Προς το περιεχόμενο

Τι πουλήσατε και το μετανιώσατε..?


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πιο προσφατο.. Τηλεκατευθυνομενο αεροπλανακι.. art tech cessna.. απλο για να μαθεις, ευχριστο κλπ.. Το εδωσα μιας και δεν ασχοληθηκα ποτε με "αερα", δεν με τραβαγε... μονο με αυτοκινητακια στο "εδαφος" (off road, drift). Αμ κοιτα να δεις μετα που επεσε στα χερια μου ενα drone (hubsan x4) και το εχω λιωσει στις πτησεις και παω και για μεγαλυτερο να μαθω να τραβαω πλανα για να μπορω να πεταω και της δουλειας το drone που θα αγοραστει για αεροφωτογραφιες! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XR και motard θα πέσει φωτιά να μας κάψει. Καλύτερα που το δώσες

μπαααα έχουν τα ξαδέρφια μου ένα motard και ένα για εντρουραδες και μπορώ να πω πως με το motard βγάζεις πιο πολλά γούστα.Μπορεί να φταίει που τα πείρα και τα δύο σε δρόμο :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια κασσέτα pokemon crystal που την αντάλλαξα με οικ. φίλη για το Batman ,ακόμα κλαίω...

 

Κάρτες συλλεκτικές yugi-oh που φύγανε για ένα κομμάτι ψωμί ,ούτε και εγώ ήξερα την συλλεκτική τους αξία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράπτωμα εφηβικής ηλικίας: Πούλησα βινύλια bee gees και άλλα disco 70ς των γονιών μου, γιατί ντρεπόμουν να είναι ανάμικτα με τους δικούς μου "γαμάτους" δίσκους :-D   Εννοείται για πενταροδεκάρες μου τα πήρανε στο μοναστηράκι, και θα τα πούλησαν χρυσά μόλις ξανάγινε cool το βινύλιο και τα κιτς εξώφυλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...