Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια πως σας εγινε η ενεργοποιηση; Βαλατε καπου το ΔΙΚΟ ΣΑΣ κλειδι; εχετε κανει καθαρη εγκατασταση ή update. να τα ξεκαθαριζετε αυτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια πως σας εγινε η ενεργοποιηση; Βαλατε καπου το ΔΙΚΟ ΣΑΣ κλειδι; εχετε κανει καθαρη εγκατασταση ή update. να τα ξεκαθαριζετε αυτα

Εγω εκανα update - keep nothing και μετα απο ωρα μου τα εκανε ενεργοποιηση μονο του τωρα σβηνω και το windows.old 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον βλεπει το windows.old 

Δωσε λιγο χρονο κανα και καμια 10 ρεσταρτ και το ρουτερ μην σου πω μπλεξαμε σημερα με το activation... Επισης και αλλο παληκαρι εδω ειχε το ιδιο προβλημα με μενα και του ενεργοποιηθηκε ποιο πριν απο εμενα.

και σενα δηλαδη σου εβγαζε οτι το κλειδι δεν ειναι εγκυρο ? ΕΠισης πως το ενεργοποιησες ? βαζοντας το κλειδι η με την "αυτοματη ενεργοποιηση" ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σενα δηλαδη σου εβγαζε οτι το κλειδι δεν ειναι εγκυρο ? ΕΠισης πως το ενεργοποιησες ? βαζοντας το κλειδι η με την "αυτοματη ενεργοποιηση" ?

Εγώ πάτησα clean install με το tool και με μια επανεκκίνηση ενεργοποιήθηκαν. το ελεγε στο site να κανετε upgrade για να νομιμοποιηθεί το κλειδί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι δεν θα μπορέσεις 

Link.png Site: ΔΕΣΕΔΩ Είναι για τα 7 αλλα λειτουργει

Σε ευχαριστω πολυ(εκανα τις οδηγιες οπως αναφερει το λινκ που παρεθεσες,και μου βρηκε γυρω στα 14.2gb αρχεια)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σενα δηλαδη σου εβγαζε οτι το κλειδι δεν ειναι εγκυρο ? ΕΠισης πως το ενεργοποιησες ? βαζοντας το κλειδι η με την "αυτοματη ενεργοποιηση" ?

Ακριβως! μετα απο καμποσα ρεσταρτ ενεργοποιηθηκαν μονα τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ(εκανα τις οδηγιες οπως αναφερει το λινκ που παρεθεσες,και μου βρηκε γυρω στα 14.2gb αρχεια)

Δεν κάνει τίποτα...  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάτησα clean install με το tool και με μια επανεκκίνηση ενεργοποιήθηκαν. το ελεγε στο site να κανετε upgrade για να νομιμοποιηθεί το κλειδί....

εγω δεν εκανα upgrade με το tool ομως. τα εκανα απο μεσα.

 

Ακριβως! μετα απο καμποσα ρεσταρτ ενεργοποιηθηκαν μονα τους....

αρα θα ακνω restarts....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη τη στιγμη ειμαι με 8.1 και στα windows updates δεν μου εχει εμφανισει κατι.

 

http://prntscr.com/7yhf35

 

Επισης το εικονιδιο της αναβαθμισης κατω δεξια που ειχα εδω και 1 μηνα εξαφανιστηκε σημερα.

Επισης να πω οτι ειχα κανει δηλωσει για την αναβαθμιση.

 

Οπως ειπα ειμαι με τα 64bit 8.1 αυτη τη στιγμη ΑΛΛΑ θελω να κανω clean install τα 10.

Τα windows δεν ειναι αυθεντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εγκατάσταση από Dreamspark. Windows 10 Pro x64. Εγκαταστάθηκαν πιο γρήγορα κι από τα 8 νομίζω, σε 6:30 λεπτά έκανε την πρώτη επανεκκίνηση. Product key ζήτησε πρώτο πρώτο, ενεργοποιήθηκε κατευθείαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εκανα upgrade με το tool ομως. τα εκανα απο μεσα.

 

 

Δεν έχει σημασία ... Πως έχεις υπομονή με το Update απορώ..

Επίσης με το tool μπορείς να τα βάλεις κατευθείαν ή σε cd/usb

Αυτη τη στιγμη ειμαι με 8.1 και στα windows updates δεν μου εχει εμφανισει κατι.

 

http://prntscr.com/7yhf35

 

Επισης το εικονιδιο της αναβαθμισης κατω δεξια που ειχα εδω και 1 μηνα εξαφανιστηκε σημερα.

Επισης να πω οτι ειχα κανει δηλωσει για την αναβαθμιση.

 

Οπως ειπα ειμαι με τα 64bit 8.1 αυτη τη στιγμη ΑΛΛΑ θελω να κανω clean install τα 10.

Τα windows δεν ειναι αυθεντικα.

Τίποτα μην κάνεις περίμενε κανένα 2μηνο να βγουν cracks και μετά με το tool

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω μια απορία. Έκανα upgrade από win 8.1 και έχω την Ελληνική έκδοση.

 

Το κλειδί μου είναι ο κωδικός που εμφανίζεται στην οθόνη 'σύστημα' με το τίτλο "αναγνωριστικό συστήματος" ?

 

Αποτελείται από 4 πενταψήφια, και είναι διαφορετικό απ το κλειδί των 8.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνεις άλλος πρόβλημα να μην κάνει turn off την οθόνη στο προκαθορισμένο χρόνο που εχει στις ρυθμίσεις. Ο υπολογιστής είναι συνδεδεμενος σε τηλεοραση αλλά ποτε εως τώρα και με windows 7 & 8.1 δεν είχα πρόβλημα, τώρα δεν κλείνει η οθόνη με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...