Προς το περιεχόμενο

Το facebook μπλοκάρει χρήστες και ζητά στοιχεία ταυτότητας!


dioskouros88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ απόλυτα και όπως είπα και νωρίτερα μου έχουν καταργήσει ήδη 4 λογαριασμούς και πάω για τον πέμπτο. Αυτό όπως είπα γιατί αρνούνται να χρησιμοποιήσουν κάτι πέρα από το Facebook αρκετοί. Εγώ δεν θέλω καν να μπαίνω στο FB, θέλω να έχω το Digsby, Pidgin, Jitsi, κάτι τέλος πάντων που να συνδέεται σε XMPP και να μιλάω.

 

Το αστείο ξέρεις πιο είναι; ότι οι λογαριασμοί αυτοί δεν σβήνονται αλλά απενεργοποιούνται. Είπα κι εγώ λοιπόν να ζητήσω να διαγραφεί ο λογαριασμός μου, υπάρχει αυτή η επιλογή. Έλα όμως που με έχει κλειδώσει το FB εκτός του λογαριασμού. Προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί τους(μην ψάξετε δεν υπάρχει τρόπος) για να ζητήσω ακριβώς αυτό και αφού κατάφερα να "επικοινωνήσουν" εκείνοι μαζί μου, μου απάντησε ένας τύπος με αυτοματοποιημένο μήνυμα. Η συζήτηση διήρκεσε 4 e-mail στο σύνολο, τα 2 μου έλεγαν στείλε φωτογραφία ταυτότητα ή τα άλλα που γράφει και τα άλλα δύο μου έλεγαν πως μπορώ να απενεργοποιήσω το λογαριασμό μου. Επιπροσθέτως, μετά από τα αυτοματοποιημένα αυτά μηνύματα, είχαν το θράσος να μου ζητήσουν και feedback για το support!

 

Θα μπορούσα να τους στείλω ένα εξώδικο βέβαια αλλά δεν έχει νόημα. Προτιμώ να φτιάχνω ψεύτικα profile μέχρι να πεθάνει ο Highlander, αυτοί πληρώνουν.

Ο καλύτερος τρόπος είναι να μην ξαναφτιάξεις profile , αφού ακόμα κι έτσι σε θεωρούν συνδρομητή, άρα έσοδο και να ελπίζεις να ξυπνήσουν και οι υπόλοιποι 1,35 δισεκατομμύρια χρήστες του και να κάνουν το ίδιο. Με αυτό τον τρόπο θα αναγκαστούν είτε να φτιάξουν ένα site που θα σέβεται τα δικαιώματά σου, είτε να πάνε στα σπίτια τους ως επικίνδυνοι για το παγκόσμιο συμφέρον των απλών πολιτών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο καλύτερος τρόπος είναι να μην ξαναφτιάξεις profile , αφού ακόμα κι έτσι σε θεωρούν συνδρομητή, άρα έσοδο και να ελπίζεις να ξυπνήσουν και οι υπόλοιποι 1,35 δισεκατομμύρια χρήστες του και να κάνουν το ίδιο. Με αυτό τον τρόπο θα αναγκαστούν είτε να φτιάξουν ένα site που θα σέβεται τα δικαιώματά σου, είτε να πάνε στα σπίτια τους ως επικίνδυνοι για το παγκόσμιο συμφέρον των απλών πολιτών.

H' θα γινει κατι πιο  εφικτο απο το να το παρατησουν το 1 δις και κατι  που ασχολειτε  δηλαδη να  σταματησετε εσεις που ετσι και αλλιως ειστε ανυπαρκτοι στο συγκεκριμενο μεσο .

Εδω πιστευετε πως θα στειλετε εξωδικο σε μια απο τις μεγαλυτερες εταιρειες του πλανητη το προιον της οποιας χρησιμοποιειτε  με πληρη αποδοχη των ορων  και θα εχετε ελπιδες να πετυχετε κατι περα απο μια τρυπα στο νερο  απο το πανισχυρο  και "πανοπλο " νομικο τμημα που εχουν συν οτι εχουν  νομικο πλεονεκτημα ετσι και αλλιως λογω της αποδοχης.

