Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λάθος τιμή , δεκτό και αναμενόμενο

Ακύρωση παραγγελίας δεκτό

Να μην έχω ενημερωθεί ακόμα επίσημα μετά από 30 ώρες και η παραγγελία μου να είναι status proccessing Απαράδεκτο

Ποιά είναι τα site που αξιολογούμε τα eshops ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος τιμή , δεκτό και αναμενόμενο

Ακύρωση παραγγελίας δεκτό

Να μην έχω ενημερωθεί ακόμα επίσημα μετά από 30 ώρες και η παραγγελία μου να είναι status proccessing Απαράδεκτο

Ποιά είναι τα site που αξιολογούμε τα eshops ?

Επισημα ουτε εγω φιλε μου,στο chat ρωτησα μου ειπαν οτι ηταν λαθος τους απαντησα οτι απο ενα μεγαλο site περιμενω να μπορει να καλυψει τετοια λαθοι και τους εκλεισα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 σελίδες γεμάτες προσφορές ! Για το θεό, ανοιχτε ένα thread να συζητήσετε για το umi και ποιος μπορεί να είναι ο λόγος που δεν παραλάβατε, μην ξεχυλωνετε το υπάρχον!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να επανελθουμε το lenovo p780 παιζει σε απιστευτα χαμηλες τιμες πια,

 

ειναι το ακριβοοτατο κινητο προπερασμενης γενιας ,με

εξαιρετικη κατασκευη για πολλα πεσιματα και μπαταριαρα 4000mah

για πολλες κακουχιες..

 

ενδεικτικα 119 στο pandawill,δεν ασχολουμαι καν να βρω καλυτερη τιμη

σε αλλα σαιτ,αν και προχειρα αυτη ειναι η καλύτερη,γιατι

προσφορα θα πει αξιοπιστο καταστημα καταρχας

 

προτεινω να κινηθειτε οι ενδιαφερομενοι,θα το ξεστοκαρει αργα ή γρηγορα και

άμα το βάλει σε καλύτερη τιμη δεν θα μεινει τπτ+αν ανεβει το ενδιαφερον το

παντα μοιραζει ακυρωσεις.....

 

ενδεικτικα 220 δολ το ειχε παλια στη πρωτη πτωση τιμης του..τα 119 ειναι αστεια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να επανελθουμε το lenovo p780 παιζει σε απιστευτα χαμηλες τιμες πια,

 

ειναι το ακριβοοτατο κινητο προπερασμενης γενιας ,με

εξαιρετικη κατασκευη για πολλα πεσιματα και μπαταριαρα 4000mah

για πολλες κακουχιες..

 

ενδεικτικα 119 στο pandawill,δεν ασχολουμαι καν να βρω καλυτερη τιμη

σε αλλα σαιτ,αν και προχειρα αυτη ειναι η καλύτερη,γιατι

προσφορα θα πει αξιοπιστο καταστημα καταρχας

 

προτεινω να κινηθειτε οι ενδιαφερομενοι,θα το ξεστοκαρει αργα ή γρηγορα και

άμα το βάλει σε καλύτερη τιμη δεν θα μεινει τπτ+αν ανεβει το ενδιαφερον το

παντα μοιραζει ακυρωσεις.....

 

ενδεικτικα 220 δολ το ειχε παλια στη πρωτη πτωση τιμης του..τα 119 ειναι αστεια..

 

Δεν αξίζει, ίσως για τα μισά λεφτά από αυτά ναι. Τα 119 δεν είναι αστεια τιμή για τα χαρακτηριστικά που έχει άσχετα πόσο ακριβό το είχαν κάποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει, ίσως για τα μισά λεφτά από αυτά ναι. Τα 119 δεν είναι αστεια τιμή για τα χαρακτηριστικά που έχει άσχετα πόσο ακριβό το είχαν κάποτε.

