Προς το περιεχόμενο

Τι πουλήσατε και το μετανιώσατε..?


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ήρθε φλασιά. Είχα και κάτι παλιές κάρτες (που δεν χρησιμοποίησα ποτέ γιατί δεν ασχολήθηκα ποτέ) από φουλ set Magic the gathering Urza saga. Πλέον το φουλ σετ κοστίζει μια μικρή περιουσία και αυτό το σετ το είχα κάνει δώρο σε κάποιον τότε που έπαιζε. Μπορώ να πω ότι ούτε για τον εαυτό μου αλλά ούτε και για γκόμενα έχω κάνει ποτέ τόσο ακριβό δώρο :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την γυναίκα μου. Αλλά έπρεπε.Οικονομικές δυσκολίες βλέπεις.

 

Αχαχαχαχαχ!!! :D

Έλιωσα στο γέλιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια κασσέτα pokemon crystal που την αντάλλαξα με οικ. φίλη για το Batman ,ακόμα κλαίω...

 

Κάρτες συλλεκτικές yugi-oh που φύγανε για ένα κομμάτι ψωμί ,ούτε και εγώ ήξερα την συλλεκτική τους αξία...

 

πραγματικα συλλεκτικες δυσκολα να ειχες εκτος κι αν τις ειχες αγορασει ως συλλεκτικες. οι καρτες που κοστιζουν 1000+ ευρω ειναι συνηθως prize tournament cards η αρχαιες γιαπωνεζικες. απο αλλες παλιες συνηθως κυμενονται στο 10ευρω αναλογως με τα ποσα reprints εχουν φαει. καρτες των 100 ευρω ειναι οι πολυ καινουργιες μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλησα φυκια μια φορα για μεταξωτες κορδελες αλλα μου ηταν αχρηστες,καλυτερα ημουν με τα φυκια..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα το παω λιγο αναποδα.. επαιζα lineage και εδωσα zaken antharas earrings για το nokia n90 600ευρω κινητο τοτες ολοκαινουργιο για δυο αντικείμενα σε free prive server ο αλλος το έκλαιγε..

 

αυτος σίγουρα το μετανιωσε :P

Επεξ/σία από sofiathereal
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kinda off topic μιας και είναι από την απέναντη πλευρά

 

(ακόμα πρέπει να κλαίει ένας που έδωσε 1100€ για να μου αγοράσει μία spectral tiger σε auction στο ebay για τα αντικείμενα που είχε το κουτί του shadowmorne) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ρε πόνεσα λίγο :P και εγώ δεν θέλω να φανταστώ την μέρα που θα δώσουμε το Kia Clarus '96 μπορεί να καίει τα έντερά του αλλά υπάρχει μια δυνατή ιστορία σε αυτό το αμάξι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα συλλεκτικες δυσκολα να ειχες εκτος κι αν τις ειχες αγορασει ως συλλεκτικες. οι καρτες που κοστιζουν 1000+ ευρω ειναι συνηθως prize tournament cards η αρχαιες γιαπωνεζικες. απο αλλες παλιες συνηθως κυμενονται στο 10ευρω αναλογως με τα ποσα reprints εχουν φαει. καρτες των 100 ευρω ειναι οι πολυ καινουργιες μονο.

 

όντως αλλά ήταν κάρτες των 10ε  η 1 και δόθηκαν σε ένα πρωην φίλο μου μανιακό με το Yugi-Oh για σχετικά απλές κάρτες ,εγώ απλά είχα πάρει κάποια packs για να παίζω με αυτόν για την πλάκα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως αλλά ήταν κάρτες των 10ε  η 1 και δόθηκαν σε ένα πρωην φίλο μου μανιακό με το Yugi-Oh για σχετικά απλές κάρτες ,εγώ απλά είχα πάρει κάποια packs για να παίζω με αυτόν για την πλάκα μου...

 

ε καλα τετοια σκηνικα παιζουν πολυ συχνα. πρεπει να εισαι πολυ καλα πληροφορημενος για να μην την πατησεις ετσι. βεβαια εχω βρεθει και πολλες φορες στην αντιπερα οχθη που ανταλαξα καρτες συνολικης αξιας 3 ευρω για καρτα 25 ευρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα τετοια σκηνικα παιζουν πολυ συχνα. πρεπει να εισαι πολυ καλα πληροφορημενος για να μην την πατησεις ετσι. βεβαια εχω βρεθει και πολλες φορες στην αντιπερα οχθη που ανταλαξα καρτες συνολικης αξιας 3 ευρω για καρτα 25 ευρω :P

50 πλαστες ειχα δωσει σε εναν, για ενα ipod nano..Το φοβερο ειναι οτι το ηξερε οτι ηταν πλαστες..Καποιες κανονικες που εχω, δεν τις εχω δωσει..Τις εχω στο παταρι, αλλα δεν προκειται να κανω το ιδιο λαθος με το Game Boy..

 

 

Pokemon...Sapphire....Ακόμα ξυπνάω τα βράδια από τις τύψεις  :mellow:

 

I feel you bro..Το μεγαλυτερο λαθος ηταν που τις εδωσα τις κασετες αυτες..Μου χαρησε ενας φιλος την Ruby πριν λιγο καιρο επειδη του εκανα μια εξυπηρετηση, οποτε εστρωσα λιγακι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα δίπορτο μαύρο αυτόματο BMW e30 320 Facelift "88 μοντέλο ή 89 δεν θυμάμαι για διακόσια ευρώ.

Χαμηλωμένο με borbet ζάντες,διπλό μπουρί για εξάτμιση,Sport τιμόνι,ηλιοροφή.

Στα τελευταία είχε λίγο τα χάλια του.Αλλά με ένα 1500-2000 θα το ξαναέκανα τζι-τζι.

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ.Ήδη στην Γερμανία άρχισαν να τα κυνηγάνε και να παίρνουν αξία.

Φτιάξτο ρε και άστο στο γκαραζ.

Μάγκες πολύ το μετάνιωσα που το έδωσα.

79ef2e-1428529188.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...