Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Φιλε μπορεις να δοκιμάσεις τον τροπο request money που αναφέρεται στο forum. Με μια γρήγορη μάτια υπάρχουν και στο eBay αλλά τα μεταφορικά ειναι πολλα από κάποιους πωλητές και δεν θα τους εμπιστευομουν όταν υπάρχει το official shop. Τέλος υπάρχει και ενα μαγαζί νομίζω tattoofassion λέγεται από Ελλάδα που τα πουλάει και έχει και αντικαταβολή αλλά ειναι πιο ακριβό από το hawkers.com ελπίζω να σε κάλυψα οτι αλλο θες εδω είμαστε.</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πήρα 2x ζευγάρια Diamond Black · Dark Classic και το ένα τελικά δεν το θέλω. τα άνοιξα τα φόρεσα, είδα ότι δεν κάνουν για την κεφάλα μου και τα έβαλα μέσα στο κουτί ξανά. εάν ενδιαφέρεται κανείς (από θεσσαλονίκη κατά προτίμηση) τα δίνω 20€ επειδή νευριάσα που τελικά μου ήταν μικρά. ps1: 1 μέρα έκαναν να έρθουν από την ημέρα που τα παρειγγειλα. είναι φοβεροί στις αποστολές τους οι άτιμοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη θα παω με τα ποδια να τα παρω ξερω γω...δεν θα μπω σε καμια διαδικασια!και αν βρω και κανενα φιλο μ που να θελει (επειδη τελειωνουν τα κομματια)θα τα παρω 25!(τα 2-50 το 1-40)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχεις να σου πω την αλήθεια Γιατί εμένα ήρθαν σήμερα και μου είναι λίγο μικρά , επίσης ο φακός δεν είναι τόσο μαύρος με αποτέλεσμα να φαίνονται τα μάτια σου χδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά, σήμερα και μετα από κάποια κολλήματα στην εκτέλεση της παραγγελίας, μου έστειλαν χωρίς ΚΑΝΈΝΑ κόστος, καινούργιο ζευγάρι γυαλιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Super!

Να ρωτήσω και κάτι τελευταίο, οι χρεωστικές (aplha visa) περνάνε σε αυτούς χωρίς κάποιο πρόβλημα απ'ότι έχω καταλάβει. Σωστά?

To official site είναι αυτό http://hawkersco.com/ ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω τεσταρει με κάρτες. Μπορεί ναι, μπορεί όχι. Τη πρώτη παραγγελία την είχα δώσει τον Ιούνιο και είχα πληρώσει με PayPal.

Ναι αυτο είναι το επίσημο για ευρωπαϊκές χώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...