Προς το περιεχόμενο

ανεμογεννήτρια από καπέλο τζακιού


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ για τις παραπομπές, όμως η "διάνοια" δεν καταλαβαίνει τίποτα από τα links αυτά... διανοούμενος λοιπόν ή βλακέντιος; (Ξεροκεφάλας δεν είμαι όχι! :D  )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

lathe ειναι ο τορνος

 

πηγαινε σε ενα μηχανουργειο και πιασε κουβεντα

 

δες αριστερα "ατασκευαστικές Τεχνολογίες"

 

http://www.tm.teicrete.gr/Shmeiwseis.aspx

 

και ψαξε αντιστοιχα και για αλλα τει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Με "φάγανε" κάποιοι πως δεν γίνεται, ορίστε λοιπόν!

 

Τώρα τι σχέση έχει αυτό που μας δείχνεις με "καπέλο" τζακιού, μόνο εσύ ξέρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τι σχέση έχει αυτό που μας δείχνεις με "καπέλο" τζακιού, μόνο εσύ ξέρεις.

 

Κατάφερε και φόρτισε ένα ολόκληρο iphone (5W). Τι περισσότερο χρειάζεται; :unsure:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερε και φόρτισε ένα ολόκληρο iphone (5W). Τι περισσότερο χρειάζεται; :unsure:

 

Δεν είμαι και τόσο σίγουρος για αυτό... το μόνο που αποδεικνύει το βίντεο είναι ότι η συσκευή αυτή απλώς έβγαλε τάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι και τόσο σίγουρος για αυτό... το μόνο που αποδεικνύει το βίντεο είναι ότι η συσκευή αυτή απλώς έβγαλε τάση.

Γιατί είσαι δύσπιστος; Πες μας τον λόγο για τον οποίο εκφράζεις αυτή τη γνώμη για να καταλάβουμε (δεν μιλάω ειρωνικά, πραγματικά ρωτάω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είσαι δύσπιστος; Πες μας τον λόγο για τον οποίο εκφράζεις αυτή τη γνώμη για να καταλάβουμε (δεν μιλάω ειρωνικά, πραγματικά ρωτάω).

 

Θα το κάνω με τη σειρά μου αμέσως μόλις μου απαντήσεις και εσύ στην ερώτηση που σου έκανα στο post #95. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τι σχέση έχει αυτό που μας δείχνεις με "καπέλο" τζακιού, μόνο εσύ ξέρεις.

Το βλέπω σαν αντίστοιχο παράδειγμα μικρής ανεμογεννήτριας. Σε τι διαφέρει; Σαν λογική δεν είναι κάτι ανάλογο; Να το συζητήσουμε εάν δεν καταλαβαίνω κάτι. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως ναναι μπορεις να φτιάξεις ανεμογεννήτρια. ακόμα και να κάθεσαι συ να κάνεις φου φου. το θέμα είναι αν σε συμφέρει και σου κάνει τη δουλειά που θές να σου κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είσαι δύσπιστος; Πες μας τον λόγο για τον οποίο εκφράζεις αυτή τη γνώμη για να καταλάβουμε (δεν μιλάω ειρωνικά, πραγματικά ρωτάω).

 

Είχα δει το video παλιά, Δε θυμάμαι λεπτομέριες αλλά υποψιάζομαι ότι ο Joshua εννοεί ότι το βίντεο πιθανόν να δείχνει τι τάση βγάζει ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ ή κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...