς σε προϊόντα laptop και κινητά που μπορεί να υπάρχουν επιστροφές γιατί μπορεί να σας το πασάρουν.

Απο την άλλη έχω διαβάσει αρκετά άσχημα λόγια και για το pandawill και θέλω να μην αγοράσω ούτε από αυτούς έτσι για συμπαράσταση.

Από που να τα πάρω γνήσια και 2.1 ?

ΟΛΟ το θέμα αν το διαβάσεις σε κάθε σελίδα λέει ότι τα γνήσια τα έχει και το pandawill και το merimobiles, μην το πούμε άλλη φορά, α και ναι είναι τα 2.1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...