Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, μου ήρθαν μέσα σε δύο μέρες! Ιδού τα FUSION EMERALD και FUSION DAYLIGHT.

 

ΥΓ.: Εμένα tracking code δεν μου έστειλαν ποτέ. Μου ήρθε ένα mail από το zeleris αλλά μου έλεγε μόνο ότι επεξεργάζονταν την παραγγελία μου. Τα γυαλιά όμως ήρθανε οπότε no worries.  ^_^

που τα έχει αυτά και δεν τα βλέπω στο site τους? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 750
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά, μου ήρθαν μέσα σε δύο μέρες! Ιδού τα FUSION EMERALD και FUSION DAYLIGHT.

 

ΥΓ.: Εμένα tracking code δεν μου έστειλαν ποτέ. Μου ήρθε ένα mail από το zeleris αλλά μου έλεγε μόνο ότι επεξεργάζονταν την παραγγελία μου. Τα γυαλιά όμως ήρθανε οπότε no worries.  ^_^

 

YΓ2: Το σήμα στους βραχίονες φαίνεται να είναι στο εσωτερικό του εξωτερικού του βραχίονα (μόνο έτσι μπορώ να το περιγράψω) και όχι τυπωμένο. Ελπίζω να το καταλαβαίνετε από τις φωτογραφίες. Αν παρόλα αυτά φύγει με το νερό θα σας ενημερώσω.

πολυ ομορφα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ.: Εμένα tracking code δεν μου έστειλαν ποτέ. Μου ήρθε ένα mail από το zeleris αλλά μου έλεγε μόνο ότι επεξεργάζονταν την παραγγελία μου. Τα γυαλιά όμως ήρθανε οπότε no worries.  ^_^

 

Και μένα το ίδιο. Την παραγγελία την έκανα Τετάρτη μεσημέρι και μέχρι στιγμής μου έχεις έρθει μόνο το μαιλ που λες. Βέβαια εγώ ακόμα περιμένω να έρθουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια φαση τα fusion αν δν ειχα παρει απο αμερικη τα αλλα, θα τα προτιμουσα.

 

το δικο μου tracking number λεει "Your item departed our USPS facility in LOS ANGELES, CA 90009 on June 12, 2015 at 1:32 am. The item is currently in transit to the destination."

 

Φανταζομαι εννοει οτι ερχεται ευρωπη σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 H DHL είναι κούριερ, ακόμα και αν δεν έχει γραφείο θα βγει δρομολόγιο για να σου φέρουν το δέμα σου, απλά αντί για 24 ώρες, μάλλον θα κάνει παραπάνω.

 

Στην τελική, πάρ τους τηλέφωνο +30 210 9890000 και πες, είμαι δω, αν παραγγείλω κάτι θα το φέρετε; Για να χεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αθηνα τοσο κανουν σε εσενα μπορει κανει λιγο παραπανω. οτι πληρωσεις θα το πληρωσεις οταν κανεις την παραγγελια δε θα ζητησουν τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα δε θα παιρνα αν δε μοιραζομασταν τα εξοδα!! Τωρα τα 23€ που μου βγηκαν ειναι μια χαρα

 

Με paypal πληρωσα.

 

Ηρθαν απο Αμερική? ολα καλα?

 

μπηκα κι εγω στο αμερικανικο e-shop και μου εβγαλε μεταφορικα 7,21 $! τρελο! βεβαια απ' οτι βλεπω, οσο πιο πολλα ζευαγρια παιρνεις τοσο περισσοτερα τα μεταφορικα.

 

Πληρωσες με ευρω, σωστά? Υπηρξε κανενα θεμα στη μετατροπη απο ευρω σε δολλαρια? Σε χρεωσε τιποτα παραπανω το paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...