Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν κατάλαβες... Δεν πήρα κουπουνι.. Κατέβασε την τιμή στο site..

 

πολύ καλό αυτό!!!! :) εγώ μια φορά που είχα κάνει αντίστοιχη κίνηση στο merimobiles ούτε εκπτωτικό κουπόνι δεν μου δώσανε!!!!! :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στο geekbuying ζήτησα κουπονι για να φτάση η τιμή του lenovo A8 στη χαμηλότερη τιμή που έβρισκα τότε στο net (149.99$) και μου έδωσαν κουπόνι 30$.

Αν κάποιος το ψάξει μπορεί να πάρει κάποια καλύτερη τιμή απο το site που εμπιστεύεται και αγοράζει περισσότερο. Αυτοι κέρδος έχουν μόνο απο αυτή την κίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδιά δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο να το ποστάρω οπότε θα το βάλω εδώ.. Το Vickmall είναι το καλύτερο κατάστημα.. Σήμερα επικοινώνησα μαζί τους και τους είπα οτί έχουν διαφορά πάνω από 50 δολλάρια σε συγκριση με άλλο κατάστημα όσον αφορά τον Mi3 και μου το έριξε αμέσως στην ίδια τιμή και επίσης μου έκανε το ίδιο για το Honor 6... Μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση αυτό που κάνω αλλά πιστεύω οτί αξίζει να τιμάμε τα καταστήματα που μας σέβονται.

 

 

Δεν κατάλαβες... Δεν πήρα κουπουνι.. Κατέβασε την τιμή στο site..

Επομένως εγραψες λαθος το αρχικο σου ποστ. (κοκκινα) Δεν φταιει λοιπον η κατσικουλα που δεν καταλαβε, αλλα εσυ που μας ειπες άλλο πραγμα αρχικα. :P

 

Εκαναν λοιπον price match μετα από δικη σου "ευρεση". Καπως ετσι γινονται συνηθως όλα τα price matches, και φυσικα γινονται επειδή όπως και να εχει εχουν κερδος. Χωρις πωλήσεις κερδος ΔΕΝ υπαρχει, οσο και να πουλας κατι, ακομα και στο 1.000.000 δολαρια αυτό που κανει 1$. Δεν θα ελεγα λοιπον ότι το εκαναν επειδή σε σεβονται, αλλα επειδή θελουν να πουλησουν ειδικα αφου εριξαν την τιμη για ολους - που σημαινει ότι το εκαναν για να πουλησουν/βρουν πελατες. Σεβασμος θα φαινοταν αν ειχες ηδη πληρωσει 50 δολαρια παραπανω και σου επέστρεφαν την διαφορα μετα από "ενοχληση" σου.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Επομένως εγραψες λαθος το αρχικο σου ποστ. (κοκκινα) Δεν φταιει λοιπον η κατσικουλα που δεν καταλαβε, αλλα εσυ που μας ειπες άλλο πραγμα αρχικα. :P

 

Εκαναν λοιπον price match μετα από δικη σου "ευρεση". Καπως ετσι γινονται συνηθως όλα τα price matches, και φυσικα γινονται επειδή όπως και να εχει εχουν κερδος. Χωρις πωλήσεις κερδος ΔΕΝ υπαρχει, οσο και να πουλας κατι, ακομα και στο 1.000.000 δολαρια αυτό που κανει 1$. Δεν θα ελεγα λοιπον ότι το εκαναν επειδή σε σεβονται, αλλα επειδή θελουν να πουλησουν ειδικα αφου εριξαν την τιμη για ολους - που σημαινει ότι το εκαναν για να πουλησουν/βρουν πελατες. Σεβασμος θα φαινοταν αν ειχες ηδη πληρωσει 50 δολαρια παραπανω και σου επέστρεφαν την διαφορα μετα από "ενοχληση" σου.