Γελαει οχι μονο ο κοσμος με οσα γραφετε εδω μεσα αλλα και  ο ολος ο πλανητης, λιγο ρεαλισμος δεν βλαπτει ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παλικαρια οσο και να κραζουμε και να κανουμε copy-paste στα status αυτο για τα δικαιοματα δυσκολα να αλλαξει κατι.

Για ενα μεγαλο ποσοστο ανθρωπων, το Facebook ειναι η ζωη τους,Οποτε ολοι θα τρεξουν να δωσουν ταυτοτητες μονο και μονο μην χασουν την ζωη που <επλασαν> εκει μεσα και να συνεχιζουν να ζουν αυτο το <παραμυθι>

 

Και ετσι οπως παει τραπεζικο λογαριασμο θα μας ζητησουν οχι μονο ταυτοτητες.. Εκει να δεις παζαρι που θα επικρατησει!

 

Α γεια σου. Το facebook και ο ιδρυτής του αυτό που ήθελαν να κάνουν το πέτυχαν. Όταν πρωτοέφτιαξα account τόσο εγώ όσο και οι φίλοι μου, όλοι έλεγαν οτι εκεί το δίκτυο είναι κυριλέ για σοβαρά άτομα και όχι σαν το hi5 με τα παιδάκια τα μαθητούδια τα βλαμμένα τις φατσούλες με τα emoticons και μπλα μπλα μπλα, αρκετοί εθιστήκαμε σε αυτό επειδή βρήκαμε εκεί σχεδόν όλο το σχολείο μας από δημοτικό μέχρι λύκειο, λίγο μετά πλάκωσαν και τα "παιδάκια", το fb πλέον είναι ο κυρίαρχος των social media. Το πείραμα φαίνεται οτι πετυχαίνει αφού μπροστά στον εθισμό θα δώσουμε οτι μας ζητηθεί, ο ιδρυτής του fb έχει βγάλει τα δις εκατομμυριάκια του και ακόμα και αν κλείσει το fb μια χαρά θα περάσει την ζωή του ενώ εμείς θα βγάζουμε τα μάτια μας.

Τεσπα, εγώ 55 άτομα add είχα, έμπαινα με ονοματεπώνυμο χωρίς φωτο, όλοι με ήξεραν δεν έκανα add αγνώστους, εδώ και 2 μήνες έχω αλλάξει το επώνυμο κόβοντας μερικά γράμματα, όχι κάτι τρομερό. Για παν ενδεχόμενο θα διαγράψω όλους τους παλιούς private διαλόγους που έχουν αποθηκευτεί και μάλλον οτιδήποτε έχω γράψει στο χρονολόγιο, αν μου στείλουν καμιά ειδοποίηση και μπλοκάρουν το account μου θα τους στείλω σκαναρισμένο κάτι πολύ καλό, με όσους θέλω να μιλάω έχω κρατήσει τα κινητά τους, σιγά μην σκάσουμε κιόλας, ας κάνουν διαγραφή και μετά:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι παρομοιο γινεται και με το youtube και το hotmail, τελικα ολους να μας φακελωσουν θελουν αλλα δεν θα τους περασει, Στην τελικη γαμω και το facebook, μια μαλακια και μιση ειναι.

 

Εαν συνεχιστει αυτη η ιστορια και αρχισουν ναζητανε εγγραφα και απο τα e mail τοτε προσωπικα θα αποχωρησω απο το hotmail και θα βρω μια αλλη υπηρεσια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H' θα γινει κατι πιο  εφικτο απο το να το παρατησουν το 1 δις και κατι  που ασχολειτε  δηλαδη να  σταματησετε εσεις που ετσι και αλλιως ειστε ανυπαρκτοι στο συγκεκριμενο μεσο .

