Προς το περιεχόμενο

Τι πουλήσατε και το μετανιώσατε..?


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα δίπορτο μαύρο αυτόματο BMW e30 320 Facelift "88 μοντέλο ή 89 δεν θυμάμαι για διακόσια ευρώ.

Χαμηλωμένο με borbet ζάντες,διπλό μπουρί για εξάτμιση,Sport τιμόνι,ηλιοροφή.

Στα τελευταία είχε λίγο τα χάλια του.Αλλά με ένα 1500-2000 θα το ξαναέκανα τζι-τζι.

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ.Ήδη στην Γερμανία άρχισαν να τα κυνηγάνε και να παίρνουν αξία.

Φτιάξτο ρε και άστο στο γκαραζ.

Μάγκες πολύ το μετάνιωσα που το έδωσα.

79ef2e-1428529188.jpg

200 ευρω. Ευτυχώς που δεν του έδωσες και λεφτα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίλιτρα δεν ήταν αυτά; αν ναι δεν ήταν μόνο τα 2 χιλιάρικα για το σενιάρισμα αλλά και τα τέλη που θα σε τσεκούρωναν.

ωραία αμάξια όμως.

νταξ οπελ μαντα δεν ηταν ,αλλα ωραια κι αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 πλαστες ειχα δωσει σε εναν, για ενα ipod nano..Το φοβερο ειναι οτι το ηξερε οτι ηταν πλαστες..Καποιες κανονικες που εχω, δεν τις εχω δωσει..Τις εχω στο παταρι, αλλα δεν προκειται να κανω το ιδιο λαθος με το Game Boy..

 

 

 

I feel you bro..Το μεγαλυτερο λαθος ηταν που τις εδωσα τις κασετες αυτες..Μου χαρησε ενας φιλος την Ruby πριν λιγο καιρο επειδη του εκανα μια εξυπηρετηση, οποτε εστρωσα λιγακι :P

 

αν θες μπορω να σου κανω αξιολογηση για το ποσο κοστιζουν σημερα αν σε ενδιαφερει. θα μπορουσα να σου εξηγησω πως γινεται βεβαια αλλα παιζουν πολλοι παραγοντες ρολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του ραβεις και το διαφορικο και εισαι κομπλε

αν και δέν έχω πισωκούνα  :-D είχα βρεθεί μπροστά σε κουβέντα που ήθελε ενα παλικάρι lsd σε silvia s13

Ερώτηση:μάστορα θέλω lsd

απάντηση μάστορα: Argon lsd  :P

 

Για εμένα δεν είναι και ότι καλύτερο,"φθηνή" λύση ναί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μετανοιωσα που πουλησα το 207 μου. Ειχα περασει πολλα με αυτα το αμαξι...καγκουροκαταστασεις με κοντρακηδες, στροφοδιαδρομες την απολυτη απογοητευση οταν εσπασα πιστονι...

Ακομα το σκεφτομαι και το εχω σκυλομετανοιωσει :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα nokia asha 306 που πούλησα στο γυμνάσιο και τελικά μου λείπει μερικές στιγμές όταν δεν χωράει πουθενά η παντόφλα που έχω τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετανιωσα που χα δωσει το 2008 το νοκια ν93  Golf edition    .το χα παρει σε μια καλη τιμη σαν καινουριο απο ebay,   αλλα ηθελα να το δωσω μετα για να παω σε ενα αλλο μοντελο.αυτο το σμαρτφοουν για την εποχη του ηταν ολα τα λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίλιτρα δεν ήταν αυτά; αν ναι δεν ήταν μόνο τα 2 χιλιάρικα για το σενιάρισμα αλλά και τα τέλη που θα σε τσεκούρωναν.

ωραία αμάξια όμως.

νταξ οπελ μαντα δεν ηταν ,αλλα ωραια κι αυτά.

 

 

Από 1600 ξεκινούσαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200 ευρω. Ευτυχώς που δεν του έδωσες και λεφτα...

Άσε,εκείνη την στιγμή δεν το σκεφτόμουν καθόλου.Όσο όσο για να φύγει για να έπαιρνα άλλο.

Γείτονάς μου γερμανός ήταν.Και το κουφό μου το ξεπλήρωσε σε 2 δόσεις.Ήταν άνεργος.Δεν είχε λεφτά,ήθελε και BMW.

Στα χέρια του το αμάξι καταστράφηκε ολοκληρωτικά και το πούλησε για ανταλλακτικά :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα δίπορτο μαύρο αυτόματο BMW e30 320 Facelift "88 μοντέλο ή 89 δεν θυμάμαι για διακόσια ευρώ.

Χαμηλωμένο με borbet ζάντες,διπλό μπουρί για εξάτμιση,Sport τιμόνι,ηλιοροφή.

Στα τελευταία είχε λίγο τα χάλια του.Αλλά με ένα 1500-2000 θα το ξαναέκανα τζι-τζι.

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ.Ήδη στην Γερμανία άρχισαν να τα κυνηγάνε και να παίρνουν αξία.

Φτιάξτο ρε και άστο στο γκαραζ.

Μάγκες πολύ το μετάνιωσα που το έδωσα.

79ef2e-1428529188.jpg

 

ρε είσαι με τα καλα σου εδωσες 200 ευρω αυτο το μωρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασε ήδη μια 11ετία που το έδωσα.Τότε ήταν ήδη σούπα αυτά τα αμάξια στο γερμανιστάν και δεν τα υπολογίζανε.

Τώρα άλλαξαν οι καταστάσεις και μερικοί τα κρατάνε για αντίκες.

Που να το ήξερα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πούλησα αλλά χάρισα ένα μικρό πακετάκι κάρτες pokemon (με αρκετά holo), της εποχής red/blue.

 

Επίσης πριν 2 χρόνια είδα σε κάδο ανακύκλωσης μια τεράστια σακούλα jumbo με κάρτες magic...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...