Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, 3 μήνες μετά και ο φακός έχει γεμίσει στίγματα και το αποκορύφωμα, έχει γεμίσει γραντζουνιές γιατί η μάνα μου, τα έβαλε σε ένα μπολ με κομπολογια και τα σκατωσε.

Έχω στείλει μνμ στο hawkers μήπως έχουν σκέτους φακούς, γιατί βλέπω πως δεν υπάρχει πλέον το frozen Grey Chrome one, αλλά δεν έχουν απαντήσει.

Έχει στείλει κάνεις μνμ να μου πει πόσες μέρες κάνουν να απαντήσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή πρόσφατα επικοινώνησα μαζί τους μου απάντησαν και τις 2 φόρές κάπου στη1 το μεσημέρι.

Τα γυαλιά που είχα αγοράσει έσπασαν στο πάνω μέρος του σκελετού ακριβώς στην μέση του φακού. Δεν μου είχαν πέσει ποτέ τα γυαλιά. Οπότε είπα να δοκιμάσω να τους στείλω mail. Μου απάντησαν και μου ζήτησαν κάποια στοιχεία ακόμα και στο επόμενο mail μου είπαν ότι θα μου τα αντικαταστήσουν και θα τα στείλουν με δικά τους έξοδα αποστολής. Και την ίδια μέρα μου έστειλαν το νέο ζευγάρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τόσο φτηνά που είναι απλά ανοιγεις κάδο..

Α μήπως έχει πάρει κανείς carey στιλ να μας δώσει καμία φώτο;

το σκέφτηκα για κάδο αλλά είπα να κάνω μια δοκιμή πρώτα με την εξυπηρέτηση πελατών.

Έχω ποσταρει φώτο των γυαλιών σε προηγούμενες σελίδες.

(σορυ που δε μπορώ να δώσω το λινκ αλλά γράφω από κινητό)

Λοιπόν επειδή πρόσφατα επικοινώνησα μαζί τους μου απάντησαν και τις 2 φόρές κάπου στη1 το μεσημέρι.

Τα γυαλιά που είχα αγοράσει έσπασαν στο πάνω μέρος του σκελετού ακριβώς στην μέση του φακού. Δεν μου είχαν πέσει ποτέ τα γυαλιά. Οπότε είπα να δοκιμάσω να τους στείλω mail. Μου απάντησαν και μου ζήτησαν κάποια στοιχεία ακόμα και στο επόμενο mail μου είπαν ότι θα μου τα αντικαταστήσουν και θα τα στείλουν με δικά τους έξοδα αποστολής. Και την ίδια μέρα μου έστειλαν το νέο ζευγάρι.

Την ίδια μέρα σου απάντησαν; Αν όχι, μετά από πόσες;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, η ποιότητα του φακού αξίζει ή είναι ανάλογη των superdry που είναι για πέταμα.....;

 

Απ ότι είχε πει ενα παιδί εδώ, τα είδε οπτικός και είπε ότι ο φακός είναι καλός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, η ποιότητα του φακού αξίζει ή είναι ανάλογη των superdry που είναι για πέταμα.....;

ο φακός ειναι πολωτικός ζελατίνα δε ..

για 25 € ειναι οκ αλλα ως εκει 

αν σου περισέυουν παρε κατι καλύτερο αν εισαι σαν και εμενα π δεν τα προσέχεις και αδιαφορείς να τα βάζεις σε θηκες κτλ παρτα με τα 1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/3419836/Breo-Two-Tone-Mirror-B-AP-TTN985.html

40-43 ευρω!εχω δει καποιους να τα φορανε!και την εχω ακουστα ως μαρκα!να τα προτιμησω σε σχεση με τα hackers?προκειμενου να γλυτωσω την αναμονη?πως σας φαινεται σαν σχεδιο/φακος/σκελετος?εχει κανεις ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καλά φαίνονται αλλά τα hawkers ειναι πιο φθηνά έχουν πολυ καλο φακό αλλά φτηνό σκελετό και σημερα όπως έγραψα και πιο πάνω έχουν προσφορές όποτε ορμά για hawkers ;)</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση τους (μετά από 25 ώρες απάντησαν)

Greetings,

 

We regret to hear that you have had issues with our product.

 

If you wish, we can offer you a discount worth the amount of your damaged model, it means, you will only pay the shipping cost (XX€) plus the difference of price with the actual price (where it exists).

 

Do you agree?

 

We await your response,

 

Hawkers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...