Προς το περιεχόμενο

laptop/netbook/tablet μεσω ψηφιακης αλληλεγγυης


doryforika2012

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΝΑΙ  μόνο από ττις συκεκριμένες συσκευές που συμμετέχουν στην δράση παίρνουμε.

 

Το Πλαίσιο είναι σκέτη κοροιδία που δίνει μόνο το turbo -x tablet!

 

 Είμαι δικαιούχος και θα πάρω το mls shot 3g! To μόνο που αξίζει για μένα. 8core και βγάζει score γύρω στις 30.000 sto Αntutu me 8392 επεξεργαστή! Πολυ καλύτερο από ολα τα άλλα για μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άρα το καλύτερο είναι το LG 8.3 G Pad για να το πάρεις. Μου φαίνεται όμως λίγο περίργο ότι δεν μπορείς να δώσεις χρήματα παραπάνο. 

 

Σε ποιο κατάστημα το είδες αυτό? Μάλλον εννοείς το LG G Pad 8.0 4G

 

Πήρα στο Γερμανό και μου είπαν ότι μόνο οι συσκευές του προγράμματος διατίθενται. Και αυτό ισχύει για όλα τα καταστήματα. Καλή απάτη.

Επεξ/σία από Zus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω!! Μονο απατη?!?! Κοροιδια!! Μαλλον μας ματιασαν οι μη δικαιούχοι!!

Δηλαδη εγω που εχω holμονο στην vodafone μπορω να παω?? Απο το public ενα lenovo με πληκτρολογιο που εχει ειναι καλο?? Τι λετε??

Και καπου ειδα να γράφεται οτι μπορεις να φύγεις απο το προγραμμα μετα τις 30/10.Ακυρο αυτο δεν ισχυει!! Πρεπει το συμβόλαιο να ειναι 12μηνο τουλαχιστον οποτε πληρωνεις μετα κανονικα μεχρι τους 12 μηνες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν φτάνει που μας δίνουν τζάμπα κάτι μέσα στην κρίση τους κράζουμε κιόλας! Κλασικος μ...... Έλληνας! Αυτή η νοοτροπία μας δεν αλλάζει.

 

Βρείτε 1 tablet που είναι μέσα στην προσφορα της ψηφιακης αλληλεγγύης και βολευτείτε.

 

Τέρμα οι γκρίνιες.

Επεξ/σία από frou-frou
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φτάνει που μας δίνουν τζάμπα κάτι μέσα στην κρίση τους κράζουμε κιόλας! Κλασικος μ...... Έλληνας! Αυτή η νοοτροπία μας δεν αλλάζει.

καλο θα ηταν για τους δικαιουχους να επιλεγουμε οτι μηχανημα θελουμε.αλλα ακομα και ετσι χαμενοι δε βγαινουμε,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους κραζω, αλλα μην λενε οτι μας κανουν δωρο κουπονι να παμε να παρουμε μια συσκευη και μας παρουσιάζουν μονο λιγες επιλογες, που συνηθως δεν ειναι καλες και εχουν δεσμευσει τα μαγαζια και με τους παροχους ιντερνετ!! Μονο τζαμπα δεν ειναι αν το καλοσκεφτείς… Αλλα ενταξει απο ολοτελα καλη κι η Παναγιωταινα που λενε και στο χωριο μου!! Εγω παντως θα το εξαργυρωσω τελικα μονο για την μειωση στην συνδεση κι οχι για την συσκευη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φτάνει που μας δίνουν τζάμπα κάτι μέσα στην κρίση τους κράζουμε κιόλας! Κλασικος μ...... Έλληνας! Αυτή η νοοτροπία μας δεν αλλάζει.

 

Βρείτε 1 tablet που είναι μέσα στην προσφορα της ψηφιακης αλληλεγγύης και βολευτείτε.

 

Τέρμα οι γκρίνιες.

 

Δεν γκρινιάζει κανείς για τη δράση, γκρινιάζει επειδή χρησιμοποιείται η εν λόγω δράση για να ξεστοκάρουν τα διάφορα μαγαζιά, υπερκοστολογώντας πρωτίστως τα προϊόντα τους. Δεν είμαι καν σίγουρος ότι είμαστε υποχρεωμένοι να επιλέξουμε από αυτά που μας πασάρουν αυτοί. Γιατί όχι δηλαδή όποιο θέλουμε και να πληρώσουμε τη διαφορά? Μήπως επειδή θα έπρεπε να υπερκοστολογήσουν όλα τους τα προϊόντα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και καπου ειδα να γράφεται οτι μπορεις να φύγεις απο το προγραμμα μετα τις 30/10.Ακυρο αυτο δεν ισχυει!! Πρεπει το συμβόλαιο να ειναι 12μηνο τουλαχιστον οποτε πληρωνεις μετα κανονικα μεχρι τους 12 μηνες!!

Ναι όντως, εγώ το είχα γράψει πιο πίσω, ως το πιο λογικό να συμβαίνει. Τελικά δεν υπάρχει λογική όπως φαίνεται και πρέπει να προσέξετε πολύ με τις επιλογές σας.

