Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα σου δώσει προσωπικό κλειδί, δεν μοιράζει δωρεάν κλειδιά...

 

Δεν ειπα οτι θα μου το στειλει με email θα το περασει στο pc οπως ανεφεραν καποιοι φιλοι πιο πριν οτι ηδη εγινε σε καποιους. Απο εκει και περα πως θα γινει το bond, μεσω του microsoft account? Με το  HW? Θα δειξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>Ρε παιδια απο το πρωι εχω κολλήσει στο σημείο που με ρωτάει τι θέλω να κρατήσω απο το πισι πριν γίνει το upgrade <br />

Η επιλογή να κρατήσω προγράμματα κτλ,δεν γινεται να την επιλέξω <br />

Εχω δοκιμάσει να αλλάξω το system local σε αγγλικα και πάλι δεν έγινε τιποτα....<br />

Τι κάνω??</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπα οτι θα μου το στειλει με email θα το περασει στο pc οπως ανεφεραν καποιοι φιλοι πιο πριν οτι ηδη εγινε σε καποιους. Απο εκει και περα πως θα γινει το bond, μεσω του microsoft account? Με το  HW? Θα δειξει...

 

O server της ms έχει ενα μοναδικο αριθμό για το pc σου, εσυ δεν χρειάζεται να έχεις κάτι, για το οποίο δεν πλήρωσες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρώτο που σκέφτηκαν ήταν,αλλά δεν είναι .exe..

είναι χύμα τα αρχεία .sys .dat .cat οπότε και που δοκίμασα από το device manager,δεν το αναγνώριζε.

θα δοκιμάσω αυτό

ερώτηση,με αυτό εδώ θα γίνει δουλειά ή πάλι στους drivers θα κολλήσουμε

μπα..back to win7..Σε κανα 6μηνο θα ασχοληθώ να τα περάσω τα 10αρια στο pc αυτό.

και στο δικό μου θα μείνω με τα 8.1, θα το σκεφτώ,ίσως κανα μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου απαντησε καποιος ... το ξαναγραφω 

 

το αρχειο των windows 10 , που κατεβαζω με το tool , που αποθηκευετε , γιατι στο φακελο downloads , δεν το βλεπω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου απαντησε καποιος ... το ξαναγραφω 

 

το αρχειο των windows 10 , που κατεβαζω με το tool , που αποθηκευετε , γιατι στο φακελο downloads , δεν το βλεπω ?

 

Μόλις το κατεβάσει και το κάνει verify θα το μεταφέρει στο φάκελο που επέλεξες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O server της ms έχει ενα μοναδικο αριθμό για το pc σου, εσυ δεν χρειάζεται να έχεις κάτι, για το οποίο δεν πλήρωσες....

 

Αν υπονοεις οτι ειμαι πειρατης, κανεις λαθος. Αν γνωριζεις κατι παραπανω για το πως λειτουργει το ολο συστημα της microsoft για το activation, πολυ ευχαριστως να ακουσω και να διαβασω τι εχεις να πεις πανω σε αυτο. Απο εκει και περα, επειδη οι περισσοτεροι εδω μεσα δεν γνωριζουμε, υποθεσεις κανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπονοεις οτι ειμαι πειρατης, κανεις λαθος. Αν γνωριζεις κατι παραπανω για το πως λειτουργει το ολο συστημα της microsoft για το activation, πολυ ευχαριστως να ακουσω και να διαβασω τι εχεις να πεις πανω σε αυτο. Απο εκει και περα, επειδη οι περισσοτεροι εδω μεσα δεν γνωριζουμε, υποθεσεις κανουμε.

 

Δεν είπα οτι είσαι πειρατής, είπα οτι δεν έχεις πληρώσει για άδεια win 10...

 

 

 

δεν μου απαντησε καποιος ... το ξαναγραφω 

 

το αρχειο των windows 10 , που κατεβαζω με το tool , που αποθηκευετε , γιατι στο φακελο downloads , δεν το βλεπω ?

 

Μάλλον έχεις πατήσει να κανεις update, θα εμφανιστούν 2 φάκελοι στον c:\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα οτι είσαι πειρατής, είπα οτι δεν έχεις πληρώσει για άδεια win 10...

 

Πληρωσα για 7 ομως και η microsoft ειπε οτι οσοι πληρωσαν θα παρουν και τα 10. Αρα αυτο τι σημαινει; Για να ειμαι νομιμος και στα 10 δεν πρεπει να παρω την αδεια καποια στιγμη; Αλλα τωρα τι συζηταμε; Εχει κανενα νοημα αυτο ετσι και αλλιως; Με τον καιρο, ολες αυτες οι αποριες θα λυθουν και θα απαντηθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ανιιξα το pc και είναι ενεργοποιημρνα ενω όταν το έκλεισαν δεν ηταν οποτε όλα καλά...πρόβλημα....nvidia 8800 την βλέπει σαν τυπικό προσαρμογέα....που μπαίνω για windows update ???? Δεξί κλικ ο υπολογιστής μου ιδιότητες δεν λέει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...