Προς το περιεχόμενο

PlayStation Store - Προσφορές και απορίες


drake.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Κατευθείαν εννοείς μέσω paypal/τράπεζας χωρίς να μιλήσεις με τη Sony; Γίνεται ακόμα αυτό.

Όχι έστειλα mail στην σονυ και μέσω της PayPal μου έστειλαν σε 2 μέρες τα χρήματα στην ίδια κάρτα που μου είχαν χρεωθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Ducatista είπε

Όχι έστειλα mail στην σονυ και μέσω της PayPal μου έστειλαν σε 2 μέρες τα χρήματα στην ίδια κάρτα που μου είχαν χρεωθεί...

Για άλλον ήταν η ερώτηση-απάντηση. 😛

Για την δική σου περίπτωση το διάβασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Από την μέρα που έριξαν την ταχύτητα , υπάρχει πρόβλημα με το psn. Και σε εμένα μου βγάζει μερικές φορές κάποιο σφάλμα όταν προσπαθώ να μπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα γιατί ενώ ο λογαριασμός μου έχει λεφτά ο γιος μου από το user του δεν μπορεί να αγοράσει ένα παιχνίδι βγάζει συνέχεια κάτι για order and pay αλλά εξακολουθεί να μην με αφήνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Bozatzidis said:

Καλησπέρα γιατί ενώ ο λογαριασμός μου έχει λεφτά ο γιος μου από το user του δεν μπορεί να αγοράσει ένα παιχνίδι βγάζει συνέχεια κάτι για order and pay αλλά εξακολουθεί να μην με αφήνει 

Χωρίς να γνωρίζω θα ποντάρω στο οτι το παιχνίδι έχει ηλικιακό όριο. Χωρίς να γνωρίζω και πάλι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Help....

Έχω ενα ps3 super slim (μεταχειρισμένο από φίλο)...ότι παιχνίδι είναι χωρίς εγκατάσταση το παίζει πχ pes 2016...ότι είναι με εγκατάσταση πχ gran turismo 5 και 6 κολλάει στην εγκατάσταση και γράφει error...τέλος να αναφέρω ότι κατέβασα κάτι demo και τα παίζει  χωρίς πρόβλημα....τι μπορώ να κάνω για το πρόβλημα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το πήρα κι εγώ που έλεγα να μην αγοράσω φέτος για πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια. Αλλά σάμπως κι αυτό που έχω (γκουχ) κατεβάσει στο PC το παίζω ποτέ...

15 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Υπαρχει και στο ms store στα 2,99.

Για Windows λέμε τώρα; Είμαστε σίγουροι για αυτό; Εγώ είδα ότι είχε ένα guide στα 2,3 ευρώ αλλά όχι το ίδιο το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...