Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω το tracking που σου στέλνουν ποτέ δεν δουλεύει! Θα σου στείλει άλλο η DHL με mail. Έτσι θυμάμαι είχε γίνει και σε εμένα!

Δουλευει μια χαρα. Απο ενα site zeleris μου εστειλαν email με το link για το tracking και λειτουργουσε μια χαρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 750
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για θεσσαλονίκη πόσο καιρό σε έκανε περίπου? λέω να δοκιμάσω 2-3 για μένα και την φίλη μου μιας και έχει τον κωδικό με τα free μεταφορικά αυτήν την περίοδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα παρηγγειλα κ εγω! :) ηθελε κ η ξαδερφη μου κ πηραμε απο το αμερικανικο shop μιας που δν υπηρχαν στο ευρωπαικο.. 23€ η καθε μια μας βγηκε και χτες μου στειλαν mail με το tracking number

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για θεσσαλονίκη πόσο καιρό σε έκανε περίπου? λέω να δοκιμάσω 2-3 για μένα και την φίλη μου μιας και έχει τον κωδικό με τα free μεταφορικά αυτήν την περίοδο

Πεμπτη 4/6 εκανα παραγγελια. Την επομενη (παρασκευη) εφυγαν.

Δευτερα 8/6 στις 4 το μεσημερι τα ειχα.

 

Τελικα παρηγγειλα κ εγω! :) ηθελε κ η ξαδερφη μου κ πηραμε απο το αμερικανικο shop μιας που δν υπηρχαν στο ευρωπαικο.. 23€ η καθε μια μας βγηκε και χτες μου στειλαν mail με το tracking number

Μεγεια! Πλιζ βαλε φωτο οταν ερθουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλευει μια χαρα. Απο ενα site zeleris μου εστειλαν email με το link για το tracking και λειτουργουσε μια χαρα!

Ναι στην αρχή σου στέλουν ενα dhl tracking που δεν δουλέυει. Μετά συνήθως σου στέλνουν από το zeleris που δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω! Ναι θα βαλω φωτο, τα δικα μου ειναι αυτα που χα δει στη φιλη μου οποτε ξερω οτι θα μ αρεσουν! Αλλα κ αυτα που πηρε η ξαδερφη μου πρεπει να ναι πολυ ωραια..

 

Εμας βεβαια θ αργησουν επειδη ειναι απο αμερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω! Ναι θα βαλω φωτο, τα δικα μου ειναι αυτα που χα δει στη φιλη μου οποτε ξερω οτι θα μ αρεσουν! Αλλα κ αυτα που πηρε η ξαδερφη μου πρεπει να ναι πολυ ωραια..

 

Εμας βεβαια θ αργησουν επειδη ειναι απο αμερικη

Αφου ειναι απο αμερικη δεν θα εχει και παραπανω μεταφορικα?? Πως πηρες απο αμερικη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έστειλα και 2 email και δεν απαντάνε.... Χτες τα έστειλα και τα δυο λέτε να έχουμε πρόβλημα;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Κάνουν 2 μέρες να απαντήσουν (σε εμένα 2 μερες έκαναν παντως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ρωταω για τον φακο αλλα για τον σκελετο!!!

εστω με ποιο γυαλι ειναι ολοιδια?

 

 

 Ο σκελετός είπαμε είναι μέτριας ποιότητας. Δεν το λες και άθλιας όμως είναι των πάγκων. Υπάρχουν με μεταλλικό μεντεσέ και πλαστικό. Πάντως και το πλαστικό τους δεν είναι κακής ποιότητας, ακόμα και τα ματ είναι αρκετά καλά! Εξάλλου 30€ με polaroid φακό είναι τι άλλο θες? 

 

με παρεξηγησες! ξερω οτι σε αυτο το ποσο δε θα παρω κατι σουπερ ντουπερ. δε ρωταω για την ποιοτητα.

το ερωτημα μου ειναι για το μεγεθος κυριως(ποσο μεγαλα/μικρα ειναι) και ποσο τετραγωνισμενοι ειναι οι φακοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μου ήρθαν μέσα σε δύο μέρες! Ιδού τα FUSION EMERALD και FUSION DAYLIGHT.

 

ΥΓ.: Εμένα tracking code δεν μου έστειλαν ποτέ. Μου ήρθε ένα mail από το zeleris αλλά μου έλεγε μόνο ότι επεξεργάζονταν την παραγγελία μου. Τα γυαλιά όμως ήρθανε οπότε no worries.  ^_^

 

YΓ2: Το σήμα στους βραχίονες φαίνεται να είναι στο εσωτερικό του εξωτερικού του βραχίονα (μόνο έτσι μπορώ να το περιγράψω) και όχι τυπωμένο. Ελπίζω να το καταλαβαίνετε από τις φωτογραφίες. Αν παρόλα αυτά φύγει με το νερό θα σας ενημερώσω.

post-346670-0-07047100-1434118705_thumb.jpg

post-346670-0-09403500-1434118729_thumb.jpg

post-346670-0-21685800-1434118741_thumb.jpg

post-346670-0-67610100-1434118750_thumb.jpg

post-346670-0-08946800-1434118760_thumb.jpg

post-346670-0-12042000-1434118773_thumb.jpg

post-346670-0-31400600-1434118886_thumb.jpg

post-346670-0-35283200-1434118900_thumb.jpg

post-346670-0-21113000-1434118913_thumb.jpg

post-346670-0-45425500-1434118928_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...