Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακή Αλληλεγγύη - Παγίδες, Απάτες


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Panther - Έγραψα πιο πάνω τι έκαναν.

 

- Από χθες το απόγευμα δεν μπορώ να συνδεθώ στην εφαρμογή του e-inclusion, μπορεί κάποιος άλλος;; Κάνω κλικ στο "δικαιούχος" και δεν φορτώνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 640
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Panther - Έγραψα πιο πάνω τι έκαναν.

 

- Από χθες το απόγευμα δεν μπορώ να συνδεθώ στην εφαρμογή του e-inclusion, μπορεί κάποιος άλλος;; Κάνω κλικ στο "δικαιούχος" και δεν φορτώνει τίποτα.

Ναι ουτε γω μπορώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα! παρελαβα σημερα το λαπτοπ που περιμενα (απο κωτσοβολο) αλλα εχει μια γρατζουνια στην οθονη..νταξει δεν ειναι και τεραστια, αλλα για να την παρατηρησω εγω, φαινεται...!
πηρα τηλεφωνο κ ο υπαλληλος "τα χασε". Μου λεει δεν ξερει, γτ δεν εχει ξανατυχει κατι τετοιο και δεν ξερει αν προβλεπεται αλλαγη, γιατι ειναι συγκεκριμενα, με το σειριακο αριθμο κλπ...και θα ρωτησει και θα με παρει αυριο...
εχετε καμια ιδεα/συμβουλη για το τι να κανω? εχει τυχει σε κανεναν και το αλλαξε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα! παρελαβα σημερα το λαπτοπ που περιμενα (απο κωτσοβολο) αλλα εχει μια γρατζουνια στην οθονη..νταξει δεν ειναι και τεραστια, αλλα για να την παρατηρησω εγω, φαινεται...!

πηρα τηλεφωνο κ ο υπαλληλος "τα χασε". Μου λεει δεν ξερει, γτ δεν εχει ξανατυχει κατι τετοιο και δεν ξερει αν προβλεπεται αλλαγη, γιατι ειναι συγκεκριμενα, με το σειριακο αριθμο κλπ...και θα ρωτησει και θα με παρει αυριο...

εχετε καμια ιδεα/συμβουλη για το τι να κανω? εχει τυχει σε κανεναν και το αλλαξε?

Νομίζω ότι είσαι άτυχη...είναι από τις ζημιές που είναι πολύ δύσκολο να αποδείξεις ότι δεν την έκανες εσύ! Μακάρι να στο αλλάξουν, αλλά το βλέπω πολύ δύσκολο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εγώ τώρα αποφάσισα να πάρω το ASUS κ μου λενε στα Public ότι δεν μπορούν πια να μου κάνουν broad band γιατι δεν έχουν στικάκια...Μόνο σταθερή τηλεφωνία μπορώ να κάνω με internet....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεσαι στικάκι, θα πάρεις μια  3G sim για να έχεις Ίντερνετ, βλακείες σου λένε. Πες τους ό,τι θες να σου δώσουν σιμ και όχι στικάκι.

 

Υ.Γ. Εκτός κι αν μιλάς για λαπτοπ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεσαι στικάκι, θα πάρεις μια  3G sim για να έχεις Ίντερνετ, βλακείες σου λένε. Πες τους ό,τι θες να σου δώσουν σιμ και όχι στικάκι.

 

Υ.Γ. Εκτός κι αν μιλάς για λαπτοπ :P

 

Όχι ρε για τάμπλετ μιλάω κ εγώ. Και τους το είπα ρε φίλε από το τηλέφωνο ότι δε θέλω εγώ στικάκι αλλά μόνο σιμ .Μια γκόμενα στα public περιστερίου μου λέει ότι είναι πακέτα αυτά από τη wind κ τους έχουν τελειώσει κ ένας άλλος από τα public κορυδαλλού, που μόλις ξαναπήρα τώρα τηλέφωνο, μου λέει ότι έχουν πρόβλημα με τη βάση δεδομένων κ συγκεκριμένα με τις αριθμοδοτήσεις και τώρα κανουν μόνο σύνδεση σταθερής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παει τα χαρτια εδω και 2 εβδομαδες στον γερμανο για το lg gpad και ακομη τιποτα.....ποσο καιρο κανουν περιπου?
Θα περασω μια βολτα απο δευτερα να τους κραξω λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα στη wind σημερα γιατι μου ηρθε δευτερη φορα λογαριασμος που ελεγε να πληρωσω 0,09€ και μου ειπαν να μη τους δινω σημασια.Και επι την ευκαιρια ρωτησα αν τελειωσουν τα mb αν θα συνεχιζω να χρεωνομαι και μου ειπε οχι με το που τελειωσουν τα mb σταματαει το ιντερνετ και οτι αν θέλεις και αλλα κανεις πακετο οπως τα καρτοκινητα


