Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ήρθαν εμένα σήμερα στην Πάτρα από Pandawill. Μη με ρωτήσετε αν είναι αυθεντικά, αυτό το έχουμε εξαντλήσει ξανά και ξανά. Ημερομηνία αποστολής 17/9, ημερομηνία άφιξης 1/10...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες ειχα ειδδοποιητηριο για κατι απο Κινα . Δεν ξερω αν ηταν τα Xiaomi earphones ...παω σημερα...οεο που ειναι ?

Χασαν το πακετο ..δεν υπηρχε στο ταχυδρομειο..μαλλον λεει το αλλο ταχυδρομειο που στελνει τα πακετα δε μας το εστειλε..και εδω και 2 ωρες περιμενω ενημερωση να μου πουνε !!!!

Δεν εχω λογια τι να πω...

Με πηρε τηλεφωνο μια γυναικα και μου ειπε οτι εχει το πακετο μου . Πως το βρηκε ? το pandawill το ειχε γραμμενο στη συσκευασια.

Της το εδωσε μαζι με το δικο της πακετο το ταχυδρομειο...Αλλα θα τους κανω καζο στο ταχυδρομειο ..θα τρεχουν και δε θα προλαβαινουν.

Να ναι καλα η γυναικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω λογια τι να πω...

Με πηρε τηλεφωνο μια γυναικα και μου ειπε οτι εχει το πακετο μου . Πως το βρηκε ? το pandawill το ειχε γραμμενο στη συσκευασια.

Της το εδωσε μαζι με το δικο της πακετο το ταχυδρομειο...Αλλα θα τους κανω καζο στο ταχυδρομειο ..θα τρεχουν και δε θα προλαβαινουν.

Να ναι καλα η γυναικα.

 

Θα εκπλαγώ ακόμη κι αν απλά σηκωθούν από τη θέση τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω λογια τι να πω...

Με πηρε τηλεφωνο μια γυναικα και μου ειπε οτι εχει το πακετο μου . Πως το βρηκε ? το pandawill το ειχε γραμμενο στη συσκευασια.

Της το εδωσε μαζι με το δικο της πακετο το ταχυδρομειο...Αλλα θα τους κανω καζο στο ταχυδρομειο ..θα τρεχουν και δε θα προλαβαινουν.

Να ναι καλα η γυναικα.

απλα ασε τους να τελειωσουν τον καφε τους και μετα κανε οτι ειναι να κανεις γιατι θα ανησυχησουν

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εσυ εχεις μουσικο αυtι..εγω εχω τελειωσει Μουσικη τεχνολογια και ακουστικη , επισης σεμιναρια filmscoring το 2006 Φυσικα τα συγκρινω με in ear CKX9 . Επισης τα ακουστικα που αναφερεις ανηκουν στην κατηγορια "φθηνά". Απο momentum και hd700 και πανω συζητάμε οτι θελεις.

Είπα και εγώ, ναι το ξέρω ότι ανήκουν στα φθηνά, αλλά είναι από τα καλύτερα για κάτω από 150 ευρώ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους μου ηρθε ειδοποίηση και μένα απο το ταχυδρομείο  , το είχα παραγγείλει απο Merimobiles αλλά το παρακάνανε αυτη τη φορά , ξέχασα πότε το παράγγειλα .... πρέπει να έχει 40 μέρες ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα πρέπει να ήρθε (από 2/9) αλλά λέει το ξέχασε ο ταχυδρόμος και θα το φέρει αύριο! 

Ελπίζω να είναι αυτά και όχι κάτι άλλο που παράγγειλα στις 15/9!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εχω λογια τι να πω...

Με πηρε τηλεφωνο μια γυναικα και μου ειπε οτι εχει το πακετο μου . Πως το βρηκε ? το pandawill το ειχε γραμμενο στη συσκευασια.

Της το εδωσε μαζι με το δικο της πακετο το ταχυδρομειο...Αλλα θα τους κανω καζο στο ταχυδρομειο ..θα τρεχουν και δε θα προλαβαινουν.

Να ναι καλα η γυναικα.

 

Μη το παίρνεις στραβά. Ευκαιρία ήταν να κάνεις και καμιά γνωριμία. Γιατί να παίρνουν οι πιτσαδόροι ολα τα τυχερά? :-( :-D :-( :-( :-D Ξέρεις πόσους ξέρω που παντρεύτηκαν απο τρακάρισμα?

Επεξ/σία από nutrialex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γινω συνηγορος του διαβολου ειτε το μερι δεν στελνει στα αληθεια τα μη συστημενα ή οι υπαλληλοι των ελτα εχουν πλεον ακουστικα χρυσαφι!!! Υγ:αστειευομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανοιξα case στο pandawill μετα απο 40 μερες ,και η απαντηση των κινεζων περιμενε ακομα 15 μερες και θα ερθουν και κλεισε το case ,υστερα φταιω που το κανα claim?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...