Προς το περιεχόμενο

Τι πουλήσατε και το μετανιώσατε..?


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περνούσε κόσμος και ντραπηκα να βάλω το χερι μου στον κάδο.

Δεν ήμουν ποτε οπαδός του magic και των αλλων card games, αλλά το μετανιωσα γιατί θα μπορούσα να τις πουλησω ή να τις χαρισω σε κάποιον που παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Εγω πουλησα σε ενα ξαδερφο μ το iMac μου και το μετανιωσα τωρα μαζευω χρηματα για ενα mac mini εξτρα πληκτρολογιο και ποντικι της Apple ασυρματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο iphone. Το περίμενα απο την Αμερική με το απλό ταχυδρομείο και μετρούσα τις μέρες, τις ώρες, τα λεπτά! Και μετά οι άπειρες ώρες για να το κάνω να λειτουργήσει στα ελληνικά δίκτυα. :P

 

Συμπασχω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πουλήσει ένα Motorola MotoMing a1200 και το μετάνιωσα την ίδια στιγμη.

Καταπληκτικό κινητό για την εποχή του.

MotorolaMINGA1200.jpg

Το εχω... Σε φωτογραφια σε ενα παλιο φυλλαδιο του γερμανου.2007 νομιζω.. Πολυ σπανιο κινητο και επισης ποτε δεν το ειδα live.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα workstation που έκανα μοντάζ

 

αποτελείται από :

Xeon W3520

Scythe Orochi cooler

MSI X58-GD65

12GB kingston hyperX blue DDR3 1600MHz

SSD intel X25-m 80GB

τροφοδοτικό corsair CX430M (brand new με εγγύηση)

dvd rw lg Sata

χωρίς κάρτα γραφικών (έβαλε ο αγοραστής μια που είχε), καθώς να του δώσω τις Quadro θα του πήγαινε ποιο ακριβά :P

Case Chieftec Aegis extreme workstation με υποστήριξη EATX + SSI EEB motherboard

Απόλυτα αθόρυβο

 

το έδωσα 480, ποιο πολύ μετάνιωσα για το case, γιατί για SSI Server-κουτί θες αρκετά λεφτά. Βάζεις όποιο dual socket motherboard θες.

Αν δεν μου το πληρώσει έγκαιρα, θα το πάρω πίσω. Είναι συνεργάτης που κάνουμε εργασίες γιαυτό του έδωσα λίγο περιθώριο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το zte blade την ιδια μερα πουτο πηρα γιατι ξενέρωσα για καποιο λογο,ουτε που θυμαμαι.και πηρα ενα μοτορολα milestone.

Μετα αργοτερα ξαναπήρα το blade μονο και μονο επειδη το πουλησα χωρις να το κρατησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πούλησα το πσ3 όταν πήρα πσ4 και το μετάνιωσα.

Μέχρι τώρα το πσ4 έχει μόνο 1 αποκλειστικό της προκοπής(Bloodborne) όλα τα άλλα είναι remasters η multiplatforms.

τουλάχιστον έχω το uncharted 4 για παρηγοριά.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι πριν 3 χρονια ειχα πουλησει το Rosco McQueen...υστερα απο ερευνα διαπιστωσα το λαθος μου αλλα ευτυχως το ιδιο κονσολαδικο το ξαναφερε μετα απο λιγο καιρο για καλη μου τυχη!!  :-)  :-)  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...