Προς το περιεχόμενο

Τι πουλήσατε και το μετανιώσατε..?


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πιθανοτητα να λέει αλήθεια δεν παιζει; να χαλασε όντως και να το πεταξε;

 

Eφόσον ο Donalhioy του το δάνεισε, όφειλε στην χειρότερη περίπτωση να τον ενημερώσει και να του το επιστρέψει όταν χάλασε. Μπορεί να είχε σκοπό να δημιουργήσει κειμήλιο! Απλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πούλησα, αλλά χάρισα το δαχτυλίδι αρραβώνων μου (το 1ο). Βρήκα τυχαία κάτι παλιές φωτογραφίες πρόσφατα και κατάλαβα πως δεν έπρεπε να το κάνω. Anyway, το επόμενο θα το κρατήσω :P

 

τόσο μικρή και ήδη έναν (αποτυχημένο) αρραβωνα;; :o

 

on topic ψιλομετανιωσα που πουλησα το mac mini μου για να φτιάξω το hackintosh... ok δε λεω πιο γρήγορο το καινούργιο αλλα άλλη φαση το γνησιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μετάνιωσα για τίποτα, δεν δένομαι συναισθηματικά με πράγματα.

 

Ότι πιο απελευθερωτικό.

Και δυστυχώς ότι πιο άγνωστο σε μένα

tumblr_inline_n57rgulNHK1speyuf.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τόσο μικρή και ήδη έναν (αποτυχημένο) αρραβωνα;; :o

 

on topic ψιλομετανιωσα που πουλησα το mac mini μου για να φτιάξω το hackintosh... ok δε λεω πιο γρήγορο το καινούργιο αλλα άλλη φαση το γνησιο...

 

Αυτό έγινε πριν από... 6 χρόνια :P

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο iphone. Το περίμενα απο την Αμερική με το απλό ταχυδρομείο και μετρούσα τις μέρες, τις ώρες, τα λεπτά! Και μετά οι άπειρες ώρες για να το κάνω να λειτουργήσει στα ελληνικά δίκτυα.   :P

 

Επίσης πέταξα τη συλλογή μου με περιοδικά όπως "Περιπέτεια, Μπλεκ, κλπ"... (τι σας το λέω τώρα αυτό αφού οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν θα τα ξέρετε μιας και γεννηθήκατε αφού σταματησε η κυκλοφορία τους...)  :ph34r:

Μην εισαι και τοσο σιγουρος γι αυτο !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι-σκέφτομαι, και δεν μου 'ρχεται κάτι, μιας και οι λόγοι ήταν -και ακόμη κρίνονται- "legit", για την δεδομένη χρονική στιγμή που έγινε η χ-ψ πώληση...

 

Για περιπτώσεις του στυλ "πούλησα το Χ για να το αντικαταστήσω με το Ψ και το μετάνιωσα γιατί το Ψ βγήκε μάπα" κλπ, η λάθος απόφαση προσάπτεται στην επιλογή της νέας αγοράς, όχι στην πώληση του προηγούμενου... διότι για να φτάσεις να θέλεις να το αντικαταστήσεις, σημαίνει ότι δεν κάλυπτε πλέον τις όποιες -περί ορέξεως- ανάγκες, so.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι κάρτες yugioh ή κάτι παρόμοιο. Κάποτε είχα πετύχει ψυχή που έδινε όσο όσο και εγω τις είχα ξεφορτωθεί για ψίχουλα.

 

γατοκοριτσο;;; εισαι δικια μας;;;;; 

 

κι εγω την πατησα ετσι μια φορα. εδωσα καρτα yu gi oh για μαλακιες και μετα ειδα οτι κοστιζε αρκετα και οτι ειναι συλλεκτικη και δεν εχει ξαναβγει απο τοτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι-σκέφτομαι, και δεν μου 'ρχεται κάτι, μιας και οι λόγοι ήταν -και ακόμη κρίνονται- "legit", για την δεδομένη χρονική στιγμή που έγινε η χ-ψ πώληση...

 

Για περιπτώσεις του στυλ "πούλησα το Χ για να το αντικαταστήσω με το Ψ και το μετάνιωσα γιατί το Ψ βγήκε μάπα" κλπ, η λάθος απόφαση προσάπτεται στην επιλογή της νέας αγοράς, όχι στην πώληση του προηγούμενου... διότι για να φτάσεις να θέλεις να το αντικαταστήσεις, σημαίνει ότι δεν κάλυπτε πλέον τις όποιες -περί ορέξεως- ανάγκες, so.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Πάτρα μπήκε πρόσφατα σε μπεμπέ αυτό το μοτέρ γι αυτό και είπα μήπως! :)

ναι υπάρχουν,σε λίγο καιρό θα κυκλοφορεί και με 2JG(supra) e36 απ΄ όσο ξέρω  :-D

όχι δεν μπήκε σε bmw το sr20  :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν το πούλησα, αλλά χάρισα το δαχτυλίδι αρραβώνων μου (το 1ο). Βρήκα τυχαία κάτι παλιές φωτογραφίες πρόσφατα και κατάλαβα πως δεν έπρεπε να το κάνω. Anyway, το επόμενο θα το κρατήσω :P

κανονισε να δω το προστατη αλλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...