Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωχ. Και συ τα ιδια ? Αμα δω τα σκουρα θα κανω downgrade και θα τους στειλω ενα μυνημα με χριστοπαναγιες. Αμαν πια αυτη η microsoft. Windows 8-81 μεσα στα bugs. Windows 10 ακομα χειροτερα... ελεος.... και δεν εχουν ενα γ**** support της προκοπης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WE COULDNT INSTALL WINDOWS 10


WE'VE SET YOUR PC BACK TO THE WAY IT WAS RIGHT BEFORE YOU STARTED INSTALLING WINDOWS 10.


 


0xC1900101 - 0x30018


The installation failed in the FIRST_BOOT Phase with an error during SYSPREP operation 


 


Το εκανε σε κανεναν αλλο εδω???


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ την αναβάθμιση από γνήσια 8.1 pro μέσω του tool και δε με αφήνει να βάλω τον κωδικό από τα 8.1 για ενεργοποίηση, πετάει ένα σφάλμα 0xc004e016.

Αυτή τη στιγμή έχει το generic κλειδί που τελειώνει σε 3V66T. 

Να κάνω επιστροφή σε 8.1 και να προσπαθήσω μέσω windows update ή να το φορμάρω σε 8.1 καλύτερα και αναβάθμιση μέσω windows update στα 10;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα update σε pc και laptop με τα original κλειδια τους  και στις 2 περιπτωσεις το product key αλλάχτηκε. γιατι ξερει καποιος? 

αυτη την στιγμή στο λαπτοπ μου ειναι ενεργοποιημενα τα windows  με  key Windows 10 Home - YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7 ενω πριν ειχα αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

shodan εγω θα περιμενω. Το downgrade ειναι μια διεξοδος αλλα δεν ασφαλιζει οτι θα ξανα ενεργοποιηθουν τα windows. Mircosoft ειναι αυτη. Θυμασε να εκανε ποτε κατι σωστα κι οχι πασπαλισματα για τα λεφτα ? Εγω θα ελεγα, ολοι σοοι εχουμε προβληματα τετια να περιμενουμε, κι αν μαθουμε κατι να γραφουμε σε αυτο το θεμα για ενημερωθουν και οι αλλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

teosard τα windows σου με αυτο το product key δουλεψε ? ενεργοποιηθηκε ? αμα ναι αυτο ειναι το σημαντικο. Μην τα ψαχνεις παρα πανω :) Επισςη θα σου ελεγα να κρυψεις το key σου με αστερακια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρύψε το κωδικό!!!!

https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/3f02fu/psa_you_must_upgrade_your_existing_windows_os_to/

το θεμα ειναι οτι ολοι εχουν ουτον τον κωδικο?

ναι ειμαι insider αλλα η αναβαθμιση εγινε απο windows 7 me original κωδικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@teosard Πως έκανες update; Με το tool και εσύ; 

Το product key που δίνεις είναι και αυτό generic από ότι βλέπω.

Μήπως ήσουν insider;

Εγω εκανα απο μεσα. Δεν το εκανα με το tool. Παντως βλεπω οτι κανενας μας δεν μπορει να τα ενεργοποιησει, αλλα ολοι εχουμε διαφορετικα σφαλματα..... κοιταω τωρα τους αριθμους και ειναι διαφορετικοι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως εποδη ειχα κανει φορματ σε καπια φαση, εχω τον γνησιο αριθμο των windows μου. ΑΛλα και παλι, μου βγαζει οτι ειναι ακυρος. Δεν υπαρχει ενω ηταν αυτος....... Aντε βγαλε ακρη τωρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω τα ιδια κλειδιά εχω βλεπω και σε Home και σε Pro.

 

Οποτε ολοι παιρνουμε τα generic κλειδιά της Insider ;;;

 

και η ενεργοποίηση γίνεται βάση μηχανήματος.... κι αν στο μέλλον γινει αλλαγη μητρικής πχ;;  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...