Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακή Αλληλεγγύη - Παγίδες, Απάτες


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπρεπε να τα πας ΟΤΕ και να ρωτήσεις πότε θα έχουν το τάμπλετ εκεί...Πολλοί φίλοι από εδώ μέσα που πήγαν ΟΤΕ εξυπηρετήθηκαν αμέσως κ με 10 GB ιντερνετ...

Εγώ πρώτα παίρνω τηλέφωνο να δω αν υπάρχει το τάμπλετ στο κατάστημα και μπορώ να το πάρω αμέσως και μετά πηγαίνω στο κατάστημα...

 

 

Εκλεισε το υποκαταστημα ΟΤΕ στην πολη μου και αναγκαστικα πηγα Γερμανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 640
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια ερώτηση, μπορούμε με κάποιο τρόπο να πάρουμε γραπτά από την Wind ότι η διακοπή της σύνδεσης 5GB Mobile Broadband είναι δωρεάν; γιατί στο κατάστημα της περιοχής μου δεν ήξεραν καν, ενώ στον Κωτσόβολο που έκανα την αίτηση και πήρα την σύνδεση wind μου είπαν είναι δωρεάν, πως μπορώ να διασφαλίσω ότι όταν θελήσω να κάνω την διακοπή δεν θα με χρεώσουν στην wind

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Γνωρίζει κανείς τι γίνεται στην περίπτωση που η διεύθυνση του εκκαθαριστικού είναι διαφορετική απο αυτήν του κουπονιού; Πρέπει να αλλαχθεί; Και αν ναι, πως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι ειχατε απαφη με ΟΤΕ τι σας ειπαν για το stickaki, ειμαστε υποχρεωμένοι να το διατηρήσουμε ενα χρονο ή το κοβουμε τελος Οκτώβρη οπως στις υπόλοιπες εταιρείες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα mediamarkt λαρισσας για το Link.png Site: lenovo G50-45 στα 459.
Στην αρχη ο υπαλληλος μπερδευτηκε και μου ειπε τιμη 399 αλλα τελικα "βρηκε" ενα καρτελακι 459. Πριν λιγο χαζευα και βρηκαα Link.png Site: το ιδιο λαπτοπ στα 399 :
εχω κανει τα χαρτια αλλα μου ειπαν σε 20 μερες θα μπορω να το παρω και θα το πληρωσω τοτε. Τι να κανω αν δεν μου το δωσουν στα 399;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι απο Ν. Ηλείας. Έχω πάει και έχω κάνει την παραγγελία μου στο κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ στα Λεχαινά στης 5 Μαρτίου. Δεν έχω πάρει ακόμα τίποτα και μου λένε πως δεν έχουν το στικάκι. 

Τι να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι απο Ν. Ηλείας. Έχω πάει και έχω κάνει την παραγγελία μου στο κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ στα Λεχαινά στης 5 Μαρτίου. Δεν έχω πάρει ακόμα τίποτα και μου λένε πως δεν έχουν το στικάκι. 

Τι να κάνω;

Αν δεν έχει περάσει η παραγγελία σου ακόμα στο site του e-inclusion και σε βγάζει ότι είσαι δικαιούχος πήγαινε σε άλλο κατάστημα που να έχουν αυτό που θες να πάρεις σε στοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έφτασε Μάιος! Ο μισός χρόνος από το δωρεάν ίντερνετ έχει περάσει! Πηγαίνετε σε καταστήματα και πάρτε ό,τι έχουν διαθέσιμο, όλα παρόμοια είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έφτασε Μάιος! Ο μισός χρόνος από το δωρεάν ίντερνετ έχει περάσει! Πηγαίνετε σε καταστήματα και πάρτε ό,τι έχουν διαθέσιμο, όλα παρόμοια είναι!

 

Έχω πάρει σε όλα τα Public Αθηνών και ρωτάω για το ASUS fonepad 8. Μόνο στο Περιστέρι το έχουν αλλά εκεί λέει κάνουν μόνο σύνδεση σταθερής... :confused: Στα άλλα καταστήματα μου λένε ότι δε ξέρουν πότε θα ξανάρθει. Η υπάλληλος στο Περιστέρι μετά από λίγη επιμονή, μου είπε ότι θα μπορούσα να το παραγγείλω online από όποιο κατάστημα θέλω και να πάω να το πάρω ο ίδιος από κει. Αυτό έκανα κ ηρθε σήμερα το πρωί στο κατάστημα του Ζωγράφου. Αύριο πάω να το παραλαβώ με το κουπόνι. Τώρα τι θα μου πουν κ τι θα γίνει τελικά θα δούμε αύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν guys and girls πήγα εχτές μεσημεράκι τελικά , να μην έχει κ πολύ κόσμο. Ο τύπος που μου το έφερε δεν ήξερε τίποτα για το πως θα το πάρω με τη ψηφιακή αλληλεγγύη, μια άλλη που ρωτήσαμε μετά με ρώταγε κάτι τρελά αν είμαι όντως δικαιούχος αν το συγκεκριμένο προϊόν είναι μέσα σε αυτά που δίνουν δωρεάν κτλ. Με τα πολλά πήρε ένα τηλέφωνο κάπου ρώτησε κ μου είπε οκ. Έδωσα κουπόνι, ταυτότητα, εκκαθαριστικό, μου είπε ότι τώρα δε μπορώ να το πάρω με τίποτα γιατί θέλει διαδικασία οποτε δε μπορώ να περιμένω εκεί κ θα με πάρουν τηλέφωνο.Μου ρωτάει τι internet θέλω, λέω mobile τα 5 giga. Ρωτάω πότε θα είναι έτοιμο κ μου λέει ή το απόγευμα της ίδιας μέρα ή μάλλον την επόμενη.Η επομένη είναι σήμερα κ ακόμα δεν με πήραν τηλέφωνο.Οπότε περιμένω κ αύριο και με πάρουν δε με πάρουν παίρνω τηλέφωνο ή πάω από κει πάλι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δώστε λίγο info γιατί το topic είναι πλέον αρκετά μεγάλο και κάποια πράγματα ενώ έχουν απαντηθεί, δεν τα βρίσκεις εύκολα.

 

1). Σε κατάστηματα Γερμανός και ΟΤΕ παίζει διαθεσιμότητα στα 14άρια netbooks (αυτά τα 3 που είναι στα links και δεν αναφέρονται ως εξαντλημένα); Έχει περάσει πρόσφατα κανείς από τα εν λόγω καταστήματα να μου πει;

 

2). Έστω ότι βρίσκεις και παίρνεις ένα και τσιμπάς κι ένα στικάκι (Internet On The Go που το λένε αυτοί) . Ο ΟΤΕ τι πολιτική έχει σε αυτό; Από 31/10 και μετά σε αφήνει να την κάνεις αζημίως ή σε δεσμεύει για όλο το 12μηνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...