Προς το περιεχόμενο

[psu] ENERMAX EPM750AWT PLATIMAX PC POWER SUPPLY 750W 48.73 eshop [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΟ/ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ]


Kostas93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το λάθος γίνεται και αναγνωρίζεται μία φορά.

Το συγκεκριμένο μαγαζί και για το συγκεκριμένο προϊόν άλλαξε την τιμή αποδεδειγμένα 3 φορές. Πρώτα στα 46 μετά στην κανονική του τιμή μετά στα 48 και τώρα στην κανονική και out of stock.

Και επειδή έχουν ξεφύγει πάλι όλα τα eshop με τις σουπερ τιμές και προσφορές ειδικά τα σαββατοκύριακα και μετά άκυρα ή out of stock πιστεύω μία ομαδική καταγγελία στη ΓΓΚ θα ήταν το σωστότερο για να προσέχουν περισσότερο τα "λάθη" τους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απιστευτο....πωςτ γκενεν ατο;;;

εγω ακομη περιμενω να ερθει η παρασκευη για να παω να παραλαβω :mrgreen:

 

ηρθε και σε μενα το ακυρο,αλλα ακομη ελπιζω οτι μπορει να εκανε λαθος αυτος που εστειλε το mail :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια καταγγελία για κάτι που από 150€ δεν το πήρατε στα 50€; Μήπως να σας το χαρίζαν;

εγω θα ηθελα μια λεπτομερη εξηγηση!ποιος και γιατι;οχι αυτες τις χαζαμαρες που στειλαν στο mail ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια καταγγελία για κάτι που από 150€ δεν το πήρατε στα 50€; Μήπως να σας το χαρίζαν;

Δεν είναι θέμα τα 50€ αλλά η κοροϊδία και ο δόλος... Δεν γίνεται να κάνεις το ίδιο λάθος συνέχεια.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα ακόμα τίποτα... τελευταίο θα με αφήσουν :(

 

Πάντως το 2ο coolermaster που προτείνουν ως εναλλακτική είναι απο τα καλύτερα τροφοδοτικά που κυκλοφορούν, αν μου έκαναν αντιπρόταση ~ 70€ ανετα το αγόραζα :-D  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα ηθελα μια λεπτομερη εξηγηση!ποιος και γιατι;οχι αυτες τις χαζαμαρες που στειλαν στο mail ;)

Ξέρεις εξ αρχής ότι είναι καραμπινάτο λάθος και κάνεις την παραγγελία μπας και. Τι ακριβώς λεπτομερή εξήγηση θες; Ότι ήταν τυπογραφικό τους λάθος; Ότι μ@λακίστικαν με τις τιμολογήσεις ότι τι; Δε σου βγήκε, τέλος. Απ τη μύγα ξύγκι δε βγαίνει.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...