Προς το περιεχόμενο

PlayStation Store - Προσφορές και απορίες


drake.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aν και είχα πει ότι δεν θα ξανά ακουμπήσω όλα αυτά τα αθλητικά εκτρώματα(λόγος που σταμάτησα να αγοράζω pes) με τέσσερις εκδόσεις και pay to win τακτικές 

το τσίμπησα και εγώ για Ps4 το ΝΒΑ 2κ20.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ps4 store αλλαγή γλωσσας

Καλησπέρα,

έχω ένα ps4 ενός φίλου και με κάποιο τροπο άλλαξε τη γλώσσα στο store (ρωσικά).βαζω δίπλα το δικο μ για να παω βήμα βήμα να του αλλάξω τι γλώσσα αλλά το δικο του δεν βγάζει στο μενού του store “country region”.

μηπως ξερει κάποιος πως μπορώ να ταλλαξω γλωσσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...

Invalid Credit Card

Καλησπέρα!

Αντιμετωπιζω ενα κλασσικο πρόβλημα για κάποιους από ότι έχω δει στο net..Δεν μπορώ να κάνω αγορά στο PS Store (PS4) μου βγάζει το "invalid credit card".

Εχω κάνει με διάφορες κάρτες αγορά μέσα σε αυτές και η δίκη μου..Μπορώ να κάνω κάτι;

;Έχω απελπιστει,και θα υπάρχει και 2 μέρες ακόμα η προσφορά..

Σας ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Απορίες για God of War στο PS5 και για το PS Store

καλησπερα παιδια, δεν ξερω αν πρεπει να το γραψω σε καποιο υπαρχουν θεμα απλα δεν εβρισκα κατι παρομοιο με τις αποριες μου 

ηθελα να ρωτησω λοιπον μιας και πηρα το ps5 και δεν ειχα ps απο την εποχη του 3 εχουν μαζευτει αρκετα παιχνιδια που θελω να παιξω, ενα απο αυτα ειναι το god of war

αρχικα ηθελα να ρωτησω αν το εχει τρεξει κανεις σε ps5 και πως ειναι η εμπειρια;

και δευτερον ηθελα να ρωτησω επειδη εχω καποια λεφτα σε paysafe account και θελω να το παρω το παιχνιδι απο το ps store θα εχει υποτιτλους ελληνικους; δεν με ενδιαφερουν τα voice μονο οι υποτιτλοι. Επειδη ειδα οτι δεν τους εγραφε στην περιγραφη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το God of War το έκανα Platinum σε PS5, πριν από μερικές ημέρες. Το παιχνίδι αξίζει και με το παραπάνω. Θα σου πρότεινα ωστόσο, αντί να το αγοράσεις, να κανείς τη συνδρομή του PS Plus για 60 € το χρόνο. Περιέχει εκτός από το God of War, καμία 20αρια κλασικούς τίτλους του PS4, οι οποίοι θα σε κρατήσουν για μήνες. Όλα ένα κι ένα. Λέγεται PS collection και παρέχεται σε όλους τους συνδρομητές του PS Plus που έχουν PS5.

Οσο για τους υπότιτλους το GoW δεν έχει ελληνικούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα θα μπορούσε κάποιος να μας πει βήμα βήμα πως μπορούμε να αγοράσουμε ψηφιακούς τίτλους για το ps4 στο playstation store  τις Ιαπωνίας μιας και δεν είναι διαθέσιμη στο ελληνικό playstation store? Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά γνωρίζει κάποιος να μου πει γιατί δεν με αφήνει το playstation store να κάνω την παρακάτω αγορά του παιχνιδιού? Και αν υπάρχει κάποια λύση ώστε να το αγοράσω? 

Screenshot_20210109-201641_Chrome.jpg

Επεξ/σία από rospi86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πρόβλημα με PS Store - Δεν δέχεται την κάρτα μου

Καλησπέρα παιδιά,

Θα ήθελα τα φώτα σας σχετικά με ένα θέμα που αφορά το PS4. Θέλω να αγοράσω ένα dlc  για ένα παιχνίδι απο το store της PlayStation αλλά όταν τοποθετώ τα στοιχεία της κάρτας μου, εμφανίζεται πάντα το πρόβλημα με κωδικό "WC-34737-4" και δεν μπορώ να κάνω την αγορά.

Σας ευχαριστώ πολύ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Wakka είπε

Καλησπέρα παιδιά,

Θα ήθελα τα φώτα σας σχετικά με ένα θέμα που αφορά το PS4. Θέλω να αγοράσω ένα dlc  για ένα παιχνίδι απο το store της PlayStation αλλά όταν τοποθετώ τα στοιχεία της κάρτας μου, εμφανίζεται πάντα το πρόβλημα με κωδικό "WC-34737-4" και δεν μπορώ να κάνω την αγορά.

Σας ευχαριστώ πολύ.

 

Το αναφέρει στην ιστοσελίδα της sony τη φταίει πεντακάθαρα συγκεκριμένα λέει "οι πληροφορίες της πιστωτικής ή χρεωστικής κάρτας που βρίσκονται στο λογαριασμό σας είναι λανθασμένες " .Οποτε λογικά ή βάζεις λάθος στοιχεία κάρτας ή είναι ακυρωμένη.

 

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...