Προς το περιεχόμενο

[psu] ENERMAX EPM750AWT PLATIMAX PC POWER SUPPLY 750W 48.73 eshop [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΟ/ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ]


Kostas93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πάντως το αφαίρεσαν και από το pc1 το τροφοδοτικό. ίσως δώσουν μερικά κομμάτια και στους υπόλοιπους προτείνουν κάτι άλλο (ελπίζω τα coolermaster που αναφέρθηκαν πιο πίσω να μην είναι η τελική πρόταση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν εχει αποφασιστει να πεσει ακυρο θα γινει καποια στιγμη.

Ισως να εξετασαν το θεμα και να βρηκαν τροπο να τα δωσουν στα 48 ευρω.

Καπως ετσι εγινε το καλοκαιρι με το you και την 50αρα tv.Στην αρχη ειπαν λαθος ακυρο,μετα το πηραν πισω και εδωσαν τις TV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην εχετε και πολλες ελπιδες παιδια.Μιλησα με την εξυπηρετηση το πρωι μιας και η παραγγελια μου ηταν ακομα στον ελεγχο διαθεσιμοτητας οπου ο υπαλληλος ορθα κοφτα με πληροφορησε οτι ΕΓΙΝΕ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΑΠΟΘΕΜΑ. :rolleyes: 

 Τα σχολια δικα σας.Εννοειται ενα κραξιματακι θα πεσει στο φατσοβιβλιο, οχι τοσο για το ακυρο, οσο για τις γελοιες δικαιολογιες τους.Λες και μιλανε σε παιδακια που κατεβηκαν απο κανα βουνο. :mad:

 

06FleKo.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το eshop χρησιμοποιεί τη διαδικασία last in -> first out.... 

Η δικιά μου παραγγελία έγινε 15.35 οπότε πλησιάζει η σειρά μου  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχαν ξανακανει καποιο λαθος το 2009 και πουλαγαν τον i7 920 100 ευρω κατω απο την κανονικη του τιμη.Εγινε ο κακος χαμος απο παραγγελιες και εννοειται οτι το ακυρωσανε με συγνωμη. Μην περιμενετε να παρετε στην εξευτελιστικη αυτη τιμη το συγκεκριμενο τροφοδοτικο,ειναι ποιοτικοτατο και ακριβο,ας ειμαστε ρεαλιστες.

 

Αν το ειχαν βαλει ,ας πουμε,40 ευρω κατω απο την κατωτερη τιμη αλλου,αυτο λεγεται ευκαιρια,το να περιμενεις να το παρεις 49 ευρω λεγεται αλλιως που τελειωνει παλι σε -ια. :)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεσε το άκυρο σε εμένα

 


Αγαπητέ/ή κύριε/ία,

θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι λόγω μηχανογραφικού λάθους στο σύστημα μας, υπήρχε λανθασμένη τιμή στο προϊόν (PER.663593) ENERMAX EPM750AWT PLATIMAX PC POWER SUPPLY 750W, η οποία δεν ανταποκρίνεται στην πραγματική φύση του προϊόντος και ως εκ τούτου είναι αδύνατον να το παρέχουμε στην τιμή αυτή. Βάση των παραπάνω θα θέλαμε να σας προτείνουμε ως εναλλακτικές λύσεις τα έξης προϊόντα: Το προϊόν (PER.811694) COOLERMASTER G750M GM SERIES 750W MODULAR PSU - 80+ BRONZE (RS750-AMAAB1-EU) το οποίο έχει τρέχουσα τιμή στην ιστοσελίδα μας 90,90 και μπορούμε να σας το δώσουμε στην ειδική τιμή των 76,90 και το προϊόν (PER.813305) COOLERMASTER RS750-AMAAG1-EU V750SM 750W το οποίο έχει τρέχουσα τιμή στην ιστοσελίδα μας 129,90 και μπορούμε να σας το δώσουμε στην ειδική τιμή των 99.

Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας με e-mail ή στα τηλέφωνα 211 5000 500 - 210 81 78 700 με το τμήμα πωλήσεων, για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία χρειαστείτε.

Ευχαριστούμε θερμά, για την κατανόηση!
Με εκτίμηση,
H ομάδα του e-shop
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προς το παρόν η παραγγελία μου Είναι σε εξέλιξη. Αυτό που θέλουμε από το μαγαζί Είναι να ανακοινώσουν Πώς έγινε ένα λάθος με την τιμή και θα μπει άκυρο, για όσους μπήκαν στον κόπο να παραγγείλουν ας αποφασίσει το μάρκετινγκ τι μπορεί να δώσει ως αντιπροσφορα.Δεν θέλουμε δικαιολογίες και προφάσεις Γιατί τότε μπορεί κάποιος εύκολα να υποθέσει δόλο.

Αυτά.

-edit...τώρα ήρθε η ανακοίνωση.

Επεξ/σία από Dredd72
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα να δινανε εκπτωτικο κουπονι 20% σε ολες τις μαρκες τροφοδοτικα.

Να εχεις την επιλογη να διαλεξεις και να παρεις σε μειωμενη τιμη.

Τεσπα καπου εδω τελειωσε η ιστορια.Σιγα σιγα θα ερθουν σε ολους τα εμαιλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...