Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Στο Reddit διάβασα (και το μεταφέρω με επιφύλαξη) ότι το EDU είναι έκδοση βασισμένη στην Entreprise και το Multiple Editions περιέχει τα Home και τα Pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, να δωσω λιγο ακομη feedback.

 

Εκαψα το ISO σε στικακι και εκανα format.

 

Δεν εβαλα πουθενα κλειδί, μολις μπηκε στα windows δεν ηταν ενεργοποιημενα, ειδα οτι ειχε ήδη βαλει παρει αυτόματα το κλειδί μου, πηγα να κανω ενεργοποίηση με το ίδιο κλειδί αλλα εβγαζε σφαλμα.

 

Έκανα επανεκκινηση και ενεργοποιήθηκαν αυτόματα!  (με το ίδιο κλειδί)

 

Windows 10 Pro X64

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Στο wiki λέει: Windows 10 Education provides all Windows 10 Enterprise features, designed for use in schools, colleges and universities.

 

Επειδή αυτό το design for use in schools κλπ μου ακούγεται κάπως, μάλλον θα πάω για το Multiple Editions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αν δεν λειτουργούν ή δεν υπάρχουν τα προγράμματα τα ξαναεγκαθιστάς. Και σ'εμένα πήγα να τρέξω το hwmonitor αρχαία έκδοση και έφαγα bluescreen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν λειτουργούν ή δεν υπάρχουν τα προγράμματα τα ξαναεγκαθιστάς. Και σ'εμένα πήγα να τρέξω το hwmonitor αρχαία έκδοση και έφαγα bluescreen.

Γιατί συμβαίνει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

soteras τουλαχιστον χαιρομε που εχω κι εναν ακομα με το ιδιο προβλημα γιατι αρχισα να πιστευω οτι εκανα καπια μλ**ια.  Αν μπορεις soteras να ανοιξεις cmd, δοκιμασε αυτο εδω και πες μου αν τα καταφερες:

 

 

 

 

Αυτο θελει να μπορεις να ανοιξεις cmd πραμα που εγω δεν μπορω... :( ενα ακομα σφαλμα των windows 10. Αντε να δουμε τι αλλο θα ανακαλυψουμε στην πορεια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αυτή τη φορά από το Dreamspark δεν κατεβαίνουν μέσω Download Manager αλλά απευθείας από το mdsn.com από το οποίο κατεβαίνουν με ταχύτητα ~200-300KB/s  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...