Εσύ... που σε προηγούμενο post έγραφες ότι

 

Οχι πελατης δεν εισαι για κανενα λογο ,χρηστης εισαι  εχει μεγαλη διαφορα και ως τετοιος κανεις δωρεαν χρηση του μεσου και συμορφωνεσαι με  τους ορους του   ,προαιρετικο ειναι  δεν σε υποχρεωνει κανεις να εισαι εκει .

... αναγνωρίζοντας την ελευθερία να το επιλέξουμε ή όχι, δεν αναγνωρίζεις την ελευθερία μας να το κατακρίνουμε και να παραθέσουμε τις σκέψεις που μας έκαναν να μην το επιλέξουμε; Αυτό αγγιζει τα όρια του φασισμού και δεν το δέχομαι. Αν είσαι υπάλληλος του facebook το καταλαβαίνω να θέλεις να υπερασπιστείς τη δουλειά σου, αρκεί να το κάνεις με κόσμιο και δημοκρατικό τρόπο. Αν όχι, τότε γιατί εκνευρίζεσαι τόσο με ανθρώπους που δεν συμφωνούν με την άποψή σου; Εξάλλου δεν είμαι υπέρμαχος του να κλείσει υποχρεωτικά, αλλά του να συμορφωθεί και να σέβεται τα προσωπικά δικαιώματα των χρηστών του, αλλιώς να κλείσει. Αυτό έγραψα. Διάβασε τα σχόλιά μου και μην γράφεις άσχετα.

 

 

Εδω πιστευετε πως θα στειλετε εξωδικο σε μια απο τις μεγαλυτερες εταιρειες του πλανητη το προιον της οποιας χρησιμοποιειτε  με πληρη αποδοχη των ορων  και θα εχετε ελπιδες να πετυχετε κατι περα απο μια τρυπα στο νερο  απο το πανισχυρο  και "πανοπλο " νομικο τμημα που εχουν συν οτι εχουν  νομικο πλεονεκτημα ετσι και αλλιως λογω της αποδοχης.

Προσωπικά δεν έγραψα ΠΟΤΕ κάτι τέτοιο... Αν και θα σου απαντήσω με μια ερώτηση:

Το νόμιμο είναι πάντοτε ηθικό ή το ηθικό είναι πάντοτε νόμιμο;

Σε προηγούμενο post μου σου απάντησα αναλυτικότερα, αλλά είναι στην προηγούμενη σελίδα (3) των σχολίων. Αν θέλεις μπες στον κόπο να την διαβάσεις, για να μην γράφεις ότι να ' ναι και να μπορούμε να επικοινωνίσουμε σωστά.

 

 

Γελαει οχι μονο ο κοσμος με οσα γραφετε εδω μεσα αλλα και  ο ολος ο πλανητης, λιγο ρεαλισμος δεν βλαπτει ...

Σωστά, γιατί ΟΛΟΣ Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ διαβάζει τα σχόλια του insomnia (μακάρι να γίνονταν!...). ΝΑ μια φράση γεμάτη ρεαλισμό!...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι εμπόρευμα του insomnia? Διαβάζετε μια κλισέ κοτσάνα και την αναπαράγετε...

 

Το insomnia δεν ζηταει την ταυτοτητα μου, ουτε καν το ονομα μου και του αρκει ενα email. Και αν θελω απλως να διαβαζω χωρις να ποσταρω δεν χρειαζεται ουτε αυτο, σε αντιθεση με το facebook.

 

Αν ποτε αλλαξουν αυτα και το insomnia θεωρησει οτι τα στοιχεια μου ειναι θεμιτο να τα δινει απο δω και απο κει και να βλεπω το ονομα μου και το προσωπο μου σε διαφημισεις, φυσικα θα ειμαι εμπορευμα του.

Αλλα αυτο δεν θα γινει ποτε γιατι αν εβλεπα τετοια σημαδια θα εχα φυγει προ πολλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το insomnia δεν ζηταει την ταυτοτητα μου, ουτε καν το ονομα μου και του αρκει ενα email. Και αν θελω απλως να διαβαζω χωρις να ποσταρω δεν χρειαζεται ουτε αυτο, σε αντιθεση με το facebook.

