Προς το περιεχόμενο

[psu] ENERMAX EPM750AWT PLATIMAX PC POWER SUPPLY 750W 48.73 eshop [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΟ/ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ]


Kostas93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και οι 2 αντιπροτασεις ειναι για τα πανηγυρια.Το 2ο τροφοδοτικο στο σκρουτζ ξεκιναει απο 85 ευρω.Στα 99 που το δινουν παλι ακριβο ειναι.

 

Μαλλον κανω λαθος, αλλο τροφοδοτικο κοιταω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 256
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μια ομαδικη καταγγελια στη γγκ και τελειωσε το θεμα.......μην το παραμελειτε......πριν μερικους μηνες εγινε παλι θεμα  καναμε καταγγελια και δειτε αποτελεσματα....

((Σας γνωρίζουμε ότι στα πλαίσια εφαρμογής και τήρησης των διατάξεων για την προστασία των καταναλωτών όπως ισχύει και κατόπιν εξέτασης των σχετικών υποθέσεων,  η Υπηρεσία μας επέβαλε διοικητικό πρόστιμο στην εταιρεία E-SHOΡ.GR A.E. για παραβάσεις της εν λόγω νομοθεσίας, συνολικού  ποσού  40.000 ευρώ.))

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εξέλιξη και εμένα, και έκανα την παραγγελία 2 ωρες αφου βγήκε η προσφορα. Τους πήρα σήμερα,

γειας σας, οσο αφορα την παραγγελία με το τροφοδοτικό.. . Ναι κυριε σε 4 με 7μερες θα το εχετε... Εμμναιι δλδ δεν βλέπετε κατι παράξενο σε αυτή την παραγγελία που εκανα? - οχι, το τροφοδοτικό μπλα μπλα είναι στα 48€.Καλως σας ευχαριστώωω..

 

Προφανως δεν ειχε ιδεα ο τυπας στις πωλήσεις :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εξέλιξη και εμένα, και έκανα την παραγγελία 2 ωρες αφου βγήκε η προσφορα. Τους πήρα σήμερα,

γειας σας, οσο αφορα την παραγγελία με το τροφοδοτικό.. . Ναι κυριε σε 4 με 7μερες θα το εχετε... Εμμναιι δλδ δεν βλέπετε κατι παράξενο σε αυτή την παραγγελία που εκανα? - οχι, το τροφοδοτικό μπλα μπλα είναι στα 48€.Καλως σας ευχαριστώωω..

 

Προφανως δεν ειχε ιδεα ο τυπας στις πωλήσεις :P

Σε εξελιξη τι εννοεις σε ποιο σημειο ακριβως αναγραφεται πως ειναι? Επισης, τι ωρα εγινε η παραγγελια σου? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σορυ που δεν το διευκρίνισα. Στο Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων ειμαι, και δειχνει ακομα σε εξέλιξη. 14/10 ωρα 17:40 εγινε η παραγγελία μου. Οπότε ή ακομα δεν εχω λαβει το άκυρο που ήρθε από μακρια ήήή περιμένουμε 4-7 μερες να ερθει το τροφοδοτικό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε σταματήστε θα μας το κλείσει πάλι ο matrix

?? Για ποιον λογο θα το κλεισει; Τι μεμπτο βλέπεις στα 5-10 ποστ πριν το δικο σου; (εγω δεν βλεπω τιποτα σε κανενα ποστ χθεσινο)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρε κανεις τελικα?

εγω κοιμομουνα και δε πηρα χαμπαρι για το τροφοδοτικο

και το ηθελα γαμωτο για να γλιτωσω τα καλωδια απο το πισι.

 

μιλαμε για ενα απο τα καλυτερα τροφοδοτικα που κυκλοφορουνε...

σε ενα απο τα χειροτερα καταστηματα που κυκλοφορουνε...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά χαλαρώστε λίγο με τις καταγγελίες. Ας έρθουν πρώτα τα άκυρα και βλέπουμε. Ως τώρα εγώ δεν βλέπω τίποτα κακό. Άλλωστε 4-7 μέρες έλεγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εξέλιξη και εμένα, και έκανα την παραγγελία 2 ωρες αφου βγήκε η προσφορα. Τους πήρα σήμερα,

γειας σας, οσο αφορα την παραγγελία με το τροφοδοτικό.. . Ναι κυριε σε 4 με 7μερες θα το εχετε... Εμμναιι δλδ δεν βλέπετε κατι παράξενο σε αυτή την παραγγελία που εκανα? - οχι, το τροφοδοτικό μπλα μπλα είναι στα 48€.Καλως σας ευχαριστώωω..

 

Προφανως δεν ειχε ιδεα ο τυπας στις πωλήσεις :P

ρε παιδια δεν επρεπε να μας εχουν ηδη ενημερώσει αν ηταν για ακυρο?? το προιον εμενα λεει Μη ελεγμένο  εσας??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια και εδω. Παιδες το 4-7μερες του eshop σημαινει οτι θα τα φερουν τα όποια τεμάχια εχουν, απο τις αρχες τις αλλης εβδομάδας οποτε... Εγω ακομα δεν εχω σιγουρευτεί ότι οντως εχουν καταλαβει ότι υπήρχε λαθος τιμη σε αυτο το τροφοδοτικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι οτι ακομα και να μην ειναι δια8εσημο δεν επρεπε να λεει μη ελεγμενο!! αν θυμαμε καλα λεει αναμονη για παραλαβη  η σου γραφει τις μερες  που 8ελει να ερ8ει!! ενω σε εμας δεν το εχουν δει καν !! οποτε κατι παιζει σκεφτονται τι θα κανουν μαλλον !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως και αλλος ενας φιλος μου που εκανα παραγγελια και πηγε απο εκει να δει,του ειπανε τα γνωστα,οτι δηλαδη εγινε λαθος και του δωσανε τις 2 προηγουμενες προτασεις των τροφοδοτικων Coolermaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...