Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σας παρουσιαζω το γεροντακι μου...

20 χρονια στον ιδιο ιδιοκτητη 230.000 χλμ χρωμα μαμα...παντα ηταν σε γκαραζ, λειτουργουν ολα a/c υδραυλικο τιμονι...απο τον Απριλιο ηρθε στα χερια μου...και μαλλον θα μενει μεχρι τελους.

και εχει αναλαβει ολες τις αγγαρειες (μπανια στη θαλασσα ψωνια σχολεια φροντιστηρια κ.λ.π.) σαν δευτερο οχημα εντος της επαρχιακης πολης μας...

Αυτο που με εξιταρει ειναι το στησιμο που εκαναν οι Γαλλοι τοτε και η ανεση του...

Μου μπαινουν ιδεες για κανα project επισης....

IMG_20210502_155104.jpg

Επεξ/σία από GeorgeTrzs
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GeorgeTrzs είπε

Αυτο που με εξιταρει ειναι το στησιμο που εκαναν οι Γαλλοι τοτε και η ανεση του...

Μου μπαινουν ιδεες για κανα project επισης....

IMG_20210502_155104.jpg

Είναι μια κατηγορία μονο του το 306! Ενα 2λιτρο μοτέρ πακέτο με κιβώτιο θες + ενα πισω αξονα λογικά για να σοβαρέψει το πράγμα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ηρθε πριν 2 μέρες. Αν και δεν έγινε επίσημα παράδοση ακόμα, πήγα κάτι χαρτιά κτλ και τους είπα να το δω

M44Oi xdrive Cabrio, 380 hp 0-100 καπου 4.5. Μου είπανε κατα πάσα πιθανότητα είναι το πρώτο στην Έλλάδα. Το εσωτερικό είναι μπορντώ δεν φαινεται πολύ είναι με τα καλύματα ακόμα. Επίσης δεν έχει καθαριστεί / κερωθεί.  

Ξέρω ότι η BMW έχει φάει πολύ κριτική για τα Looks για την νέα 4 series και το grill κτλ, αλλά όταν το είδα σε αυτό το σπεκ με το shadow line που δεν ξεχωρίζει πολύ το grill μου άρεσε σαν look πολύ. Σαν ένα πιο κυριλέ mustang κάπως.

Σαν αυτοκίνητο ακόμα δεν το οδήγησα αλλά δεν έχω διαβάσει κακό review. Επίσης έρχεται πολύ techy συκριτικά με τον ανταγωνισμό με πολλά αξεσουαρ για την τιμή (περίπου στα 100).

Πριν 7 μήνες που έκανα την παραγγελία ήμουν μεταξυ αυτού, boxter και f-type cabrio. Κατέληξα σε αυτό γιατί τα άλλα δύο με ίδιο εξοπλισμό και μηχανή πηγαιναν 125+, καθώς και γιατί είναι κανονικό τετραθεσίο (μεχρι 1.80 είναι ανετα πισω), και έχει επίσης ΟΚ χώρο αποστευών (για την κατηγορία), τρία άτομα πάνε μια εκδρομή με μια βαλίτσα 18 κιλών ο καθένας άνετα. 

 

1.jpg.26f75fe7d00b7f9c95b34a88e9aa47f2.jpg

2.jpg.cb7116e4b109266149dda141aa3dd589.jpg

 

 

 

 

Επεξ/σία από alex_000
  • Like 27
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, alex_000 είπε

Ηρθε πριν 2 μέρες. Αν και δεν έγινε επίσημα παράδοση ακόμα, πήγα κάτι χαρτιά κτλ και τους είπα να το δω

M44Oi xdrive Cabrio, 380 hp 0-100 καπου 4.5. Μου είπανε κατα πάσα πιθανότητα είναι το πρώτο στην Έλλάδα. Το εσωτερικό είναι μπορντώ δεν φαινεται πολύ είναι με τα καλύματα ακόμα. Επίσης δεν έχει καθαριστεί / κερωθεί.  

Ξέρω ότι η BMW έχει φάει πολύ κριτική για τα Looks για την νέα 4 series και το grill κτλ, αλλά όταν το είδα σε αυτό το σπεκ με το shadow line που δεν ξεχωρίζει πολύ το grill μου άρεσε σαν look πολύ. Σαν ένα πιο κυριλέ mustang κάπως.

Σαν αυτοκίνητο ακόμα δεν το οδήγησα αλλά δεν έχω διαβάσει κακό review. Επίσης έρχεται πολύ techy συκριτικά με τον ανταγωνισμό με πολλά αξεσουαρ για την τιμή (περίπου στα 100).

Πριν 7 μήνες που έκανα την παραγγελία ήμουν μεταξυ αυτού, boxter και f-type cabrio. Κατέληξα σε αυτό γιατί τα άλλα δύο με ίδιο εξοπλισμό και μηχανή πηγαιναν 125+, καθώς και γιατί είναι κανονικό τετραθεσίο (μεχρι 1.80 είναι ανετα πισω), και έχει επίσης ΟΚ χώρο αποστευών (για την κατηγορία), τρία άτομα πάνε μια εκδρομή με μια βαλίτσα 18 κιλών ο καθένας άνετα. 

Καλό ακούγεται αλλά οι photos δεν φαίνονται! 😛

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alex_000 είπε

Ηρθε πριν 2 μέρες. Αν και δεν έγινε επίσημα παράδοση ακόμα, πήγα κάτι χαρτιά κτλ και τους είπα να το δω

M44Oi xdrive Cabrio, 380 hp 0-100 καπου 4.5. Μου είπανε κατα πάσα πιθανότητα είναι το πρώτο στην Έλλάδα. Το εσωτερικό είναι μπορντώ δεν φαινεται πολύ είναι με τα καλύματα ακόμα. Επίσης δεν έχει καθαριστεί / κερωθεί.  

Ξέρω ότι η BMW έχει φάει πολύ κριτική για τα Looks για την νέα 4 series και το grill κτλ, αλλά όταν το είδα σε αυτό το σπεκ με το shadow line που δεν ξεχωρίζει πολύ το grill μου άρεσε σαν look πολύ. Σαν ένα πιο κυριλέ mustang κάπως.

Σαν αυτοκίνητο ακόμα δεν το οδήγησα αλλά δεν έχω διαβάσει κακό review. Επίσης έρχεται πολύ techy συκριτικά με τον ανταγωνισμό με πολλά αξεσουαρ για την τιμή (περίπου στα 100).

Πριν 7 μήνες που έκανα την παραγγελία ήμουν μεταξυ αυτού, boxter και f-type cabrio. Κατέληξα σε αυτό γιατί τα άλλα δύο με ίδιο εξοπλισμό και μηχανή πηγαιναν 125+, καθώς και γιατί είναι κανονικό τετραθεσίο (μεχρι 1.80 είναι ανετα πισω), και έχει επίσης ΟΚ χώρο αποστευών (για την κατηγορία), τρία άτομα πάνε μια εκδρομή με μια βαλίτσα 18 κιλών ο καθένας άνετα. 

 

1.jpg.26f75fe7d00b7f9c95b34a88e9aa47f2.jpg

2.jpg.cb7116e4b109266149dda141aa3dd589.jpg

 

 

 

 

Πολυ ωραιο, αλλα αγορασες ενα τοσο ακριβο αμαξι χωρις να το κανεις test drive? 😮

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...