Προς το περιεχόμενο

PS4 Προσφορές


ariskard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τις Πασχαλινές προσφορές τις είδε κανείς στο EU store ?

Τσίμπησα Thief στα 11.99€ - έρχεται μαζί με το "bank heist" DLC, δε με χάλασε καθόλου ;)

To rayman λέει ? Στα 14€ το έχει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις Πασχαλινές προσφορές τις είδε κανείς στο EU store ?

 

Τσίμπησα Thief στα 11.99€ - έρχεται μαζί με το "bank heist" DLC, δε με χάλασε καθόλου ;)

 

To rayman λέει ? Στα 14€ το έχει...

 

Όχι ρε συ....κι έλεγα να κρατηθώ αυτό το μήνα! Γιατί μου το έκανες αυτό;  :cry: Πόσα παιχνίδια να στοκάρω ακόμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις Πασχαλινές προσφορές τις είδε κανείς στο EU store ?

Τσίμπησα Thief στα 11.99€ - έρχεται μαζί με το "bank heist" DLC, δε με χάλασε καθόλου ;)

To rayman λέει ? Στα 14€ το έχει...

Πηρα το TEW season pass κ τον big bad wolf για το vita με 18 ευρωπουλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To rayman λέει ? Στα 14€ το έχει...

....του γιου μου του αρεσε...τρελα :-D ....καλο είναι...δεν το λες και ασχημο...εντωμεταξύ για οσους εχουν HK account τρελες προσφορες....εχει Fifa 15,Dragon Age: inquisition γυρω στα 20ευρο και όχι μονο αυτά....NFS Rivals 13ευρο...κ.ο.κ....

https://store.playstation.com/#!/en-hk/ea-spring-sale/cid=STORE-MSF86012-CAMPAIGN03%7Cplatform~ps4%7Cprice~asc?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=ps%20store&utm_campaign=PX+-+PlayStation+-+Brand+-+Greece&EMCID=GM300000_store

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις Πασχαλινές προσφορές τις είδε κανείς στο EU store ?

 

Τσίμπησα Thief στα 11.99€ - έρχεται μαζί με το "bank heist" DLC, δε με χάλασε καθόλου ;)

 

To rayman λέει ? Στα 14€ το έχει...

Το Rayman για μένα λέει διπλάσια απ' όσο λέει το Thief στην τιμή που το πήρες :P

 

Βέβαια, πριν από κάνα 2μηνο είχε $10 στο US store, οπότε αν δε σε καίει να το παίξεις τώρα the Yoda way you should follow.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, Ποια προσφορά πιστεύετε είναι καλύτερη για να πάρω κονσόλα? Είμαι ανάμεσα στην κλασσική με 420 και 3 παιχνίδια (TLU, LBP kai Driveclub), στην προσφορά από Public και σε μια άλλη με 400ε από Γερμανό-άσπρη με driveclub.   Θα ήθελα την πρώτη σε άσπρο χρώμα αλλά δεν υπάρχει  :-( .

Θέλω κυρίως να παίξω Driveclub, the last of us, Bloodborn. Έχω ακόμη 2 μήνες ενεργό ps plus αλλά δεν βλέπω να είχα πάρει το free driveclub που έδιναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, Ποια προσφορά πιστεύετε είναι καλύτερη για να πάρω κονσόλα? Είμαι ανάμεσα στην κλασσική με 420 και 3 παιχνίδια (TLU, LBP kai Driveclub), στην προσφορά από Public και σε μια άλλη με 400ε από Γερμανό-άσπρη με driveclub.   Θα ήθελα την πρώτη σε άσπρο χρώμα αλλά δεν υπάρχει  :-( .

Θέλω κυρίως να παίξω Driveclub, the last of us, Bloodborn. Έχω ακόμη 2 μήνες ενεργό ps plus αλλά δεν βλέπω να είχα πάρει το free driveclub που έδιναν.

Πηγαινε στην κλασικη καλυτερα,μιας και εκτος οτι σαν πακετο ειναι πιο ολοκληρωμενο,θα μπορεις αν δεν θες καποια απο τα 3 παιχνιδια που περιεχει να τα πουλησεις και να παρεις κατι αλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ την πρώτη επιλογή θα σου πρότεινα, έχει ήδη 2 από τα παιχνίδια που θες, και το τρίτο μπορείς άνετα να το πουλήσεις αν δε σου αρέσει. Αν δεν έχεις παίξει ποτέ LBP, θα πρότεινα να το δοκιμάσεις τουλάχιστον με ένα φίλο σου co-op πριν αποφασίσεις γι' αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν κοιτάς να πάρεις το Λευκό με το GTA V? Γιατί και την ίδια τιμή έχει με το Driveclub αλλά επιπλέον το Driveclub το βρίσκεις πολύ φτηνό έξω ( 25-35 Ευρώ ) ενώ το GTA κρατάει ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Οι τιμές συνεχώς πέφτουν και κάποιοι περιμένουμε και την BF μπας και κάνουμε καμία αγορά. Έχουμε καμία πρόβλεψη ίσως πόσο περιμένουμε να πέσουν οι τιμές?

Αυτή τη στιγμή παίζουν οι χαμηλότερες τιμές όπως τις έχω δει:

  • ps4 pro 325. (Στον Κώτσο έχει 329€ και δωροεπιταγή 50€)
  • ps4 500GB 225€ (Στον Κώτσο έχει 229€ με Fortnite και δωροεπιταγή 50€)
  • ps4 1GB 275 με fifa κλπ (Στον Κώτσο έχει 279€ με Call of Duty Modern Warfare Bundle και δωροεπιταγή 50€)

Αν σε όλα αυτά προστεθεί πακέτο με +1 χειριστήριο, αυτό έχει +30€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...