Προς το περιεχόμενο

Εξωτερικός Δίσκος Intenso 2,5'' 1,75TB USB 3.0 Black - 57,99€ you.gr


vierinia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα μεγάλο μπράβο στο YOU! Όχι μόνο δεν ακύρωσε τις παραγγελίες (όπως πχ το ebw) αλλά θα μας δώσει και παραπάνω χωρητικότητα στην ίδια τιμή! Μόλις μίλησα και εγώ και μου είπαν θα τον έχω 11 ή 12 του μηνός.

 

Επαγγελματίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 233
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένα μεγάλο μπράβο στο YOU! Όχι μόνο δεν ακύρωσε τις παραγγελίες (όπως πχ το ebw) αλλά θα μας δώσει και παραπάνω χωρητικότητα στην ίδια τιμή! Μόλις μίλησα και εγώ και μου είπαν θα τον έχω 11 ή 12 του μηνός.

 

Επαγγελματίες!

μια απο τα ίδια και εδώ χίλια μπράβο στο you θα ρίξω και μία θετική όταν παραλάβω γιατι όπως είπα και σε προηγουμενο ποστ όχι μόνο να τρέχουμε για καταγγελίες αλλα να αναγνωρίζουμε και τα θετικά  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστείο είναι ότι το καλοκαίρι είχα αγοράσει ακριβώς τον ίδιο σκληρό και πάλι από το You. Στα 94 ευρώ τότε.

 

Αν δεν το θελεις, τον θελω εγω ,με κατι παραπανω φυσικα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστείο είναι ότι το καλοκαίρι είχα αγοράσει ακριβώς τον ίδιο σκληρό και πάλι από το You. Στα 94 ευρώ τότε.

Από ταχύτητες και θερμοκρασίες τι λέει αυτός ο δίσκος;(ο 1,75tb μέχρι 32 βαθμούς μου έχει φτάσει) μπορείς να βάλεις ένα screenshot με τα χαρακτηριστικά του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ζητήθηκε, απλά δεν το είχα ξανακάνει δε ξέρω αν ο τρόπος είναι ο ενδεδειγμένος να πω ότι τον είχα γεμάτο οπότε έβγαλα κανά 4gb για να κάνω το disk mark 

 

post-268249-0-57528700-1418199370_thumb.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά δε ξέρω αν το έχω κάνει σωστά, μήπως πρέπει να αλλάξω κάτι στις επιλογές του diskmark... Τον αριθμό των δοκιμών ή το μέγεθος δίπλα πχ...

 

Στα θετικά ότι δεν μου έχει κάνει ποτέ αποσύνδεση, όπως λένε για τον intenso... Αλλά στα αρνητικά το ότι λογικά δεν μπορεί να μπει σε άλλη συσκευή καθώς το σχήμα του είναι πιο κοντό και πλατύ σε σχέση με κλασικό 2,5άρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δίσκος του MikeJ είναι γεμάτος ενώ ο δικός μου ήταν σχεδον άδειος! Σίγουρα παίζει ρόλο αυτό. Επίσης ο φίλος έχει επιλέξει μέγεθος αρχείου 4000mb και όχι 1000mb που είχα εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά με 1000 που το έκανα έβγαλε 59 read και 60 write μου φάνηκε χαμηλό και ότι θέλει μεγαλύτερο μέγεθος αρχείου για να πιάσει πιο μεγάλη ταχύτητα... Αλλά ναι είναι τιγκαρισμένος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...