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τελευταία παίζει σε πολύ καλή τιμή το:

MLAIS M9 Smartphone MTK6592M Octa Core 1.4GHz QHD 5.0Inch Android 4.4 OS 1GB RAM 8GB ROM QHD 5.0MP 

 

1)Geekbuying 94.99$ +δώρο 8gb micro sd

2)GearBest   89.99$ με το κουπόνι M9

 

 

Για τα λευτάκια του πιστεύω καλή επιλογή, αν και το επόμενο καιρό ίσως δούμε πολλές τέτοιες επιλογές λόγω της αναμενώμενης πτώσης των 1Gb ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μετριο reportspam το Iocean Rock με 3GB ram σε προπωληση στα 199$.Με ημερομηνια αποστολης απο 25/2.

http://www.report me for spam/Promotions/iocean-m6752/

 

Προσοχη,οσοι θελετε να αγορασετε οποιοδηποτε κινητο και ειδικα σε προπωληση καντε υπομονη μεχρι τις 29/1 ωστε να εχετε καλυψη 180 ημερων απο το Paypal και οχι πλεον 45.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μετριο reportspam το Iocean Rock με 3GB ram σε προπωληση στα 199$.Με ημερομηνια αποστολης απο 25/2.

http://www.report me for spam/Promotions/iocean-m6752/

 

Προσοχη,οσοι θελετε να αγορασετε οποιοδηποτε κινητο και ειδικα σε προπωληση καντε υπομονη μεχρι τις 29/1 ωστε να εχετε καλυψη 180 ημερων απο το Paypal και οχι πλεον 45.

 

Θέλω να δώ σε έναν χρόνο που θα φτάσουν οι τιμές :)

Θα παίρνουμε με 130-140 ευρώ 3gb ram και στην ελλάδα θα πουλάν ακόμα το 1gb με 150++

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεριμομπαιλς galaxy s4 8πυρινο exynos 2καρτο 299 δολ

 

 

  :-Dονειρο κατεμε :-D

 

και παραγγελια απο μεθαυριο με 180 μερες προστασια paypal..

 

υποψιν η ισοτιμια μερα μερα χειροτερευει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

υποψιν η ισοτιμια μερα μερα χειροτερευει!!

 

Από δω και πέρα θα ανέβει, για πολλούς λόγους δεν γίνεται να πέσει περισσότερο... καλύτερα ας περιμένει κάποιος αν θελει να γλυτώσει λίγα ευρώ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από δω και πέρα θα ανέβει, για πολλούς λόγους δεν γίνεται να πέσει περισσότερο... καλύτερα ας περιμένει κάποιος αν θελει να γλυτώσει λίγα ευρώ...

Ολη η αγορα παντως λεει για κατω απο 1 δολαριο το ευρω.

 

Φοβαμαι οτι θα φτασει η εποχη που θα ανπωλουμε το 1 προς 1 καθως ακουγονται προβλεψεις για 0.8 δολαρια για 1 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολη η αγορα παντως λεει για κατω απο 1 δολαριο το ευρω.

 

Φοβαμαι οτι θα φτασει η εποχη που θα ανπωλουμε το 1 προς 1 καθως ακουγονται προβλεψεις για 0.8 δολαρια για 1 ευρω

 

 

επειδή δεν έχω ενημερωθεί, τι έχει γίνει με την ισοτιμία? ανέβηκε το USD ή έπεσε το ευρώ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

επειδή δεν έχω ενημερωθεί, τι έχει γίνει με την ισοτιμία? ανέβηκε το USD ή έπεσε το ευρώ?

 

 

Link.png Site:

http://www.oanda.com/currency/historical-rates/

 

Αν βάλετε στο range 5 years, φαίνεται η διακύμανση στα τελευταία 5 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολη η αγορα παντως λεει για κατω απο 1 δολαριο το ευρω.

 

Φοβαμαι οτι θα φτασει η εποχη που θα ανπωλουμε το 1 προς 1 καθως ακουγονται προβλεψεις για 0.8 δολαρια για 1 ευρω

 

Παιδιά μην λέμε ότι θέλουμε...  B)  

 

Αν φτάσει το ευρώ κάτω από το δολάριο θα το νιώσεις στο πετσί σου και δεν θα το έχεις μάθει σίγουρα από το insomnia...

 

Αν μου έλεγες ότι το ευρώ θα σταθεροποιηθεί κοντά στο 1,15 θα συμφωνούσα λόγω των καιρών που περνάμε.

Να φιλτράρεις καλύτερα τις πηγές σου χωρίς να επηρεάζεσαι από δημαγωγικά άρθρα που θέλουν να προκαλέσουν φόβο και αβεβαιότητα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...