Και εγώ θα συμφωνισω. σε αυτά τα λεφτά μπορεις να βρεις κινητά με πολύ πιο συγχρονους επεξεργαστές απ αυτόν και καλύτερη κάμερα, κ.α. μονο αν ενδιαφερεσαι ΜΟΝΟ για αυτό το κινητο τοτε πας να το παρεις. αν κανεις συγκριση με το τι κυκλοφορει ταυτόχρονα σε αυτό το εύρος τιμής, τοτε είναι αδιάφορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σχετικα με τα ποστς των τελευταίων 4,5 ωρων που εφυγαν:

Από τους ορους χρησης:

 

Ιδιαίτερα, τα μέλη οφείλουν:

...

Να μη συμμετέχουν στον ιστότοπο με σκοπό τη διαφήμιση εμπορικών προϊόντων ή υπηρεσιών.

 

 

 

Επισης από το πρωτο ποστ αυτου του τοπικ:

 

Οποιοδήποτε προμοταρισμα - advertorial - spamming δεν είναι επιθυμητο αλλα ουτε ανεκτο.

 

Αυτά φυσικα ισχυουν όχι μονο για ανεπισημους λογαριασμούς / δουρειους ιππους αλλα και για Official accounts!

 

Ο,τι θεματα εχει να λυσει ένα μαγαζι ας τα λυσει με επικοινωνια με τους πελατες του μεσω του δικου του δρομου και όχι μεσω προμοταριστικου "διαγωνισμου" στο φορουμ αυτό και συγκεκριμενα όχι τουλάχιστον σε αυτή την ενοτητα στην οποια είμαι υπεύθυνος!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θα συμφωνισω. σε αυτά τα λεφτά μπορεις να βρεις κινητά με πολύ πιο συγχρονους επεξεργαστές απ αυτόν και καλύτερη κάμερα, κ.α. μονο αν ενδιαφερεσαι ΜΟΝΟ για αυτό το κινητο τοτε πας να το παρεις. αν κανεις συγκριση με το τι κυκλοφορει ταυτόχρονα σε αυτό το εύρος τιμής, τοτε είναι αδιάφορο.

συγκρινω με thl 4400 και thl 5000,που τα ειχα...

τι λεγατε?

δεν εχετε αποψη ιδιοκτητη ,μόνο ένα χαρτί specs κοιταξατε υποθετω ε?

 

τωρα συγκριση λενοβο με φτηνοτερο κατασκευαστη ,κατωτερο εστω απο την thl σε ποιοτητα δεν χρειαζεται..

η προσφορα ειναι υπαρκτη,όπως και του χρονου το thl 5000 στα 120 θα ειναι προσφορα....

 

(πραγματι ομως το ποστ μου εχει σκοπο να σας βαλει να κοιτατε το happy hour του παντα που

το βαζει συχνα σε χαμηλοτερη τιμη)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγκρινω με thl 4400 και thl 5000,που τα ειχα...

τι λεγατε?

δεν εχετε αποψη ιδιοκτητη ,μόνο ένα χαρτί specs κοιταξατε υποθετω ε?

 

τωρα συγκριση λενοβο με φτηνοτερο κατασκευαστη ,κατωτερο εστω απο την thl σε ποιοτητα δεν χρειαζεται..

η προσφορα ειναι υπαρκτη,όπως και του χρονου το thl 5000 στα 120 θα ειναι προσφορα....

 

(πραγματι ομως το ποστ μου εχει σκοπο να σας βαλει να κοιτατε το happy hour του παντα που

το βαζει συχνα σε χαμηλοτερη τιμη)

Πια είναι τα κριτήρια σου; Να εχει καλη αίσθηση οταν ακουμπας το κινητό; Εχουν περάσει πανω απο 10 συσκευές lenovo απο μένα.

 

Τώρα αν εσύ μου λες οτι αυτό το lenovo μπορεί να ανταποκριθει όπως αλλά κινητά στα ίδια λεφτά σε πλοήγηση και χρηση εφαρμογών συγγνώμη αλλά έχεις μαύρα μεσάνυχτα. Πολύ κακό επεξεργαστή/γραφικά. Αν το θες Μόνo για sms και τηλέφωνα οκ δεκτό. Υπάρχει και το nokia 3310 απο ebay.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...