Με γεια Janet. Η θήκη δεν κάνει για το τάμπλετ μας όμως, είναι για όλα τα τάμπλετ παρόμοιου μεγέθους.

 

 

- Έχει καταφέρει κανείς να πάρει το HP Stream;;;

εμενα μια χαρα μου κανει :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τσέκαρε και άλλα καταστήματα, κοίτα και σε καταστήματα Wind. 

 

Πήρα τηλέφωνο σχεδόν σε όλα τα καταστήματα Public στην Αθήνα ...Σε άλλα εχουν ταμπλέτες άλλα όχι κάρτες σιμ και επομένως κάνουν λέει μόνο συνδέσεις σταθερής τηλεφωνίας και σε άλλα καταστήματα έχουν μεν κάρτες αλλά όχι το ASUS ...

χεχεχε

Τώρα περιμένω από Δευτέρα να δω τι θα γίνει επειδή μου είπαν θα φέρουν νέο εμπόρευμα...

 

Εχω παει τα χαρτια εδω και 2 εβδομαδες στον γερμανο για το lg gpad και ακομη τιποτα.....ποσο καιρο κανουν περιπου?

Θα περασω μια βολτα απο δευτερα να τους κραξω λιγο.

 

Έπρεπε να τα πας ΟΤΕ και να ρωτήσεις πότε θα έχουν το τάμπλετ εκεί...Πολλοί φίλοι από εδώ μέσα που πήγαν ΟΤΕ εξυπηρετήθηκαν αμέσως κ με 10 GB ιντερνετ...

Εγώ πρώτα παίρνω τηλέφωνο να δω αν υπάρχει το τάμπλετ στο κατάστημα και μπορώ να το πάρω αμέσως και μετά πηγαίνω στο κατάστημα...

εμενα μια χαρα μου κανει :-)

 Τι λέει το τάμπλετ ?

Ευχαριστημένη?Το χεις περίπου δυο μήνες σωστά?Εγώ το αποφάσισα τώρα τελικά. Χωρίς δωράκια θα το πάρω αλλά δε με νοιάζει

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλέφωνο σχεδόν σε όλα τα καταστήματα Public στην Αθήνα ...Σε άλλα εχουν ταμπλέτες άλλα όχι κάρτες σιμ και επομένως κάνουν λέει μόνο συνδέσεις σταθερής τηλεφωνίας και σε άλλα καταστήματα έχουν μεν κάρτες αλλά όχι το ASUS ...

χεχεχε

Τώρα περιμένω από Δευτέρα να δω τι θα γίνει επειδή μου είπαν θα φέρουν νέο εμπόρευμα...

 

 

Έπρεπε να τα πας ΟΤΕ και να ρωτήσεις πότε θα έχουν το τάμπλετ εκεί...Πολλοί φίλοι από εδώ μέσα που πήγαν ΟΤΕ εξυπηρετήθηκαν αμέσως κ με 10 GB ιντερνετ...

Εγώ πρώτα παίρνω τηλέφωνο να δω αν υπάρχει το τάμπλετ στο κατάστημα και μπορώ να το πάρω αμέσως και μετά πηγαίνω στο κατάστημα...

 Τι λέει το τάμπλετ ?

Ευχαριστημένη?Το χεις περίπου δυο μήνες σωστά?Εγώ το αποφάσισα τώρα τελικά. Χωρίς δωράκια θα το πάρω αλλά δε με νοιάζει

:)

Το εχω ερωτευτει απλα!!!!Δεν θα μπορουσα να βρω καλυτερο.Εκανα και ταξιδι καβαλα-αθηνα που διαρκει 9 ωρες και δεν τελειωσε καν ολοκληρη η μπαταρια!Και εχω και εφαρμογη κατεβασμενη που βλεπεις τηλεοραση και παλι μια χαρα!!!!Με το καλο και το δικο σουυυυυυ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...