Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και σε μένα έβγαλε το ίδιο μήνυμα.Τι γίνεται ρε παιδιά βγήκε η τελική έκδοση νωρίτερα;Και τι iso από που θα το κατεβάσουμε;Θέλω πάντα να κάνω καθαρή εγκατάσταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως απο κατω ειχε επιλογη παραλειψη!

Σωστος, τωρα το ειδα απο screenshots.

 

 

Τίποτα,περίεργο το όλο σύστημα.

 

Ευτυχως, γιατι νομιζα οτι εβαλα λαθος email :P

 

Επισης:

 

Update: Reddit user FearGX_ explains that you can force the update to do its thing. We’ve reformatted his instructions below.

  1. Open the Control Panel, choose Administrative Tools, and then fire up the Task Scheduler.
  2. Expand Task Scheduler Library, then Microsoft, then Windows, and finally scroll down to expand Setup.
  3. Click the folder GWXTriggers and on the far right hit Run.

Again, this will only work if you’re running a legitimate copy of Windows 7 SP1 or Windows 8.1, have KB3035583 installed, and have all the latest updates.

http://venturebeat.com/2015/05/31/microsoft-starts-prompting-windows-7-and-windows-8-users-to-reserve-their-free-windows-10-upgrade/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστώ σε 2 διαφορετικά συστήματα που έχω ενα με 7 και ενα με 8.1 αν δώσω το ίδιο e-mail δεν θα έχω κανένα θέμα έτσι;

μην μας ακυρώσει τίποτα.

 

Το θέμα είναι δεν ξέρω τι θα μου γράψει στο δευτερο μηχανημα όταν δώσω το mail,θα δω και θα ενημερώσω όταν καθήσω στο άλλο σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα κ σπασμενα να ειναι δε νομιζω να τους ενδιαφερει...θυμηθειτε τι εγινε στο upgrade απο 7 σε 8...ειχα πολλους γνωστους που κανανε το upgrade με σπασμενα!προφανως κ δε τους νοιαζει αυτη τη στιγμη...κοσμο θελουν :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστώ σε 2 διαφορετικά συστήματα που έχω ενα με 7 και ενα με 8.1 αν δώσω το ίδιο e-mail δεν θα έχω κανένα θέμα έτσι;

μην μας ακυρώσει τίποτα.

 

Το θέμα είναι δεν ξέρω τι θα μου γράψει στο δευτερο μηχανημα όταν δώσω το mail,θα δω και θα ενημερώσω όταν καθήσω στο άλλο σύστημα.

Βαλε στο ενα email και στο αλλο κανε παραλειψη :P

Εγω με windows 8.0 pro with media center δεν μ ηρθε τιποτα ακομα.

Κοιτα μηπως σου λειπει το KB3035583. Ειναι προαιρετικη ενημερωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα. Έκανα και εγτώ τη δήλωση σήμερα αν και έχω πειρατικά 8,1. Το δέχτηκε κανονικά, ούτε compatibility issues ούτε τίποτα. Με τα αρχεία όμως τι γίνεται, χάνονται ή διατηρούνται; Ξέρει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν ξερουν τα κλειδια που εχουν βγαλει στον αερα ,μιλας σοβαρα? ,τα παντα ξερουν

Απλά μου φαίνεται περίεργο που δεν υπάρχει κανένα θέμα με όσα άτομα έχουν πειρατικά windows.Ίσως απλά θέλουν κόσμο βέβαια..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον γίνει το update επάνω στα 8.1 λογικά δεν χάνεται κάτι απλα ενα μεγαλο update θα είναι.

 

Απο εκεί και πέρα όμως όταν ερθει η ώρα να κατέβουν θα σου έχει την επιλογή αν θέλεις να τα εχεις σε iso για να κανεις καθαρή εγκατάσταση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα το ίδιο Mail και στον σταθερό και το δέχτηκε κανονικά.

Ελπίζω να μην φάω άκυρο σε ενα απο τα δυο μηχανήματα.

Πιο πολύ να ελαφρύνω το λάπτοπ απ τα 7άρια θέλω γιατι με τον μηχανικό στις 5400 δεν παλεύεται πλέον(3 χρόνια χωρίς φορμάτ κιόλας με χιλιάδες χιλιάδων αρχεία μπές βγες+προγράμματα σχολης+2 VM's Με XP)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...