 

Τεράστια παγίδα που επισημάνθηκε και σε παραδιπλανό topic. Διαβάστε το στη σελίδα του public, κάτω στις συχνές ερωτήσεις και πατώντας στο "Γνωρίζω πως είμαι δικαιούχος". Σε μία από τις ερωτήσεις που γίνονται expand πιο κάτω, ανεφέρεται:

Μέχρι πότε θα επωφελούμαι την προνομιακής τιμής βάσει της επιδότησης και ποια θα είναι η διάρκεια του συμβολαίου μου;

Η επιδότηση της Διαδικτυακής σύνδεσης ( 12€ το μήνα ) λήγει στις 31/10/2015 ανεξάρτητα με την ημερομηνία ενεργοποίησης της γραμμής . Μετά το πέρας αυτής της ημερομηνίας ο ωφελούμενος υποχρεούται να διατηρήσει τη σταθερή σύνδεση μέχρι τη λήξη του 24μηνου από την ημερομηνία ενεργοποίησης της γραμμής . Σε αντίθετη περίπτωση, ο δικαιούχος θα επιβαρυνθεί με το τέλος απενεργοποίησης.

Σε δεσμεύει δηλαδή με συνολικό συμβόλαιο 2 χρόνων.

Το μόνο που δεν αναφέρει (αλλά υπονοεί) είναι ότι μετά τις 31/10 η τιμή -προφανώς- θα ανεβαίνει, π.χ. στα 25 ευρώ/μήνα λέω γω.

Στους υπόλοιπους που είναι στο πρόγραμμα (ΟΤΕ, HOL, Πλαίσια, Wind και ό,τι άλλο υπάρχει τέλος πάντων) δεν έχει αναφερθεί αυτή η -μεγάλης σημασίας- λεπτομέρεια αλλά κάτι μου λέει ότι το ίδιο πράγμα θα κάνουν κι αυτοί. Οπότε προσοχή πολλή κι ενημερώστε για ό,τι μαθαίνετε.

 

Βάσει των παραπάνω αλλά κι όσων -σωστών- έχουν ειπωθεί για άθλιες "προσφορές"¨με υπερκοστολογήσεις και ξεστοκάρισμα σαβούρας, εννοείται θα κράζουμε. Είναι αυτονόητο να κράζει κάποιος την πολιτική της βλαχιάς (με την κακή έννοια της λέξης) και της κουτοπονηριάς.

 

Υ.Γ.: Μάλλον πρέπει να δημιουργηθεί ξεχωριστό θέμα για την Ψηφιακή Αλλυλεγγύη.

Επεξ/σία από GiOrGoSk21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο εμενα οριστε και η λιστα απο οτε, γερμανο

 

http://www.psifiakiallilegii.gr/exoplismos.htm#line2

Μήπως ξέρεις το πρόγραμμα για το internet on the go πόσους μηνες έχει συμβόλαιο?? Το έχω ψάξει παντού αλλά λένε μονο για το double play οτι είναι για 24 μηνες.

 

Τελικά τα προγράμματα wind και οτε για την ψηφιακή αλληλεγγύη είναι παντού για 24 μηνες!!

Μήπως ξέρει κανεις τι γίνεται για συμβόλαια hol?Μονο στην vodafone πηγαίνουμε γιατί δεν έχει αναρτήσει κάτι σχετικό με την ψηφιακή αλληλεγγύη στην ιστοσελίδα της!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως σε υποχρεωνουν να κρατησεις τη συνδεση 24 μηνες;
τι επιδοτηση εχεις παρει;
αν πεις οτι θα δωσουν και 3G στικακι μαζι τοτε ισως θα πρεπει να πληρωσεις τηναξια του (πχ 30ε) και να το διακοψεις..
εκτος και αν πιανουν σαν επισδοτηση τα 230ε.. δεν νομιζω ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά ,στην περιοχή μου το σαι τ της ψηφιακής αλληλεγγύης μου είχε ως μοναδικό μαγαζί το μαγαζί του ΟΤΕ μόλις πήρα τηλ στον κωτσοβολο και τους ρώτησα εάν είναι και μου είπαν πως είναι !


http://www.vnp.gr/ypologistes/tablets/apple-ipad-mini-retina-wifi-16gb-silver-me279fd-a.html

εγω σκεφτομαι να παρω αυτο να δωσω και κατι παραπανω ,,,τι λετε?


φιλε the blade εγω θα προτεινα το asus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@stratos ποιος το έχει διαθέσιμο αυτό; Ναι αν ισχύει αυτή η τιμή αξίζει νομίζω. Αλλά στο pdf έχει την έκδοση με cellular που είναι πιο ακριβή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά ,στην περιοχή μου το σαι τ της ψηφιακής αλληλεγγύης μου είχε ως μοναδικό μαγαζί το μαγαζί του ΟΤΕ μόλις πήρα τηλ στον κωτσοβολο και τους ρώτησα εάν είναι και μου είπαν πως είναι !

http://www.vnp.gr/ypologistes/tablets/apple-ipad-mini-retina-wifi-16gb-silver-me279fd-a.html

εγω σκεφτομαι να παρω αυτο να δωσω και κατι παραπανω ,,,τι λετε?

φιλε the blade εγω θα προτεινα το asus.

 

Φίλε Στράτο, το vpn.gr δεν συμμετέχει στο πρόγραμμα. Διάβασε τις προηγούμενες σελίδες.

 

Ερώτησις: Samsung Galaxy Tab 4 με 119€ ή Lg  G Pad 4G δωρεάν?

Το Galaxy κανένα Hearthstone με το 1,5 gb ram θα παίζει ή τσάμπα τα λεφτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...