Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα τώρα μου βγάζει σφάλμα λέγοντας πως το κλειδί έχει αποκλειστεί αφού μπήκα πρώτα στο store και μου είπε πως έχω γνήσιο κλειδί. Δεν ξέρω τι στο καλό γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι educational. Εdition εννοουσα. Home edition. Δηλαδη windows 10 Home.


Εμένα τώρα μου βγάζει σφάλμα λέγοντας πως το κλειδί έχει αποκλειστεί αφού μπήκα πρώτα στο store και μου είπε πως έχω γνήσιο κλειδί. Δεν ξέρω τι στο καλό γίνεται.

υπαρχει εφαρμογη που βλεπεις αμα το κλειδι ειναι εγκυρο ? πως λεγεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανω restart και βλεπω οτι απο μονο του εσβησε τον driver της καρτας γραφικων παω να τον περασω παλι και μου βγαζει αυτο το μηνυμα στην εικονα!!! Την παλευει???

attachicon.gifnvidia.PNG

 

ετρεξα τον wizard και μου ειπε το ιδιο γιατι δεν τρεχει Java o Edge. Αμα βρεις τον driver manually θα το κατεβασει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετρεξα τον wizard και μου ειπε το ιδιο γιατι δεν τρεχει Java o Edge. Αμα βρεις τον driver manually θα το κατεβασει ;)

Μάλλον κατάλαβα τι παίχτηκε εδώ.... έκανα ρεσταρτ πέρασε την ενεργοποίηση και μετά άρχισε να δουλεύει πάλι ο driver τώρα τι κοινό έχει δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ενεργοποιήθηκαν μάλλον πρέπει να έχει μπουκώσει ο server οπότε για να γίνει σε όλους υπομονή!

δεν παιζει. Εμενα μου γβαζει οτι το κλειδι μου δεν ειναι εγκυρο πριν καν ζητισω το activation. Δεν ξερω.. τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια βοηθεια!!εκανα κανονικα update τα windows 10(δεν εκανα καθαρη εγκατασταση) αλλα το προβλημα μου ειναι οτι απο τα 23 γιγα που ειχα ελευθερο στον δισκο μου(πριν κανω την αναβαθμιση) επεσα στα 12.Για πιο λογο που εφαγε τοση μεγαλη χωρητικοτητα στον δισκο το update βρε παιδια?Υπαρχει καπιος τροπος ωστε να ελευθερωσω περισσοτερο χωρο?(τουλαχιστον να φτασει στα ιδια επιπεδα που ηταν πριν)ευχαριστω.

Y.ΓΟ δισκος μου ειναι ssd 60gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια βοηθεια!!εκανα κανονικα update τα windows 10(δεν εκανα καθαρη εγκατασταση) αλλα το προβλημα μου ειναι οτι απο τα 23 γιγα που ειχα ελευθερο στον δισκο μου(πριν κανω την αναβαθμιση) επεσε στα 12.Για πιο λογο που εφαγε τοση μεγαλη χωρητικοτητα στον δισκο το update βρε παιδια?Υπαρχει καπιος τροπος ωστε να ελευθερωσω περισσοτερο χωρο?(τουλαχιστον να φτασει στα ιδια επιπεδα που ηταν πριν)ευχαριστω.

Y.ΓΟ δισκος μου ειναι ssd 60gb

Έλεγξε μήπως υπάρχει το Windows.old και σβήστο με την εκκαθάριση υπολογιστή (δεν θυμάμαι πως λέγεται)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορει να βοηθησει καποιος. Τρεχω το usb tool, κατεβαζει τα Win10 και ενώ όλα μεχρι εκεινη την ωρα είναι στην Αγγλικη γλωσσα τους ορους χρησης μου τους βγαζει στα Ελληνικα και μετα δε με αφηνει να επιλέξω να κρατησει τις εφαρμογες και τα αρχεια μου γιατι  η γλωσσα που χρησιμοποιω στα Win8.1 είναι διαφορετικη με τη γλωσσα τω Win10 που θα εγκαταστήσω. Σιγουρα κατι παιζει με τα Ελληνικα αλλα δε μπορω να βγαλω ακρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια βοηθεια!!εκανα κανονικα update τα windows 10(δεν εκανα καθαρη εγκατασταση) αλλα το προβλημα μου ειναι οτι απο τα 23 γιγα που ειχα ελευθερο στον δισκο μου(πριν κανω την αναβαθμιση) επεσε στα 12.Για πιο λογο που εφαγε τοση μεγαλη χωρητικοτητα στον δισκο το update βρε παιδια?Υπαρχει καπιος τροπος ωστε να ελευθερωσω περισσοτερο χωρο?(τουλαχιστον να φτασει στα ιδια επιπεδα που ηταν πριν)ευχαριστω.

Y.ΓΟ δισκος μου ειναι ssd 60gb

Μαλλον βλεπει το windows.old 

δεν παιζει. Εμενα μου γβαζει οτι το κλειδι μου δεν ειναι εγκυρο πριν καν ζητισω το activation. Δεν ξερω.. τι να πω...

Δωσε λιγο χρονο κανα και καμια 10 ρεσταρτ και το ρουτερ μην σου πω μπλεξαμε σημερα με το activation... Επισης και αλλο παληκαρι εδω ειχε το ιδιο προβλημα με μενα και του ενεργοποιηθηκε ποιο πριν απο εμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγξε μήπως υπάρχει το Windows.old και σβήστο με την εκκαθάριση υπολογιστή (δεν θυμάμαι πως λέγεται)

Τον βρηκα τον συγκεκριμενο φακελο που λες(αμα τον σβησω χειροκινητα θα εχω προβλημα?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορει να βοηθησει καποιος. Τρεχω το usb tool, κατεβαζει τα Win10 και ενώ όλα μεχρι εκεινη την ωρα είναι στην Αγγλικη γλωσσα τους ορους χρησης μου τους βγαζει στα Ελληνικα και μετα δε με αφηνει να επιλέξω να κρατησει τις εφαρμογες και τα αρχεια μου γιατι  η γλωσσα που χρησιμοποιω στα Win8.1 είναι διαφορετικη με τη γλωσσα τω Win10 που θα εγκαταστήσω. Σιγουρα κατι παιζει με τα Ελληνικα αλλα δε μπορω να βγαλω ακρη...

Σε εμένα έτσι έγινε αλλά μου έβγαλε επιλογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγξε μήπως υπάρχει το Windows.old και σβήστο με την εκκαθάριση υπολογιστή (δεν θυμάμαι πως λέγεται)

Disc cleanup και μια λεπτομερεια για να πιασει το windows.old δεξι κλικ adminstrator

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον βρηκα τον συγκεκριμενο φακελο που λες(αμα τον σβησω χειροκινητα θα εχω προβλημα?)

Νομίζω ότι δεν θα μπορέσεις 

Link.png Site: ΔΕΣΕΔΩ Είναι για τα 7 αλλα λειτουργει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...