 

Αν ποτε αλλαξουν αυτα και το insomnia θεωρησει οτι τα στοιχεια μου ειναι θεμιτο να τα δινει απο δω και απο κει και να βλεπω το ονομα μου και το προσωπο μου σε διαφημισεις, φυσικα θα ειμαι εμπορευμα του.

Αλλα αυτο δεν θα γινει ποτε γιατι αν εβλεπα τετοια σημαδια θα εχα φυγει προ πολλου.

Σε γενικές γραμμές συμφωνούμε, αλλά στο μόνο στο οποίο έχω μια ένσταση είνα στο ότι είμαστε πελάτες... Είμαστε το εμπόρευμα και όχι οι πελάτες. Έχω επιχειρηματολογήσει σε προηγούμενο post, το οποίο και παραθέτω :

 

Δεν είσαι πελάτης είσαι το εμπόρευμα. Δηλάδή, βάσει ορισμού, το αντικείμενο οικονομικής διαπραγμάτευσης μεταξύ του πωλητή (facebook, insomnia, myphone κτλ) και του αγοραστή (την εκάστοτε εταιρεία που ζητάει να διαφημιστεί). Πχ εγώ το Α site έχω 15.000 συνδρομητές που μπαίνουν καθημερiνά στις σελίδες μου, άρα θέλω 100€ το μήνα, εγώ το Β site εχω 1.000 περισσότερους από το Α και ζητάω 110€ για τη Χ διαφήμιση κτλ. Στο παραπάνω παράδειγμα ποιο είναι το αντικείμενο διαπραγμάτευσης; Οι άνθρωποι, το site ή η εταιρεία που ζητάει να διαφημιστεί; Το site και η εταιρεία είναι οι συναλλασσόμενοι και οι ανθρωποι - χρήστες - συδρομητές το εμπόρευμα.

Για να μην παρεξηγηθώ θέλω να διευκρινήσω ότι δέχομαι να είμαι το εμπόρευμα στην παραπάνω συναλλαγή (πχ στο insomnia) για τους εξής βασικούς λόγους:

Α) Τα sites ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥ Ή ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ. Είναι εταιρείες με έξοδα και προσωπικό που πρέπει να πληρωθεί.

Β) Από την στιγμή που σέβονται την ιδιωτικότητά μου και τα συνταγματικά δικαιώματά είμαι διατεθιμένος να κάνω ότι μπορώ, προκειμένου να τα βοηθήσω να συνεχίσουν να προσφέρουν τις υπηρεσίες τους χωρίς άμεσο χρηματικό αντάλλαγμα.

Γ) Μου δίνουν την επιλογή να μπαίνω και να τα χρησιμοποιώ ακόμα και αν δεν είμαι μέλος.

Υπάρχουν και άλλοι λόγοι, αλλά αυτοί είναι οι βασικότεροι κατά την γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα κανουν αφου οι περισσοτερες σελιδες στο φατσαμπουκ ειναι το νεο Corsa το νεο Polo κλπ κλπ. Αυτα τι θα δινουν αριθμο πλαισιου;

 

Το ποιο ωραιο που διαβασα εδω μεσα και φυσικα το εκανα εδω και κατι χρονια ειναι πως να κανεις ολικη διαγραφη απο αυτο το πραμα.

 

 

Ολική διαγραφή δεν γίνεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν ειμαι χρηστης facebook, θα μπορουσα να πω δε με νοιαζει, αλλα επειδη το facebook ειναι το μεγαλυτερο πειραματοζωο για ανθρωπους πολυ φοβαμαι αν περασει το εν λογο κολπο μαρκετινγκ βλεπω θα ακολουθησουν και οι υπηρεσιες mail, yahoo,outlook, skype, youtube ακομα και σε φορουμς, δειτε το σαν μνημονια 1,2 και 3 πρωτα γ@@@ τους ταξιτζηδες μετα τους φορτηγατζηδες, τους μισθωτους, τους συνταξιουχους, το ιντερνετ αλλαζει οψη τερμα η ανωνυμια οχι οτι υπηρχε και πραγματικη ανωνυμια απλα τωρα γινεται επωνυμα και με τη βουλα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο facebook όμως επιτρέπεται να καταπατούν τα δικαιώματά σου επειδή "έχεις υπογράψει"....

