Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω παντως που δοκιμασα εναν φακο σκουρο με καθρεφτη, ηταν Γ.Τ.Π. !!! Τον ειχε μονο 2 βδομαδες το παιδι και μου ειπε και αυτος οτι ειναι μονο για παραλια..

Που τα δοκίμασες? άμα τα δοκίμασες σε εσωτερικό χώρο με μικρή φωτεινότητα, ναι δεν βλέπεις την τύφλα σου! αλλά και τι να το κάνεις? θα μπαίνεις σε μαγαζιά με τα γυαλιά στα μάτια? mafia κ ετσι? :P

 

Προσωπικά με έχουν βολέψει στο άπειρο! Πανάλαφρα και σωστή φωτεινότητα και το λέω εγώ που έχω σοβαρό θέμα με τα μάτια και τον ήλιο.. Έχω σκελετό carbon black με φακούς chrome one... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου σε ποια σελιδα μπήκες;;;

http://hawkers.co/ 

 

ειναι το αμερικανικο site ;)

Το tracking ειχε μεινει στις 12/6 αλλα εμενα σημερα μου ηρθαααααν :D

 

Ειναι πολυ ωραια οπως αναμενοταν, ηρθαν μεσα σε πορτοκαλι κουτια και πανινες θηκες

<p> :)</p>

<p><br />

</p>

Καλοφορετα!!

 

Ποσες μερες εκανα να σου ερθουν απο Αμερικη?

Επαιξαν τιποτα χρεωσεις στη μετατροπη δολλαριων σε ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9/6 ειχα παραγγειλει και 22 ηρθαν.

Επαιξε διαφορα 2€ στη μετατροπη, το οποιο βαση εμπειριας :P ειχα προϋπολογισει

 

Ευχαριστω!

 

Παντως τα γυαλια δεχονται πολεμο απο ελληναραδες γνωστους οπτικους που βεβαια δε τους αρεσει η ιδεα ν αγοραζουμε γυαλια απ εξω. Οταν μαλιστα αρκετοι απο αυτους φερνουν no name γυαλια και τα πουλανε με κανα 50ρικο ως low budget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται τι κουπονια εχεις & αν θα μοιραστεις τα μεταφορικα. Εμεις πηραμε δυο ζευγαρια κ πληρωσαμε 23€ η καθεμια τιποτα δηλαδη.

Παντως απ ο,τι ειδα αυτα που πηραμε εξαντληθηκαν και πια ευρωπη και αμερικη εχουν σχεδον ιδια μοντελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι ειπε ο φιλος απο πανω .παρελαβα σημερα.ε

ιναι σχετικα ''στενα'' ,ο σκελετος απιστευτα φτηνο πλαστικο ,οι φακοι πολυ ξεκουραστοι και φυσικοι .για 25 ευρω που εδωσα για τα τα Carbon black -dark one και για την πολυ γρηγορη παραδοση (3 μερες) δεν το μετανιωσα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεει τις διαστασεις στο site. Απο κει και περα, κρινει ο καθενας με τα γυαλια ηλιου που ηδη εχει.

 

Νορμαλ σε μεγαθος θα τα ελεγα, οπως το δικο μου κεφαλι :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...