Προς το περιεχόμενο

laptop/netbook/tablet μεσω ψηφιακης αλληλεγγυης


doryforika2012

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι και η γυναικα μου δικαιουχος. Σκεφτομαι να δωσω συνολο κανα 400αρι ευρω σσυμπεριλαμβανομενης της επιδοτησης. Θα ηθελα να κινηθω σε windows tablet hybrid με πληκτρολογιο, αλλα μου αρεσει και το sony xperia z3 compact tablet. Εχετε να προτεινετε κατι;

Επεξ/σία από EvilEyes
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά ποια καταστήματα συμμετέχουν;

 

ΟΤΕ, Cosmote, Vodafone, Cyta, Public, Retail, Κωτσόβολος, Πλαίσιο, Retail World τα βασικότερα

 

 

Ειναι και η γυναικα μου δικαιουχος. Σκεφτομαι να δωσω συνολο κανα 400αρι ευρω σσυμπεριλαμβανομενης της επιδοτησης. Θα ηθελα να κινηθω σε windows tablet hybrid με πληκτρολογιο, αλλα μου αρεσει και το sony xperia z3 compact tablet. Εχετε να προτεινετε κατι;

 

Αν το βρεις πουθενά το Sony, σφύρα μου κι εμένα. Δεν πρόκειται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΙΟ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ TABLET MEXΡΙ 230 EURO

  • ΓΕΡΜΑΝΟΣ
  • ΚΟΤΣΟΒΟΛΟΣ

ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΘΟΝΗ 10ΚΑΡΑ  ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΟΤΕ, Cosmote, Vodafone, Cyta, Public, Retail, Κωτσόβολος, Πλαίσιο, Retail World τα βασικότερα

 

 

 

 

Αν το βρεις πουθενά το Sony, σφύρα μου κι εμένα. Δεν πρόκειται.

Το ειχε στα public στο Αγρινιο. Αξιζει αυτο η να περιμενω να κυκλοφορησει το asus t100 chi;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ειχε στα public στο Αγρινιο. Αξιζει αυτο η να περιμενω να κυκλοφορησει το asus t100 chi;

 

Κάτι δεν έχεις καταλάβει σωστά.

 

Δεν μπορείς να πάρεις ότι θέλεις, μόνο ότι σου δίνουν από μία συγκεκριμένη λίστα.

Στη λίστα του Public δεν υπάρχει το Sony. Επιπλέον το asus t100 chi δεν είναι σίγουρο ότι θα μπει στις προσφορές κάποιου καταστήματος.

H Wind εχει το Χperia και το μονο Windows tablet που εχω βρει

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/prosfores-psifiakis-allilegguis/

 

Αστεία τιμή. Ο Γερμανός το έχει 350€ και αυτοί με το κουπόνι το δίνουν 270€ :lol: ενώ με 230€ παίρνεις iPad mini από τον Κωτσόβολο

 

Εγώ βλέπω γενικά ότι πάνε να σπρώξουν ότι σαβούρα τους έχει μείνει και όταν ξαλαφρώσουν θα βγάλουν καλύτερα μοντέλα. Το πρόβλημα είναι ότι όσο περνάει ο καιρός, χάνεις και την επιδότηση στη σύνδεση, συνεπώς έρχεται μία η άλλη.

ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΙΟ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ TABLET MEXΡΙ 230 EURO

  • ΓΕΡΜΑΝΟΣ
  • ΚΟΤΣΟΒΟΛΟΣ

ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΘΟΝΗ 10ΚΑΡΑ  ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ;

 

Η επιλογή καταστήματος είναι συνυφασμένη με την επιλογή σύνδεσης internet. Εγώ που έχω ΟΤΕ, θα πάρω υποχρεωτικά από κατάστημα που συνεργάζεται με ΟΤΕ. Αποκλείω δηλαδή Public, Wind, Vodafone, Κωτσόβολο κλπ.

Επεξ/σία από Zus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι αυτο δε το ηξερα. Νομιζα οτι με την επιδοτηση μπορεις να παρεις οποιο θελεις και απλα συμπληρωνεις το υπολοιπο ποσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι αυτο δε το ηξερα. Νομιζα οτι με την επιδοτηση μπορεις να παρεις οποιο θελεις και απλα συμπληρωνεις το υπολοιπο ποσο.

 

Κι εγώ έτσι νόμιζα, μέχρι που είδα τις λίστες και ξενέρωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται δηλαδή να πας στο plaisio (είδα το Galaxy Pro 10.1 στα 299) και να τους δώσεις επιπλέον άλλα 70ε και να το πάρεις;

 

Όχι. Ειδικά στο Πλαίσιο μόνο αυτό μπορείς να πάρεις :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα το καλύτερο είναι το LG 8.3 G Pad για να το πάρεις. Μου φαίνεται όμως λίγο περίργο ότι δεν μπορείς να δώσεις χρήματα παραπάνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να δωσεις παραπανω αν θες. Πηγαινε στοeinclusion στις συχνες ερωτησεις !!

Εγω αλλο δεν καταλαβα… .μονο τις συσκευές που εχουν

ως προσφορές στο προγραμμα μπορουμε να παρουμε?? Αν ισχυει κατι τετοιο ειναι σκετη κοροιδια!! Καποιος που να ρωτησε και να ξερει σιγουρα υπαρχει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...