Προσωπικά δεν έχω facebook, γιατί τα, συνταγματικά κατοχυρωμένα, δικαιώματά μου δεν δέχομαι να τα βγάλω προς πώληση. Με λυπεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι πολλοί άνθρωποι σε παγκόσμιο επίπεδο το κάνουν... Είναι ασέβεια στη μνήμη όσων παλεψαν για να τα έχω σήμερα ως δεδομένα και καθήκον μου να τα υπερασπιστώ για να τα λάβουν έτοιμα και οι επόμενες γενειές, όπως τα έλαβα κι εγώ. Είναι η μόνη "ελευθερία" η οποία είναι ταυτόχρονα δικαίωμα και καθήκον και δεν αναγνωρίζω σε κανέναν το δικαίωμα διαπραγμάτευσής της.

Ποια δικαιώματα εννοείς ότι καταπατούν? Σοβαρά ρωτάω όχι ειρωνικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλύτερος τρόπος είναι να μην ξαναφτιάξεις profile , αφού ακόμα κι έτσι σε θεωρούν συνδρομητή, άρα έσοδο και να ελπίζεις να ξυπνήσουν και οι υπόλοιποι 1,35 δισεκατομμύρια χρήστες του και να κάνουν το ίδιο. Με αυτό τον τρόπο θα αναγκαστούν είτε να φτιάξουν ένα site που θα σέβεται τα δικαιώματά σου, είτε να πάνε στα σπίτια τους ως επικίνδυνοι για το παγκόσμιο συμφέρον των απλών πολιτών.

 

Όχι, ο καλύτερος τρόπος είναι να ξαναφτιάξω profile, αφού αυτό είναι κόστος γι αυτούς, και να μην το χρησιμοποιώ καθόλου παρά μόνο για chat, κάτι που τους δίνει ελάχιστα δεδομένα για να χρησιμοποιήσουν οπότε τα έσοδα είναι ελάχιστα αν όχι μηδενικά. Οι υπόλοιποι δεν πρόκειται ποτέ να ξυπνήσουν. Αν μετά τον Snowden δεν ξύπνησαν τι άλλο θα μπορούσε να συμβεί που θα τους ξυπνήσει;

 

H' θα γινει κατι πιο  εφικτο απο το να το παρατησουν το 1 δις και κατι  που ασχολειτε  δηλαδη να  σταματησετε εσεις που ετσι και αλλιως ειστε ανυπαρκτοι στο συγκεκριμενο μεσο .

Εδω πιστευετε πως θα στειλετε εξωδικο σε μια απο τις μεγαλυτερες εταιρειες του πλανητη το προιον της οποιας χρησιμοποιειτε  με πληρη αποδοχη των ορων  και θα εχετε ελπιδες να πετυχετε κατι περα απο μια τρυπα στο νερο  απο το πανισχυρο  και "πανοπλο " νομικο τμημα που εχουν συν οτι εχουν  νομικο πλεονεκτημα ετσι και αλλιως λογω της αποδοχης.

Γελαει οχι μονο ο κοσμος με οσα γραφετε εδω μεσα αλλα και  ο ολος ο πλανητης, λιγο ρεαλισμος δεν βλαπτει ... 

 

