Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλη τη βδομάδα και λογικά μέχρι τη Παρασκευή έχουν Black week με έκπτωση 50% σε μερικά σχέδια

 

Σε ποια σχεδια; Εμενα σε ολα μου βγαζει κανονικη τιμη. Προχθες ειχα δει μια προσφορα που ελεγε ομως πως εληγε στις 12 το βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 750
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ληγουν. Ειναι ωρες 7-12 το βραδυ αλλά δε ξερω σε ποια ζωνη. Σε μερικα σχεδια που επισημαινονται οταν εμφανιστει η εκπτωση. Στο φμπ το βλεπω συνηθως τις ωρες που σου λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωρεαν μεταφορικα μπορουμε να εχουμε καπως?

Αν δεν βαζεις κωδικο για να παρεις την εκπτωση και σου βγαζει ηδη -50% χωρις κουπονι, δοκιμασε τον κωδικο SHIPPING

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν βαζεις κωδικο για να παρεις την εκπτωση και σου βγαζει ηδη -50% χωρις κουπονι, δοκιμασε τον κωδικο SHIPPING

Έπαθα το εξής:

 

Πήγα να παραγγείλω με τις πολύ χαμηλές τιμές της Black Friday (50%) 2 ζευγάρια και στο τέλος λέω ας δοκιμάσω και τον κωδικό SHIPPING μήπως τον παίρνει. Με αυτόν τον κωδικό όμως (που γλιτώνεις 7 ευρώ μεταφορικά), χάνεις την έκπτωση 50% (στην περίπτωσή μου 26,5 Ευρώ). Οπότε πατάω back στον browser και γυρίζω στην προηγούμενη σελίδα (πριν βάλω δηλαδή τον κωδικό SHIPPING ) και πατάω να κλείσω την παραγγελία. Μετά που την έκλεισα μου έδειξε (εκεί απευθείας ή στο μειλ επιβεβαίωσης, δε θυμάμαι) ότι καταχώρησε την παραγγελία με το SHIPPING και χωρίς το 50%.

Βλέπω στο σαιτ της εταιρίας ότι για να ακυρώσεις την παραγγελία σου στέλνεις μειλ στην τάδε διεύθυνση. Οπότε στέλνω  ένα μειλ για ακύρωση. Μετά αφού έστειλα το μειλ, λέω δεν ξανακάνω μια παραγγελία σωστή αυτή τη φορά (2 άλλα ζευγάρια καθώς δεν είχε τα αρχικά); Και κάνω λοιπόν άλλη μια παραγγελία.

20 ώρες περίπου μετά μου απαντάνε στο μειλ και αφού ηλιθιωδώς δεν κατάλαβαν (ή έκαναν πως δεν κατάλαβαν) ότι θέλω να ακυρώσω την παραγγελία μου έλεγαν ότι αφού έδωσα την παραγγελία τώρα δε μπορώ να αλλάξω το κουπόνι της έκπτωσης. Απαντάω αμέσως και λέω ότι θέλω να την ΑΚΥΡΩΣΩ!!!!! Μου ξανααπαντάνε μετά από 24 περίπου ώρες και μου λένε ότι τώρα δε γίνεται γιατί έχει φύγει η παραγγελία (όντως είχα πάρει αυτόματο μειλ για αυτό λίγο πριν). Στέλνω κατευθείαν και τους λέω τουλάχιστον ακυρώστε την άλλη παραγγελία που έκανα (τη 2η). Και τώρα περιμένω αν και δε νομίζω να προλάβουν να μου την ακυρώσουν.

Οπότε από εκεί που έλεγα να δώσω 25-30 Ευρώ να πάρω 2 ζευγάρια να τα δοκιμάσω θα καταλήξω να έχω δώσει 80 Ευρώ και να πάρω 4 ζευγάρια. Και πάλι βέβαια είναι καλή η τιμή αλλά πιάστηκα κώτσος.

Ξέρει κανείς αν γίνεται επιστροφή σε αυτούς; Να γυρίσω τουλάχιστον τα 2 πρώτα πίσω που ήταν και τα ακριβά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ημέρα της παράδοσης επικοινώνησαν μαζί μου τηλεφωνικά για το αν βρίσκομαι σπίτι να περάσουν να μου τα αφήσουν.

 

Είναι λίγο μικρότερα ναι.Αλλά θεωρώ πως,κυρίως, είναι θέμα σχήματος του κάθε κεφαλιού.Εμένα ας πούμε τα carbon μου έκατσαν τέλεια ενώ τα classic με τρώει λίγο κατά πόσο ταιριάζουν.Φίλοι μου λένε κομπλέ!Οι απόψεις διίστανται!

Έχουν tracking number ή μπορεί και να μη μου έρθουν. ;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιδιά, θέλω να πάρω hawkers γυαλιά για να τα κάνω δώρο. Παίζει να αργήσει πολύ η αποστολή τώρα που ξεκινούν και γιορτές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως έχουν πάρα πολύ γρήγορο delivery!

Εμένα τα έφεραν σε  λιγότερο από 48 ώρες.

Τώρα για τις γιορτές δε ξέρω αν αργήσουν.Με DHL έρχονται οπότε δε μπλέκεις με ΕΛΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...