Προς το περιεχόμενο

PS4 Προσφορές


ariskard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια καπου θυμαμαι ειχατε βαλει μια 50 δολλαρη καρτα απο ebay στα 36 ευρω αλλα δεν βρισκω την σελιδα, επισης ξερει κανεις απο που μπορουμε να αγορασουμε ρωσσικες καρτες με την ισοτιμια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια καπου θυμαμαι ειχατε βαλει μια 50 δολλαρη καρτα απο ebay στα 36 ευρω αλλα δεν βρισκω την σελιδα, επισης ξερει κανεις απο που μπορουμε να αγορασουμε ρωσσικες καρτες με την ισοτιμια?

http://www.ebay.com/itm/50-Sony-Playstation-Network-Card-for-only-40-Email-delivery-20-OFF/261681290189?pt=US_Deal_Vouchers&hash=item3ced6b9bcd&rmvSB=true

 

 αλλα θελει μονο US-registered PayPal account

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια καπου θυμαμαι ειχατε βαλει μια 50 δολλαρη καρτα απο ebay στα 36 ευρω αλλα δεν βρισκω την σελιδα, επισης ξερει κανεις απο που μπορουμε να αγορασουμε ρωσσικες καρτες με την ισοτιμια?

.....εγω την εβαλα αλλα παρ'ολο που εβαλα US address δεν μου εκανε δεχτη την συναλλαγή λογο του ότι στο PayPal η διευθηνση είναι Ελλαδα...ετσι την εβγαλα την προσφορα...οσο για ρωσικες εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....εγω την εβαλα αλλα παρ'ολο που εβαλα US address δεν μου εκανε δεχτη την συναλλαγή λογο του ότι στο PayPal η διευθηνση είναι Ελλαδα...ετσι την εβγαλα την προσφορα...οσο για ρωσικες εδω

Το δοκιμασα και γω δεν μαφηνει να αγορασω δυστηχως... οσω για τις ρωσσικες καρτες η τιμες ειναι πολυ τσιμπημενες 1000 ρουβλια κανονικα αντιστοιχουν σε 14 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony PlayStation 4 w/ Destiny Bundle (Glacier White) 213.24 Euro

Free Shippings

14110938730.jpg

http://www.buyforsalecheap.com/sony-playstation-4-w-destiny-bundle-glacier-white_p1658.html#show

 

Υ.Γ... με ΚΑΘΕ επιφυλαξη λογω τελωνειακου ελεγχου....και οτιδήποτε άλλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιο λακο εχει η φαβα.

 

Μου φαίνεται πολυ καλο για να ειναι αληθινο.

 

και δωρεαν εξοδα αποστολης ακομα και για Ελλαδα.

...γραφω....με καθε επιφυλαξη!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Sony PlayStation 4 w/ Destiny Bundle (Glacier White) 213.24 Euro

Free Shippings

14110938730.jpg

http://www.buyforsalecheap.com/sony-playstation-4-w-destiny-bundle-glacier-white_p1658.html#show

 

Υ.Γ... με ΚΑΘΕ επιφυλαξη λογω τελωνειακου ελεγχου....και οτιδήποτε άλλο....

Οταν πας να κάνεις checkout αναφέρουν πτι δεχονται πληρωμή μέσω western union ουτε paypal ούτε πιστωτική. ΜΑΚΡΥΑ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πας να κάνεις checkout αναφέρουν πτι δεχονται πληρωμή μέσω western union ουτε paypal ούτε πιστωτική. ΜΑΚΡΥΑ!

Παντως κατω - κατω στο site αναφερουν οτι δεχονται και paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως κατω - κατω στο site αναφερουν οτι δεχονται και paypal.

Το αναφέρουν μέχρι να πας στο checkout...είναι κλασική απάτη και άμα τους ρωτήσεις γιατι δεν εμφανίζει το paypal θα σου πουν ότι έχει πρόβλημα ή είναι για αγορές από 2000 και πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...