Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρήκα αυτή την ευκαιρία :

http://www.aliexpress.com/item/MTK-6592-Octa-core-Lenovo-phone-3Gnetwork-GPS-2G-RAM-20G-ROM-5-0-IPS-1920/2051148381.html?s=p

 

Ξέρω ότι πιθανόν δεν είναι Lenovo γνήσιο αλλά έχει τρομερά χαρακτηριστικά και πολύ χαμηλή τιμή (για μια μέρα ακόμη)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρήκα αυτή την ευκαιρία :

http://www.aliexpress.com/item/MTK-6592-Octa-core-Lenovo-phone-3Gnetwork-GPS-2G-RAM-20G-ROM-5-0-IPS-1920/2051148381.html?s=p

 

Ξέρω ότι πιθανόν δεν είναι Lenovo γνήσιο αλλά έχει τρομερά χαρακτηριστικά και πολύ χαμηλή τιμή (για μια μέρα ακόμη)....

Ελπίζω να μην την πατήσει κανείς

Δες και εδώ που έχει συζητηθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτε και μια προσφορα

 

coolpad-f1 120euro

 

tcl-s720  90euro

 

Ενδιαφέρον το coolpad. Το έχει δουλέψει κανείς, είναι καλό? Το μαγαζί αξιόπιστο, στέλνει γρήγορα?

 

edit: βρήκα MEGAthread σε άλλο forum όπου πολλοί το έχουν τιμήσει δεόντως. Thanks για την επισήμανση Deathy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα αυτή την ευκαιρία :

http://www.aliexpress.com/item/MTK-6592-Octa-core-Lenovo-phone-3Gnetwork-GPS-2G-RAM-20G-ROM-5-0-IPS-1920/2051148381.html?s=p

 

Ξέρω ότι πιθανόν δεν είναι Lenovo γνήσιο αλλά έχει τρομερά χαρακτηριστικά και πολύ χαμηλή τιμή (για μια μέρα ακόμη)....

Τους ρώτησα και έλαβα αυτη την απάντηση.Οτι καταλαβαίνετε..........

The phone is part of China's regional custom version of the mobile phone, only in part of China's regional distribution, official website.it is different from the lenovo of international edition,it only release in China,so you can't find it on the  international website. you can't compared with the international version of lenovo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Βρήκα αυτή την ευκαιρία :</p>

<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.aliexpress.com/item/MTK-6592-Octa-core-Lenovo-phone-3Gnetwork-GPS-2G-RAM-20G-ROM-5-0-IPS-1920/2051148381.html?s=p'>http://www.aliexpress.com/item/MTK-6592-Octa-core-Lenovo-phone-3Gnetwork-GPS-2G-RAM-20G-ROM-5-0-IPS-1920/2051148381.html?s=p</a></p>

<p> </p>

<p>Ξέρω ότι πιθανόν δεν είναι Lenovo γνήσιο αλλά έχει τρομερά χαρακτηριστικά και πολύ χαμηλή τιμή (για μια μέρα ακόμη)....</p>

 

Μουφα ειναι.

Για το vickmall που ρωταει καποιος αλλος,ειναι μακραν το κορυφαιο Κινεζικο καταστημα.

Για λιγη ωρα ακομα στο Pandawill το Huawei Ηonor 3C στα 119.99$.

Μια εξαιρετικη συσκευη σε παρα πολυ καλη τιμη απο μετριο καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουφα ειναι.

Για το vickmall που ρωταει καποιος αλλος,ειναι μακραν το κορυφαιο Κινεζικο καταστημα.

Για λιγη ωρα ακομα στο Pandawill το Huawei Ηonor 3C στα 119.99$.

Μια εξαιρετικη συσκευη σε παρα πολυ καλη τιμη απο μετριο καταστημα.

Πολύ καλή προσφορά τωρα ειδα ότι εχασα το xiaomi note που είχε χθές. ¨Οπως είπες το panda δεν είναι το πιο αξιόπιστο όπως εχω ακουσει απο παιδιά και δεν αναφερει λεπτομερειες του κινητού π.χ αν είναι η εκδοση που παίζει και ευρώπη ή μόνο κίνα κ.λ.π

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον το coolpad. Το έχει δουλέψει κανείς, είναι καλό? Το μαγαζί αξιόπιστο, στέλνει γρήγορα?

 

edit: βρήκα MEGAthread σε άλλο forum όπου πολλοί το έχουν τιμήσει δεόντως. Thanks για την επισήμανση Deathy

 

το χω παραγγειλει κ εγω :-D αν τους μιλησεις στο τσατ δινουν και tempered glass τζαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

minideal jiayu s3 190dol εκδοση 2/16 αρχισε να ποσταρει σε ελληνες το λευκο,

οσοι πιστοι...

 

μολις παρηγγειλα 1 κομμάτι..

 

huawei 3c πανταγουιλ 119 δολ για λιγο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χω παραγγειλει κ εγω :-D αν τους μιλησεις στο τσατ δινουν και tempered glass τζαμπα

χμμμ... το παράθυρο του live chat μου ανοίγει φόρμα αποστολής email. Σίγουρα είναι "live" το chat?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ... το παράθυρο του live chat μου ανοίγει φόρμα αποστολής email. Σίγουρα είναι "live" το chat?

 

απλά δεν είναι 24ωρο live chat. δοκίμασε ξανά κάποια άλλη ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο να το ποστάρω οπότε θα το βάλω εδώ.. Το Vickmall είναι το καλύτερο κατάστημα.. Σήμερα επικοινώνησα μαζί τους και τους είπα οτί έχουν διαφορά πάνω από 50 δολλάρια σε συγκριση με άλλο κατάστημα όσον αφορά τον Mi3 και μου το έριξε αμέσως στην ίδια τιμή και επίσης μου έκανε το ίδιο για το Honor 6... Μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση αυτό που κάνω αλλά πιστεύω οτί αξίζει να τιμάμε τα καταστήματα που μας σέβονται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο να το ποστάρω οπότε θα το βάλω εδώ.. Το Vickmall είναι το καλύτερο κατάστημα.. Σήμερα επικοινώνησα μαζί τους και τους είπα οτί έχουν διαφορά πάνω από 50 δολλάρια σε συγκριση με άλλο κατάστημα όσον αφορά τον Mi3 και μου το έριξε αμέσως στην ίδια τιμή και επίσης μου έκανε το ίδιο για το Honor 6... Μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση αυτό που κάνω αλλά πιστεύω οτί αξίζει να τιμάμε τα καταστήματα που μας σέβονται.

 

καλή κίνηση αλλά το θέμα είναι να ρίξουν την τιμή στο site τους και όχι να δώσουν εκπτωτικό κουπόνι σε όσους σκεφτούν να πράξουν όπως εσύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...