Προς το περιεχόμενο

Overclock 8370


alldaynews

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Manual δεν έχεις να δεις; κάθε inlet port συνδέεται με του προηγούμενου κομματιού το outlet port.. Το ψυγείο δε παίζει ρόλο πως θα το βάλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Storm σωστό σε βρίσκω και λογικό ;)

Και φυσικά είσαι μια χαρά φίλε μου και για πολύ καιρό ακόμη μπορώ να πω...

Εμείς να είμαστε καλά και όλα τα άλλα .... θα έρθουν σίγουρα

Λάθος είναι..... Το μεσαίο του top είναι το in

 

Στο τηλέφωνο είμαι και δεν μπορώ μα βάζω links :( λάθος πάντως είναι..... Ελπίζω να μην έπαθε ζημιά η D5 αν και δεν νομίζω να έπαιξε στεγνή

εκεί έγινε μακακία απ΄την αρχή το πήρα πρέφα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειστε θεοιιιιιιιιιι σας ευχαριστω παιδια για ολα σε λιγο τα λεμε απο το pc

Λοιπονννννν ολα αψογα με την συνδεση τωρα δεν παίρνει ρεύμα το pc να ξεκινησει την τανα μου μεσα. Σε 3 δευτερα κλεινει. Το μονο που μου ερχεται μηπως βταχυκυκλωνει κατι καθως εβγαλσ την μητρικη για να βαλω το backplate και το μπλοκ

Μολις εβγαλα το καλωδιο με μολεξ που ειχα πανω την αντλια δουλεψε κανονικα κουφο τελειως λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους. Και ηπεριπετεια συνεχιζεται. Πατωντας το memok κουμπακι πανω στην asus μπορω να μπω στο bios αλλα γραφει overclock failed. Πατωντας το κουμπι κανονικα σε 3 δευτερα κλεινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όλα οκ γράφω από το pc πλέον είχα βάλει ένα φανακι σε ενα τριπινο που ήταν για κάτι άλλο και ένα alert.Λοιπόν τώρα όλα στοκ κατα ώρας


Ειναι 10 βαθμούς κάτω σε idle από την αερόψυξη


Λοιπόν βάζω θερμοκρασιες από occt και intelburn σε στοκ ρολόγια.Κάτι δεν μου αρέσει πάντως.Ανεβασμένα τα βλέπω τα πράγματα


Βάζω και θερμοκρασίες απο aida 64 γιατι προφανώς ένα από τα 2 δείχνει λάθος θερμοκρασίες και δεν ξέρω ποιό από τα 2

post-244051-0-87603200-1423988797_thumb.jpg

post-244051-0-28111100-1423991569_thumb.jpg

post-244051-0-23634800-1423991576_thumb.jpg

post-244051-0-64736800-1423994108_thumb.jpg

post-244051-0-49602200-1423994114_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SS απο το προηγουμενο setup δεν εχεις να κανεις συγκριση? Υπολογισε (χωρις να ξερω το κυκλωμα σου) οτι θα χρειαστει καποιες μερες να να κατσει καλα η παστα αλλα και να αδειασει το κυκλωμα απο αερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το πάω συντηριτικά να πω την αλήθεια αλλα μέχρι το βράδυ θα είμαι στο 4.5 και από αύριο βλέπουμε πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά αντε με το καλό. Εχεις πέσει και σε καλό κομμάτι θα τον ξεζουμίσεις.. Καμιά φωτό ανεβασε απο το σεταπ να πάρουμε ματι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτογραφίες δεν ανεβάζω ακόμη γιατι είναι σχετικά χύμα και μάλλονς θα αλλάξω και έναν ή 2 από τους σωλήνες σε κίτρινους και θα αφήσω έναν μαύρο.Αν είναι μικρότερη η διαδρομή του νερού είναι καλύτερα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτογραφίες δεν ανεβάζω ακόμη γιατι είναι σχετικά χύμα και μάλλονς θα αλλάξω και έναν ή 2 από τους σωλήνες σε κίτρινους και θα αφήσω έναν μαύρο.Αν είναι μικρότερη η διαδρομή του νερού είναι καλύτερα???

Όχι το ίδιο πράγμα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...