Γιατί; δεν μπορώ να στείλω εξώδικο; είναι τρομακτικό το εξώδικο ή τους επηρεάζει κάπως; είναι δικαίωμά μου και παρέχεται από το ίδιο το Facebook, το να κάνω DELETE το λογαριασμό μου. Εφόσον δεν μπορώ να το κάνω γιατί το ίδιο το Facebook με εμποδίζει να το κάνω, και εφόσον δεν μπορώ να επικοινωνήσω μαζί τους για να το κάνουν αυτοί για μένα, μπορώ απλά να τους στείλω ένα εξώδικο το οποίο να λέει σβήστε μου το profile. Είμαι νομικά καλυμμένος, δεν χρειάζεται δικαστήρια ή οποιαδήποτε περίπλοκη διαδικασία που να έχει κόστος, τουλάχιστον όχι μεγάλο, και για μένα αλλά και γι αυτούς και δεν γίνεται δημοσίως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είμαστε σοβαροί;   Πάνε φιρί-φιρί να το κλείσουν το facebook. Μάκάρι να κλείσει, αλλά πιο πρίν κάποιοι θα πρέπει να είναι και να φέρονται ως άνθρωποι. Μιλάω για όλους τους χρήστες που δεν ξέρουν τα στοιχειώδη δικαιώματα τους.

 

Τα προσωπικά δικαιώματα και προφύλαξη της ιδιωτικής ταυτότητας θα πρέπει να είναι πολυ σημαντικό θέμα για όλους.

 

Αυτο που βλέπω είναι ότι το fb και όλα τα τραστ που κρύβονται απο πίσω, κάνουν δοκιμές. Να δουν που είμαστε..

 

Σε ποιο στάδιο ρομποτοποίησης είμαστε.. Που βρισκόμαστε άραγε;

 

Θα αντιδράσουν αυτή τη φορά ή όχι; Τα πρόβατα θα αντιδράσουν;Αν όχι. Προχωράμε το μαχαίρι πιο βαθιά.

Ένα-ένα τα συνταγματικά δικαιώματα του Ανθρώπου (που έχουν κατακτηθεί με πάρα πολύ αίμα), βλέπω να χάνονται.

 

Είμαστε προ των πυλών.

 

 

 

Βασικα εσυ επιλεγεις αν ΘΕΛΕΙΣ να εισαι στο FB ή ΟΧΙ.

Επισεις το ΤΙ θα αναβασεις ή οχι. Αρα δεν καταλαβα. Ποιο ειναι το προβλημα?

Δεν συμφωνείς? φυγε απο το FB :)

Αντικοινωνικοι ,κατι σκουπιδια  αγοροφοβικοι  ,κομπλεξικοι που ειναι τσακωμενοι με την ανθρωποτητα  που μπαινουν με ψευδωνυμο  στο fb για να βλεπουν μονο τι κανουν οι αλλοι -προσπερνω το γεγονος πως για να ψαρωσεις πως   ειναι  real  το account πρεπει να εισαι καθυστερημενος - πρεπει να διωχτουν απο το fb  και να μεινουν οσοι το εχουν για την χρηση που προοριζεται .

Επομενως εξαιρετικη η κινηση του αποκλεισμου και πολυ αργησε .

Το ανεκδοτο για την ιδιωτικοτητα οταν χρησιμοποειτε πλατφορμα ιδιωτικης εταιρειας  δωρεαν  και μαλιστα εχετε συμφωνησει με τους ορους χρησης  ειναι καλο να το λετε σε τιποτα παιδακια γιατι  σε σοβαρη συζητηση δεν μπορει να σταθει .

Αυτο ειναι το facebook και οποιος δεν γουσταρει δεν κανει λογαριασμο εκει τοσο απλα ολα τα υπολοιπα ειναι ανουσια και περιττα.

 

 

Ναι δεν καταλαβαίν ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα...Οι στοιχηματικές που ζητάνε ταυτότητα-διαβατήριο ΚΑΙ λογαριασμό στο όνομα σου δε σας πείραξαν... Και κακά τα ψέματα το fb έχει κάνει σωστά βήματα μετά από πιέσεις βέβαια...

Δε συμφωνείς με τους όρους χρήσης; Το κλείνεις και τελείωσε...

Θα σας άρεσε περισσότερο να υπάρχουν ψεύτικα προφίλ με παιδόφιλους και να χρειάζεται η αστυνομία κανένα τρίμηνο να κάνει ταυτοποίηση;

 

 

ΤΕΡΑΣΤΙΟ RESPECT και στους 2! 

 

Ολική διαγραφή δεν γίνεται

 

Μια χαρα μπορεις

https://www.facebook.com/help/delete_account

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...