Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aπ' ότι κατάλαβα το email είναι καθαρά για newsletterίστικα πράγματα. Αν ήταν να δώσουν στείλουν upgrade βάσει τα email δεν θα μπορούσες να παραλείψεις το email.

Επεξ/σία από Liakos10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε εμπιστευομαι τιποτα.. Προτιμω να μου τα δωσει ο θειος και να κανω μια καθαρη εγκατασταση οταν ερθει η ωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δε εμπιστευομαι τιποτα.. Προτιμω να μου τα δωσει ο θειος και να κανω μια καθαρη εγκατασταση οταν ερθει η ωρα.

Φανταζομαι πως δεν βλεπεις το οξυμωρο της προτασης ε?

"Δεν εμπιστευομαι καθολου την Microsoft (ή την x-y-z εταιρεια). Τον αγνωστο που μου τα δινει πειρατικα με οτιδηποτε επακολουθο μπορει να εχει αυτο (aka "δωρακια" που μπορει να περιλαμβανουν), αυτον ναι, τον εμπιστευομαι."

Περι ορεξεως.

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καποιες αποριες...

 

  1. Στο λαπτοπ μου, το εικονιδιο εμφανιστηκε και πατησα για αναβαμθιση, στον σταθερο δεν μου το εμφανιζει (γνησια και τα 2, windows 7 Home Premium) & αφου το εκανα στο λαπτοπ γιατι δεν εξαφανιζεται?
  2. Στο taskbar τρεχουν δυο διεργασιες (λογικα εχουν σχεση μ'αυτο), αλλα σε ξενα μεσα λενε οτι σου εγκαθιστα τα 10 "αθορυβα"
  3. Eιναι αναγκαστικο το email?
  4. Θα τα εχω τσαμπα για παντα, γιατι σε ξενα μεσα διαβασα οτι ειναι τσαμπα μονο για τον πρωτο χρονο?
  5. Μου φαινεται περιεργο, να το δινουν ετσι... Θα εχω θεμα με παιχνιδια οσο αναφορα συμβατοτητα με τα 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου εγκαταστήσει τα 10 χωρίς να σε ρωτήσει δε παίζει.
το μαιλ δεν ειναι αναγκαστικό
ασυμβατότητα στα παιχνίδια δε θα έχει. αν κάτι τρεχει στα 7,8,8.1 99,99% θα τρέχει και στα 10.
γιατι δε στο εμφανίζει και στα 2 δε ξέρω, κανα windows update ίσως. δοκιμασε να τα κανεις.
το εικονίδιο μένει, δεν εξαφανίζεται.
post-241435-0-52147000-1433172960_thumb.png
λεει πως θα εχει notification.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...