Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά "χτύπησα" τα carbon black - dark one  :-)

Ενώ το paypal μου μπλόκαρε την αγορά, με τη χρήση της κάρτας (alpha debit visa) πέρασε κανονικά η παραγγελία! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παρηγγειλα Δευτερα και σημερα ηρθαν πηρα 2 ζευγαρια. Tα air sky one και τα carey vegas gold one για την κοπελα μου. Θα σας πω εντυπωσεις συντομα.

 

Λοιπόν έστω και λίγο αργά τα γυαλιά για τα λεφτά τους είναι πολύ καλά ειδικά για παραλία και πισίνα. Εγώ τα φοράω και έξω και όλοι με ρωτάνε τι μάρκα είναι. Τα carey vegas gold one  για κοπέλα είναι πολύ στιλάτα. Πάρτε οπωσδήποτε 2 ζευγάρια και δεν θα το μετανιώσετε. Ο φακός το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα είναι στη οδήγηση και με ζαλίζει λίγο σε όλες τις άλλες δραστηριότητες δεν είχα κανένα πρόβλημα ακόμα και με πολύ ήλιο. Επίσης ήρθαν σε 3 ημέρες από Ισπανία απίστευτο χαχα, Αυτά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έστω και λίγο αργά τα γυαλιά για τα λεφτά τους είναι πολύ καλά ειδικά για παραλία και πισίνα. Εγώ τα φοράω και έξω και όλοι με ρωτάνε τι μάρκα είναι. Τα carey vegas gold one  για κοπέλα είναι πολύ στιλάτα. Πάρτε οπωσδήποτε 2 ζευγάρια και δεν θα το μετανιώσετε. Ο φακός το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα είναι στη οδήγηση και με ζαλίζει λίγο σε όλες τις άλλες δραστηριότητες δεν είχα κανένα πρόβλημα ακόμα και με πολύ ήλιο. Επίσης ήρθαν σε 3 ημέρες από Ισπανία απίστευτο χαχα, Αυτά 

 

Αυτο με την οδηγηση ειναι το polarized, θα το συνηθίσεις και θα εισαι μαι χαρα.. αλλαζει τις ανακλασεις απο τα τζαμια των αλλων αυτοκινητων κλπ και σου φαινεται διαφορετικο... πλεων ουτε καν βλεπω τη διαφορα μετα απο 4 μηνες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρετε ένα από τα ζευγάρια που κάνουν 40 ευρώ (classic x , one x)  τότε παίρνεται άλλο ένα από αυτά που κάνουν 30 και κάτω δώρο και βάζεις και το κουπόνι DEALSPOTR30 για 30 % έκπτωση και βγαίνει τελική μαζί με μεταφορικά 35 ευρώ για 2 ζευγάρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εδώ και μέρες και εγώ έχω παραλάβει 4 γυαλιά ηλίου.

 

Carey · Daylight One:( 25€)

Caramel Carey · Dark Classic X: (40€)

Carbon Black · Dark One: (25€)

Diamond Black · Dark Classic: (30€)

 

Μέσα σε παρένθεση είναι η αρχική τους τιμή αλλά είχα προλάβει τη προσφορά με -50%

στις 3 Σεπτεμβρίου. Τα πήρα τελικά και τα 4 σύνολο 67 ευρώ(60 τα γυαλιά +τα 7 ευρώ μεταφορικά) ενώ κανονικά θα ήταν 127!!Ήρθαν πραγματικά πολύ πολύ γρήγορα!Τετάρτη βράδυ τα είχα παραγγείλει,Παρασκευή πρωί ήταν σπίτι! 

 

Δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα λόγω των capital controls!Η αγορά έγινε με χρεωστική πειραιώς.

 

Ικανοποιημένος από τα 2 δικά μου(Carbon Black ·Dark One, Diamond Black · Dark Classic) τόσο από ποιότητα φακού όσο και από μέγεθος στο κεφάλι!

Επίσης τα άλλα δύο ζευγάρια(Caramel Carey · Dark Classic X, Carey · Daylight One) δοκιμασμένα από κοπέλα πήραν άκρως θετικές εντυπώσεις για φακό,μέγεθος και στυλ :P

 

'Έμεινα θετικά εντυπωσιασμένος και θα ξανά έπαιρνα σίγουρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με DHL τα φέρνουν ακόμα συστημένα ;  Επίσης Τα classic που είναι με το σκελετό μισοφέγγαρο είναι πολύ μικρότερα από τα στάνταρ hawkers ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με DHL τα φέρνουν ακόμα συστημένα ;  Επίσης Τα classic που είναι με το σκελετό μισοφέγγαρο είναι πολύ μικρότερα από τα στάνταρ hawkers ; 

 

Την ημέρα της παράδοσης επικοινώνησαν μαζί μου τηλεφωνικά για το αν βρίσκομαι σπίτι να περάσουν να μου τα αφήσουν.

 

Είναι λίγο μικρότερα ναι.Αλλά θεωρώ πως,κυρίως, είναι θέμα σχήματος του κάθε κεφαλιού.Εμένα ας πούμε τα carbon μου έκατσαν τέλεια ενώ τα classic με τρώει λίγο κατά πόσο ταιριάζουν.Φίλοι μου λένε κομπλέ!Οι απόψεις διίστανται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα την προηγούμενη βδομάδα τα carbon black - dark one.

Η παράδοση εξωπραγματικά γρήγορη και τα γυαλιά για τα χρήματά τους είναι τσάμπα!

Ο φακός είναι πάρα πολύ καλός και ξεκούραστος και ο σκελετός ικανοποιητικός (στο δικό μου μοντέλο είναι αρκετά απλός και ακόμα δεν έχω τεστάρει την ανθεκτικότητά του..)

 

Επειδή είδα ότι αρχές του μήνα είχα προσφορές 50%, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση να ξαναδούμε κάτι τέτοιο μέσα στους επόμενους 1-2 μήνες ή είναι μια φορά το χρόνο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειως τυχαια, μπηκα σημερα στο ευρωπαικο σάιτ και εχουν -40% με τον κωδικο HC40 σε ολα τα σχεδια για 11 ωρες ακομα.

Καλη ιδεα για δωρο.

Το ψηνω αλλά θα περιμενω το black friday που ειπε ο φιλος απο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όλη τη βδομάδα και λογικά μέχρι τη Παρασκευή έχουν Black week με έκπτωση 50% σε μερικά σχέδια

Επεξ/σία από mary
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...