Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλήρωσα και τωρα μου ζηταει να διορθώσω την παραγγελια γιατι δεν εχει το τηλεφωνο να στείλει.

Επεξ/σία από kostas38a
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πλήρωσα και τωρα μου ζηταει να διορθώσω την παραγγελια γιατι δεν εχει το τηλεφωνο.

σου έστειλαν μαιλ από tinydeal?στο ordering manager του my account τι λέει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τους μιλαω στο τσατ ενω εκει ειναι 4 το πρωι στη κινα κατι δε παει καλα...

 

Είναι η ώρα τους GMT+8 που σημαίνει ότι τώρα εκεί είναι 7 και μισή. Το λέει και στην σελίδα τους.

http://prntscr.com/5v0qzm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ξεφεύγουμε από το θέμα, αλλά όποιος ενδιαφέρεται για τα έσω του UMI Zero, μπορεί να ρίξει μια ματιά εδώ: Source.png Πηγή: UMI Zero teardown. Υπάρχει αρκετά καθαρό βίντεο, καθώς και κείμενο με εικόνες.

 

Σε αυτά αναφέρονται αρκετά περίεργα. Όπως για παράδειγμα ότι έχει τον MediaTek ARM MT6592V, όπου αν διάβασα καλά είναι χρονισμένος στα 1,4GHz; Από την άλλη, η ίδια η Mediatek λέει για τη σειρά του 6592 ότι είναι χρονισμένος από 1,7 έως 2 GHz (Source.png Πηγή: http://www.mediatek.com/en/products/mobile-communications/smartphone1/mt6592/). Κι όμως ο ΜΤ6592V εμφανίζεται στο Lenovo A850+ στα 1,4GHz.

 

Ως πίσω κάμερα βρέθηκε η CMK Y800-B-V13B1.0 (δεν έπρεπε να είναι η Sony Exmor IMX 214; το ίδιο είναι; )

 

Τώρα μπερδεύτηκα. Μήπως ξέρει κανείς κάτι περισσότερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σχετικά με το θέμα του Beta prototype απάντηση από umi

10437776_387597811406599_305878581000811

UmiOfficial 21 Ιανουαρίου 8:22 π.μ.

I don't think there any retailers left who selling prototypes. I mean the prototypes are wasn't even meant to be for sale. Only for reviewers.
 
Απάντηση απο tiny deal.
 
there is a problem of the phone about the stocking and price. We will contact you via email later.
Επεξ/σία από manosmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πείτε ειλικρινά, εμπνέουν εμπιστοσύνη εκεί στην UMI;

Source.png Πηγή:

 

Βέβαια υπάρχει και το άλλο:

Source.png Πηγή:

(η μετάφραση του google έβγαλε: Ξεκινώντας τον μεταφορέα για την παραγωγή των τηλεφώνων Umi Zero)

 

Να μην παρεξηγηθώ: αν είμαι εκτός θέματος σταματάω, απλά είμαι κι εγώ ένας από αυτούς που χθες πολύ-πολύ γρήγορα (κι ευχαριστώ το συμforumίτη για την ενημέρωση) μόλις είδα το post παρήγγειλα ένα. Για να δούμε...


Την ταινία από την μπαταρία μήπως δεν έβγαλε ο φίλος! :P

 

Η μπαταρία είναι σωτερική. Δεν μπαινο-βγαίνει...

Καλή προσπάθεια, έχει συμβεί σε άλλες περιπτώσεις πάντως, μάλλον από την πολλή χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...