Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακή Αλληλεγγύη - Παγίδες, Απάτες


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο 11/2 που εκανα τη ψ.αλλ. σε καταστημα wind σημερα 3 μερες πριν την ληξη μπηκε στο site της Ψ.Α. ,Ηθελα να ρωτησω απο wind τι σας ειπαν για διακοπη του ιντερνετ σε αγορα ταμπλετ υπαρχει καποια ποινη;; διακοπτεται;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 640
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα,

Γνωρίζει κανείς τι αίτηση πρέπει να κάνω για να διακοπεί το φλασάκι της vodafon μετά την δωρεαν περίοδο; Υπάρχει κάποια χρέωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα θυμαται κανεις ποσα gb εδινε το φλασακι με το internet on the go η cosmote? 10 gb αμα δεν κανω λαθος? που μπορω να βελω ποσο υπολοιπο εχω απο αυτα τα 10 gb? γνωριζει καποιος?

 

ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανε κανεις αιτηση διακοπης προς wind? Ειχα παρει tablet + καρτα sim με data 5gb/μηνα απο public. Γινεται online διακοπη η πρεπει να παω σε καταστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

εμενα μου ηρθε ο πρωτελευταιος λογαριασμος απο cosmote και μου ηρθε να πληρωσω 4,60 χωρις να εχω ξεπερασει το οριο των mb πως γινεται αυτο???

 

αρχισαν τις πουστιες οπως αναμενοταν μου φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα στα παμπλικ κ ζητησα διακοπη. 5/12 μου ειπαν θα γινει αυτοματα. Εγω ειχα υπογραψει 5/2/2015. Ηρθε λογ/σμος σημερα 0,61€ απο wind. Για να δουμε που θα βγει ο επομενος τι θα μου πασσαρουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το χρησιμοποιησα ποτε. Μου εδιναν 12€/μηνα κ τωρα βλεπω στον τελευταιο λογ/σμο 9,80+ εκπτωση. Δεν βγαζω ακρη πραγματικα.

Μαυτο το σκεπτικο επρεπε να δωσω 1,20€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...