Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι τιμές λέει θα είναι 100e για home έκδοση και 200e για pro ? Στην Καθημερινή το είδα... :shock:

 

The verdict: Καλημέρα, θειούλη μου! :P

 

Λογικά έχει.

Δεν εχει προς το παρων Α language pack isn`t available

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια θα ηθελα να μαθω αν την δωρεαν αναβαθμηση σε windows 10 θα μπορουμε να την εχουμε και σε dvd γιατι αν για καποιο λογο κανουμε format τι γινετε? πρεπει μετα να τα αγορασουμε?

 

 

 

ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την απορία την έχω και γω. Εγώ έχω λάπτοπ με γνήσια τα windows 7 που είχε πάνω από την αρχή. Τώρα άμα κάνω το update και μετά χρειαστεί να κάνω format πως θα γίνει η δουλειά; Το λογικό είναι να κατεβάσω το αρχείο των windows 10 (iso κλπ) και στην εγκατάσταση που θα μου ζητήσει serial να βάλω αυτό που γράφει από κάτω το λάπτοπ μου το κλειδί δηλαδή των 7. Αυτό είναι το λογικό αλλά δεν ξέρω αν θα γίνει έτσι. Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει παρακαλώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς πιο πάνω απο το θέμα που άνοιξες έχει αντίστοιχο θέμα για τα windows10.

Πέρα του ότι δεν χρειαζόταν να ανοίξεις θέμα,αν διάβαζες εκει πέρα θα έβρισκες και την απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει προς το παρων Α language pack isn`t available

Στην βασική την official έκδοση, θα έχει. Δεν γίνετε να μην έχει Ελληνικά!

Αααα guys, βγήκε τελικά η ανακοίνωση για το format και τα Win. ;)

 

"Σύμφωνα με τον Gabe Aul της Microsoft, η δυνατότητα αναβάθμισης στα Windows 10 θα είναι διαθέσιμη όπως γνωρίζουμε για όλους τους χρήστες των Windows 7 και Windows 8/8.1, αλλά και μέσω αρχείων ISO, για clean install μέσω DVD ή USB stick."

http://gr.pcmag.com/windows-10/17263/news/clean-install-sta-windows-10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην βασική την official έκδοση, θα έχει. Δεν γίνετε να μην έχει Ελληνικά!

Αααα guys, βγήκε τελικά η ανακοίνωση για το format και τα Win. ;)

 

"Σύμφωνα με τον Gabe Aul της Microsoft, η δυνατότητα αναβάθμισης στα Windows 10 θα είναι διαθέσιμη όπως γνωρίζουμε για όλους τους χρήστες των Windows 7 και Windows 8/8.1, αλλά και μέσω αρχείων ISO, για clean install μέσω DVD ή USB stick."

http://gr.pcmag.com/windows-10/17263/news/clean-install-sta-windows-10

 

Περιμενω τα iso. Προτιμω αυτο τον τροπο εγκαταστασης.

Αμφιβαλλω ομως, αν, παροτι θα διαθεσουν παντου δωρεαν τα win10, αν θα τα δωσουν ως iso για κατεβασμα κατευθειαν απο την microsoft, ως αρχεια iso.

Anyway, θα τα βρουμε παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...